Yapı Kredi Kredi Kartı Yakıt Kampanyası

Bankalar pek çok konuda müşteriler için cazip kampanyalar düzenlemektedir. Genelde bu kampanyalar belli dönemler için geçerli olur ve çok rağbet alırlar. Zaten Yapı Kredi bankasının kredi kartını kullanan birisi bu Yapı Kredi Kredi Kartı Yakıt Kampanyası hakkındaki bilgileri, kendisine banka tarafından gönderilen kampanya bilgilendirme maillerinden ve yayın kanallarından takip eder. Yapı Kredi bakasının şuan devam eden 3 adet kampanyası var örneğin. Bunlar “TLcart ile gıda marketi ve giyim alışverişlerinizde 15 TL puan hediye, Play TLcart ile internet harcamalarında 10 TL puan ve TLcart ile yurt dışında para çekerken komisyon ödemezsiniz” kampanyalarıdır. Yapı Kredi Kredi kartı Yakıt Kampanyası çok yakın bir zamana kadar vardı ve büyük ilgi gördü. Yeni bir yakıt kampanyasını heyecanla bekliyorlar. Benzin fiyatlarının artması karşısında bankaların yaptığı böyle kampanyalar araç sahiplerini bir nebze olsun rahatlatır nitelikte.

Yapı Kredi Nasıl Yakıt Kampanyaları Yapar?

Kampanya, kampanyaya katılan EOLD Üye İşyeri olan akaryakıt istasyonları ile birlikte düzenlenir. Belli tarihler arasında kampanya süresi vardır. Örnek bir kampanya vermek gerekirse; “Kampanyaya katılan World Üye İşyeri olan Total akaryakıt istasyonlarından 01 Ekim – 14 Kasım 2017 tarihleri arasında farklı günlerde 4 adet 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişi yapan müşteriler 15-24 Kasım 2017 tarihleri arasında bir sonraki World Üye İşyeri olan Total istasyonlarından minimum 25 TL akaryakıt alımı yaptığında 25 TL indirim kazanacaktır.” gibi. Yapı Kredi Kredi Kartı Yakıt Kampanyası fırsatlarından her hâlükârda bir müşteri kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir ve belirtilen indirim tutarını kazanır.

Yapı Kredi Kredi Kartı Yakıt Kampanyası

Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerden kimi zaman SMS ile başvurmaları istenebilir. Örneğin; Total yaz boşluk bırak müşteri numaranı gir SMS ile 4454’e gönder gibi. Kazanılan tutar ya da puan belli süreye kadar müşterinin hesabına eklenir. Banka müşterinin hizmetine sunduğu her karttan kampanyayı kabul etmez, bankanın sizden istediği kredi kartı üzerinden kampanyaya katılımı onaylar. Örneğin sizden Wold Cart üzerinden kampanyayı sunuyorsa siz TLcart ile işlem yaparak bu avantajdan faydalanamazsınız. Ve sizden belli bir tutar oranından sonrasında kampanyadan faydalanır. Mesela siz 100 TL ve üzerinde yakıt alımlarında geçerli kampanyaya 75 TL akaryakıt aldığınızda katılamazsınız.

Yapı Kredi Kredi Kartı Yakıt Kampanyası belli şartlardan oluşur.  Aynı gün içinde yapılan işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahildir. Tabi ki bu yazdığımız şartlarda banka değişikliğe gidebilir, daha farklı kampanyalar düzenleyebilir. Bazı kartlar da ise kampanyalar firma bazında geçerliliğini korur. Bir firmanın kampanyadan en fazla alacağı indirim kampanya şartlarında bildirilmiştir.

Yapı Kredi Kredi Kartı Yakıt Kampanyası başlattığında anlaşma yaptığı akaryakıt istasyonların da resmi sitelerinde bu kampanya duyurulur. Ayrıca akaryakıt istasyonları bankalarla ortak yayın kanallar ve basın organlarında kampanya reklamlarını yaparlar. İnternet sitesinde yapılan reklamları ayrıca tüm sosyal medya kanallarında da yayınlayıp daha fazla kişinin kampanyadan haberdar olmalarını sağlarlar.

Bu tarz kampanyalarda hem banka kazanır, hem anlaşmalı iş yerleri ve akaryakıt istasyonları hem de Yapı Kredi Bankası kredi kartı kullanan müşteriler. Başta da dediğimiz gibi şuan bir akaryakıt kampanyası yok ama kampanya başladığı andan itibaren bu bilgiyi burada sizlerle paylaşacağız. Bu tarz kampanyaları takip etmek her zaman menfaatinizedir. Sadece akaryakıt değil, giyim, gıda, tatil, seyahat konularında da birçok kampanyalar düzenlenmeye devam ediyor. Kampanyaları takip edip sizler de avantajlardan faydalanabilirsiniz. Böylece alım yaparken bir yandan da kazanç sağlama şansınız oluyor. Elbette herkes çok daha kolay şekilde bu tip sistemleri takip edebilmek için sitemizi de takip edebilir.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Kişi puan verdi)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir