Ziraat Bankası Emekli Maaşı Kredisi 2018

ziraat bankasi emekliye ozel kredi

Emekli Maaşı Kredisi Ziraat Bankası  

Emekliye kredi Ziraat bankası bünyesinde oldukça çeşitli bir dünyadır. Hükümet teşvikiyle gerçekleştirilen bir hareket sonrasında tüm bankalar emekli maaşlarına odaklanmıştır. Para pazarlama mantığı üzerine çalışan bankalar para girdi-çıktısını arttırmak için emeklilere maaşlarını kendilerinden almaları için çeşitli teklifler sunmaktadır. Kimi bankalar çeyrek altın verirken kimi bankalar nakit hediyeler vaat etmektedir. Yine Ziraat bankası da bu gibi işlemlerini kendi bünyesinde tamamlayan emeklilere çeşitli olanaklar sunmaktadır.

Bunun başında krediler gelmektedir. Bu kredi olanakları iki adet kredi türü ile sınırlandırılmıştır. Birincisi tüketici kredisi olan bu iki adet avantajlı emekli kredisinin ikincisi ise konut kredisidir. Emekliye kredi veren bankalar arasında Ziraat bankası sağladığı vade ve faiz oranlarıyla çok ciddi bir yere sahiptir.

Emekli maaşı kredisi Ziraat bankası bünyesine maaşını belli bir süre zarfınca söz vermek şartıyla taşıyan emekli müşterilere sunulmaktadır. Bu nedenle bazı şartları kabul etmeniz gerekebilir. Bu noktada kredi alacağınız bankada bulunan müşteri temsilcisi ile teması tam kurunuz.  

ziraat emekli kredisi

ziraat emekli kredisi

Emekliye Özel Tüketici Kredisi  

Emeklinin artısı tüketici kredisi adı altında emekli müşterilere sunulan bu kredi ihtiyaç kredisi statüsünde değerlendirilmektedir. Ayda bir veya üç ayda bir ödeme koşuluyla alabileceğiniz kredi sadece %1,31 oranında ki faiz oranıyla sunulmaktadır.

Her ihtiyaç kredisinde olduğu gibi bu kredinin de banka tarafından sınırlandırılmış 48 aylık bir vade hakkı bulunmaktadır. Daha geniş kapsamlı bir kredi seçeneğine erişmek için Ziraat bankası kredi seçenekleri arasından birini seçerek en yakın Ziraat şubesi aracılığıyla başvuru yapabilirsiniz. Bu kredinin sigorta masrafı ortalama 50 liradır.  

Ziraat Bankası Kredi Başvurusu

Aynı Gün İçerisinde Kredi Veren Bankalar

Emeklinin Artısı Konut Kredisi 

Emekliye özel konut kredisi ziraat bankası bünyesinde sınıflandırılarak sunulmaktadır. Ziraat Bankası oldukça geniş bir kredi yelpazesine sahiptir. Emekli olduktan sonra maaşınızı Ziraat bankasından almaya karar verirseniz bu ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz. Temelde 3 adet farklı faiz oranlarına sahip kredi türü bulunuyor. Biz siz değerli okurlarımız için bu kredileri listeledik.  

Emekliye Kredi Veren Bankalar

Haczi Olan Emekliler Kredi Çekebilir Mi?

48 Ay Vade ile Kredi Kullanmak

  • 50.000 TL Altı: %0,95 oranında faiz oranıyla birlikte 120 aya kadar vade olanağı sunulmaktadır.  
  • 50.000-1.000.000 Arası: %1,09 oranında faiz seçeneği bulunmakla birlikte yine 120 aya kadar vade seçeneği bulunmaktadır.  
  • 1.000.001 ve Üzeri: Bu kredi türünde ise %1,18 oranında faiz uygulaması bulunmakla birlikte 120 aya varıncaya kadar vade seçeneği bulunmaktadır.  
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Puan Veren Siz Olun)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir