Vakıfbank Kredi Notu Öğrenme

vakifbank kredi notu

Ülkemizde hizmet veren kamu bankaları arasında yer alan Vakıfbank kredi notu sorgulaması için de müşterilerine hizmet vermektedir. Kredi notumu öğrenmek istiyorum diyen müşterileri için Vakıfbank internet şubesi üzerinden sorgulama hizmeti veren banka aynı zamanda Vakıfbank şubeleri üzerinden de dileyen herkese kredi notunu öğrenme hizmeti sağlamaktadır. Kredi Kayıt Bürosu kurucuları arasında yer alan banka e-rapor hizmeti ile kredi notunuzu çok daha kolay bir şekilde öğrenmenize olanak sağlamaktadır.

Ticari Kredi Notu Öğrenme

Bireysel müşterileri kadar ticari müşterileri içinde hayatı kolaylaştıracak pek çok yeniliğe imza atan banka geliştirdiği Kredi Kayıt Bürosu E-Rapor Sorgulama Sistemi sayesinde internetten ya da SMS ile çek raporu ya da risk raporu verilerine ulaşabilmektedir. Ancak sisteme ilk kez giriş yapmak isteyen kişilerin öncelikle sisteme üye olmaları gerekmektedir. ERS kayıt işlemleri için ise Vakıfbank şubeleri üzerinden şahsen başvuruda bulunmanız ya da kkb.com.tr adresi üzerinden online başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

E Rapor Sistemi

KKB Elektronik Rapor Sistemi içerisine kayıt olan kişilerin işlemlerini tamamladıktan sonra mesajla kredi notu sorgulaması yapılması mümkündür. Bunun için kredi notu öğrenme ya da risk raporu almak isteyen kişilerin cep telefonlarının kısa mesaj bölümünden “riskim” yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kimlik numaralarının (vergi kimlik numarası da kullanılabilir) son 4 rakamını yazarak oluşturdukları bu kısa mesajı 4552 numarasına göndermeleri yeterli olacaktır.

vakifbank kredi notu sorgulama

vakifbank kredi notu sorgulama

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Başvuru ve Şartları

Çek Raporu Almak İçin

Sistem kredi notu öğrenme hizmetinin yanı sıra aynı zamanda çek raporu alınmasını da mümkün kılmaktadır. E Rapor Sistemi üzerinden çek raporu almak isteyen kişilerin ya da kurumsal kullanıcıların “Cekim” (Ç harfinin noktasız olarak yazılması gerekmektedir) bir boşluk bırakarak yine kimlik numaralarının son 4 hanesini yazıp oluşturdukları kısa mesajı 4552 numarasına kısa mesaj olarak iletmeleri gerekmektedir. Bu mesajın ardından çek raporunuz tarafınıza iletilecektir.

Başvuru Sayısı Fazla Olanlara Kredi Veren Bankalar

Vakıfbank Kredi Notu

Kredi notu sorgulama hizmeti veren bankalar arasında yer alan Vakıfbank internet şubesi üzerinden sadece müşterilerine not sorgulama imkânı tanımaktadır. Vakıfbank müşterisi olmayan kişilerin ise kimlik belgeleri ile Vakıfbank şubeleri üzerinden kredi puanı sorgulama hizmeti almaları mümkündür.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 Kişi puan verdi)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir