2018 Vakıfbank SMS Kredi Başvurusu

vakifbank sms kredi

Vakıfbank SMS kredi başvurusu sayesinde sadece telefonunuzu kullanarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. SMS ile kredi başvurusu yapmak oldukça kolaydır. Vakıfbank tarafından sunulan bu hizmet içeriğinde SMS başına birim ücret tahsil edilmektedir. Bu ücret her sene değişmekle birlikte sahip olduğunuz GSM firmasının alt tarifesinden ücretlendirilerek faturanıza eklenecektir. Vakıfbank SMS başvurusu ile kredi talebinizi banka yetkililerine iletebilirsiniz. Vakıfbank kredi başvurusunu birçok kanaldan yapabilirsiniz. SMS ile kredi başvurusu yaptıktan kısa bir süre sonra size SMS olarak bir dönüş yapılacaktır. Sonrasında size olumlu yönde ilerleyen süreç itibariyle telefon araması yoluyla dönüş yapılacaktır. Bu arama neticesinde size sürecin nasıl işleyeceği hakkında gerekli bilgi verilecektir.

Vakıfbank SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank bünyesinde sunulan SMS kredi hizmeti sadece ön kredi onayını kapsamakta olup birkaç aşama sonrasında asıl neticeyi sunmaktadır. Bu kredi hizmetinden faydalanarak sadece banka tarafından sınır edinebilirsiniz. Vereceğiniz TC Kimlik numarası üzerinden yapılan değerlendirme neticesinde Vakıfbank yetkilileri size ne kadar ve ne şartlar altında kredi alabileceğinizi belirtecektir.

vakifbank sms ile kredi basvurusu

vakifbank sms ile kredi basvurusu

Vakıfbank SMS kredisi ile kredi sınırlarınızı öğrenebilirsiniz. Vakıfbank SMS kredi başvurusu yapmak için telefonunuzun SMS bölümünü açın. Sonrasında 5724’e mesaj gönderecek şekilde telefonunuzu yönlendirin ve TC kimlik numaranızı yazarak mesajınızı gönderin. Bu sayede ön onay için başvurunuzu yapabilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Notu Öğrenme

Vakıfbank 5724 Sms Kredi Başvurusu

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Başvuru ve Şartları

Başvuru Sayısı Fazla Olanlara Kredi Veren Bankalar

Vakıfbank SMS Kredi Başvurusu Sonrasında Ne Yapmalı?

Kredi çekmek için prosedür bu noktada da değişmemektedir. Vakıfbank kredi başvurusu neticesinde size ulaşan yetkililer minimum bir ay içerisinde size geri dönüş sağlayacaktır. Sağlanan bu dönüş sonrasında sizi en yakın Vakıfbank şubesine davet ederler ve burada sizlere gerekli evrak bilgilerini paylaşırlar. Sonrasında evraklarınızı bankaya iletmenizle birlikte süreç sonlanır ve krediniz hesabınıza tahsis edilir.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Kişi puan verdi)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir