Ziraat Maaş Müşterilerine Özel Kredi

Ziraat Bankasından maaş alan tüketicilere özel kredi ile indirimli faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. Çalıştığınız işletme bünyesinde tarafınıza ödenen maaş eğer Ziraat üzerinden ödeniyorsa Ziraat bankası Ziraat maaş üyesi olmanızdan dolayı sizlere finansal olarak birçok olanak sunacaktır. Ziraat maaş müşteriye özel kredi olanakları da bunların arasında yer almaktadır.

Bankaların emekliler başta olmak üzere devamlı olarak para akışına şahit olan kişiler üzerinde hakimiyet kurma güdüsü bulunmaktadır. Yapılan para ticareti bünyesinde bankalar sahip olabildikleri haznenin daha iyi olabilmesi maksadıyla maaş tahsilatı yaptıkları müşteri sayısını arttırmak isterler. Bu da böylesi maaş odaklı finans olanakların doğmasına neden olmuştur. Bu kapsam altında ziraat müşteriye özel kredi adıyla birlikte 2 temel kredi hizmeti sunmaktadır. Ihtiyaç ve konut alanlarında kullanabileceğiniz bu krediler için birkaç şarta daha uyumluluk göstermeniz gerekmektedir.

Ziraat Bankası maaş müşterisi olmak ilk şarttır. Sonrasında Ziraat bankasına ait Maximum sağlayıcısından kredi kartı sahibi olmak ve kredili mevduat hesabına Ziraat bankası bünyesinde sahip olmak bu kredilerden yararlanmanız için gereken diğer şartlardır. Bu kredilerden faydalanmak için taşımanız gereken son şart ise Ziraat bankası internet bankacılığını kullanıyor olmanızdır. Bu şartları taşıyan herkes ziraat bankası kredi hizmetlerinden faydalanabilir. Dilerseniz hemen bu kredilerin ayrıntılarına geçelim.

Ziraat Bankası Çalışanın Artısı İhtiyaç Kredisi

Ziraat bankası bünyesinden maaşını alan çalışanlara sunulan bu kredi türünde ihtiyaç kredisi odaklı olarak fırsatlar sunulmaktadır. Ziraat bankası emekli ve mevcut çalışan bireylerin faydalanması için kredi hizmetlerinde birçok seçenek barındırmaktadır. Çalışanın artısı kredileri de bunlar arasında yer almaktadır. Ziraat bankası bünyesinde sunulan bu kredi hizmetinde müşterinin kullandığı krediye uygulanan faiz %1,32’dir. Tahsilat ücreti 100 lira olan bu kredide yasal sınırlar içerisinde 48 aya kadar vade hakkınız bulunmakta olup sınır ve kredi talep limitiniz banka yetkililerince belirlenmektedir. Bu noktada kredi notunuz ve geçmiş finansal hayatınız büyük etki unsuru olarak görev alır. Memura ihtiyaç kredisi ziraat bankası tarafından bu olanaklar altında sunulmaktadır.

ziraat bankasi maas musterisi

ziraat bankasi maas musterisi

Ziraat Bankası Çalışanın Artısı Konut Kredisi

Konut kredisi ziraat bankası bünyesinde birkaç farklı çeşitte değerlendirilmektedir. Çalışanın artısı konuk kredisi ise diğer tüm fırsat odaklı konut kredileri gibi 3 temel sınıra göre şekil almaktadır. Bu kredinin değişken bir faiz oranı bulunmaktadır. Ayrıca çalışanın artısı konut kredisi ziraat bankası bünyesinde 500 liralık bir masrafla sunulmaktadır.

Ziraat Bankası Emekli Maaşı Kredisi 2018

Ziraat Bankası İnternetten Kredi Başvurusu

2018 Ev İpotekli İhtiyaç Kredisi Kredi Veren Bankalar

Gelir Belgesi İstemeden Kredi Veren Bankalar

Hemen her konut kredisinde olduğu gibi bu kredide de 120 aylık bir vade sınırı bulunmaktadır. Eğer talep ettiğiniz kredi 50.000 Liraya kadarsa bu durumda ana paraya uygulanacak olan faiz %0,95’tir. Eğer talep ettiğiniz kredi 50.000 ile 100.000 lira aralığında ise bu durumda faiz oranı %1,09’ yükselmektedir. Eğer kredi tutarınız 1.000.000 liranın üzerine çıkarsa uygulanacak olan faiz %1,18 seviyesine çıkacaktır.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Kişi puan verdi)
Loading...
6 Comments
  1. 29 Nisan 2018
    • 29 Nisan 2018
  2. 18 Temmuz 2018
    • 18 Temmuz 2018
  3. 26 Temmuz 2018
    • 30 Temmuz 2018

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir