Vakıfbank Kredi Kartı Nasıl Alınır?

vakıfbank kredi kartı

Yaşadığımız teknoloji çağında kredi kartı bizlere oldukça kolaylıklar sağlamaktadır. Peki gerekse internet üzeri alışverişlerimizde, gerekse de normal alışverişlerimizde bize kolaylık sağlayan limitini kendinizin belirlediği VakıfBank Kredi Kartına nasıl sahip olabiliriz ?

Limitini kendinizin belirlediği Vakıfbank kredi kartı almak, önceki Kredi Kartı açtırma dönemlerindeki gibi karmaşık ve zorlu bir süreç değildir. Hatta bilakis bu süreç oldukça kolaylaştırılmıştır. Bunun için herşeyden önce Kredi Kartı Başvurusu yapmak gerekiyor. Şimdi kısaca Vakıfbank kredi kartı başvuru şartları, başvuru yolları ve başvuru sonrasından bahsedelim;

Vakıfbank kredi kartı Başvuru Şartları Nedir ?

                Vakıfbank kredi kartı başvurusunda ulaşılması zor olan herhangi bir belge istenmemektedir. Vakıfbank kredi kartına sahip olmak isteyen herkes ufak bir Aylık Gelir Durmunu gösteren belge ile birçok kişiye Kredi Kartı verilir.

Vakıfbank Kredi Kartı World Kart Nasıl Alınır? Kaç Günde Gelir?

Vakıfbank Kredi Kartı World Kart Nasıl Alınır? Kaç Günde Gelir?

Vakıfbank kredi kartına Nasıl Başvuru Yapılır ?

Vakıfbank kredi kartına başvuru yapmak oldukça kolay olmakla beraber birçok yolu vardır. Oturduğunuz yerden bile başvuru yapababilirsiniz. Sözü hiç uzatmadan şimdi başvuru yollarından bahsedelim;

1- İnternet Üzerinden Başvuru; Bu yöntemde, internete bağlı olan bir bilgisayardan VakıfBank resmi internet sitesine girip, Kredi Kartı Başvuru butonuna tıkladıktan sonra Başvuru Formunu doldurmanız gerekiyor. Başvuru Formunda TC Kimlik Numaranızı ve Cep Telefon Numaranızı doğru girdiğinizden emin olmanız gerekyor. Çünkü başvuru sonucunuz girmiş olduğunuz cep telefon numaranıza SMS olarak iletilecek olması ile birlikte olası bir iletişim ihtiyacında yine aynı Cep numarası ile size ulaşılacaktır. Vakıfbank kredi kartı başvurusu bu kadar kolay.

 

Vakıfbank Kredi Notu Öğrenme

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Başvuru ve Şartları

Vakıfbank 5724 Sms Kredi Başvurusu

 

2- Telefon ile Arayarak Başvuru: Bu yöntemde, 7/24 hizmet veren 0850 222 0 724 numaralı müşteri hizmetlerini aramanız yeterli olacaktır.

3- Sms ile Başvuru: Telefonunuzun mesaj kısmına girerek VB boşluk TCkimlikNo (VB 12345678910) yazıp 5724’e sms atmanız yeterlidir.

4- Şubeden Başvuru: Size en yakın bir VakıfBank Şubesine giderek direkt olarak yüzyüze bir iletişim şekli ile de Vakıfbank kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz. Bunun için, sadece Nüfus Cüzdanı veya Ehliyet gibi üzerinde resmi bir şekilde TC kimlik numaranızın yazıldığı bir belgeye ihtiyacınız vardır.

5- ATM’den Başvuru: Bu yöntemde, size en yakın VakıfBank ATM’sine gidip Vakıfbank kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Vakıfbank kredi kartı Kaç Günde Elinize Ulaşır ?

Bahsettiğimiz başvuru yöntemlerinden herhangi birini yaptıktan sonra aklınıza direkt olarak bu soru gelebilir; Vakıfbank kredi kartı elime ne zaman ulaşır ? Vakıfbank kredi kartı teslimatı 7-10 gün içeriside elinize ulaşacaktır. Bu süre içerisinde elinize ulaşmayan Kredi Kartı için yapmanız gereken şey; ya başvuru yaptığınız şubeye gitmek, ya da müşteri hizmetlerini arayarak probleminizi anlatmanız yeterli olacaktır.

Vakıfbank kredi kartı Elime Ulaştıktan Sonra Ne Zaman Kullanabilirim ?

Vakıfbank kredi kartı elinize ulaştıktan hemen sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Kişi puan verdi)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir