Ziraat Bankası Kredi Borcu Sorgulama 2018

ziraat bankasi kredi borcu sorgulama

Ziraat bankası tüketici kredisi borcu sorgulama işlemi yapmak isteyen müşterileri için oldukça farklı yollar sunmuştur. Günümüz işlemlerinin tamamını bünyesinde barındıran teknoloji bu alanda da varlığını sürdürmektedir. Ziraat bankası tüketici kredisi faiz oranları nedeniyle oldukça fazla bir rağbet görmektedir. Bu talep doğrultusunda borcunu sorgulamak isteyen insan sayısı da oldukça fazladır. Dilerseniz lafı fazla uzatmadan Ziraat bankası kredi borcu sorgulama işlemlerine geçelim.   

Telefon İle Kredi Borcu Sorgulama  

Bildiğiniz üzere ziraat bankası telefon bankacılığı hizmeti adı altında müşterilerine birçok bankacılık işlemini telefondan yapma olanağı tanımaktadır. Bu işlemlerin tamamı şube bünyesinde yapılabilecek işlemlerdir. Kredi borcu sorgulama işleminizi yapmak için telefonunuzun arama bölümüne Ziraat bankası çağrı merkezine ulaşmak için 444 0 000 numarasını yazın. Bu numarayı yazdıktan sonra arayın ve telesekreter konuşmasını bitirdikten sonra sizden istenilen bilgileri eksiksiz bir şekilde tuşlayın. Bu tuşlama sonrasında müşteri temsilcinize bağlanarak kredi sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.  

ziraat bankasi kredi borcu ogrenme

ziraat bankasi kredi borcu ogrenme

Mobil İle Kredi Borcu Sorgulama  

Ziraat bankası mobil işlemleri kullanarak şubeye giderek yapacağınız birçok bankacılık hizmetinizi kolayca sadece dokunarak yapabilirsiniz. Bu sisteme giriş yapmak için telefonunuzun uygulama marketine giriş yapın. Sonrasında Ziraat Bankası Mobil uygulamasını indirin ve müşteri hizmetlerinden destek alarak giriş bilgilerinizi tamamlayın. Sonrasında ödemeler veya kredilerim sekmesine tıklayarak kredi borcunuzu sorgulayabilirsiniz. Ziraat bankası kredi borcu öğrenme işlemini böylece kısa bir süre içerisinde yapabilirsiniz.  

Ziraat Bankası Kredi Başvurusu

48 Ay Vade ile Kredi Kullanmak

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar Ve Borç Kapatma Kredisi

Ziraat Bankası Bankacılık İşlemleri

İnternetten Kredi Borcu Sorgulama  

İnternetten kredi borcu sorgulama işlemleriniz için ilk olarak Ziraat bankası Online işlemler bünyesine giriş yapmanız gerekmektedir. Ziraat bankası internet şubesine giriş yapmak için ilk olarak Ziraat Bankası resmî sitesine giriş sağlayın. Sonrasında sitenin sağ üst köşesinde yer alan “Bireysel” butonuna tıklayarak tarayıcınızda yeni bir pencere açılmasını bekleyin.

Borç Birleştirme Kredisi Nedir? Nasıl Kullanılır?

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Pencere açıldıktan sonra az evvel mobil için aldığınız şifreyi de kullanarak sisteme giriş sağlayın. Burada kontrol paneline erişmek için en üst kısımda yer alan “Durumumu İzle” butonuna tıklayın. Sonrasında sol tarafta yer alan menüden krediye ilişkin bilgilendirme ekranına ulaşın ve borç görüntüleme işleminizi başarıyla tamamlayın.  

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Kişi puan verdi)
Loading...
One Response
  1. 5 Temmuz 2018

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir