Telefon (GSM) Hat Üzerinden Kredi Çekmek

Konumuz dahilinde sizlere telefon (GSM) hat üzerinden kredi çekmek ile ilgili arayış içerisinde olan tüketiciler için önemli detaylar hazırladık. Tüketiciler çeşitli ihtiyaçlarına yönelik daima sıcak para arayışında olmaktadırlar. Buna yönelik çevrelerinden bulamadıkları nakit parayı, bankaların sunduğu kredili ürünlerde bulmaktadırlar. Bankalar ise çeşitli kampanyalar düzenleyerek bu kapsamda daha avantajlı kredi türlerini kendilerine sunmaktadır. Fakat belirli durumlardan ötürü birtakım ufak tefek pürüzlerden ötürü bankalar kredi vermekten çekinebiliyor. Bu nedenle farklı başvuru kanal yolları arayan tüketiciler bu yol üzerinden ilerleyerek kredi başvurularını yapabilmektedirler. En basit yöntemlerden biri olarak görülen Telefon hattı üzerinden kredi çekme olanağı günümüz iki defa operatörü tarafından tüketicilere sağlanıyor. Vodafone ve Turkcell gibi iki dev operatörün tüketiciler için işleme aldığı kredi olanakları hakkında bilgi almak için konumuzu sonuna dek okuyun.

Faturalı Hat Üzerinden Kredi Çekmek

Vodafone veya Turkcell üzerinden faturalı bir hatta sahipseniz bu durum neticesinde kredi olanaklarından faydalanabilirsiniz. Öncelikli olarak sahip olduğunuz faturalı hattınızın en az 6 aylık bir hat olması gerekmektedir. Krediden faydalanabilmeniz için bankalarda nasıl ki birtakım şartlar bulunuyor ise, maalesef GSM operatörleri kapsamında da ilgili hattınızın en az 6 aylık bir hat olma zorunluluğu bulunuyor. 6 ay boyunca düzenli bir fatura ödeyen müşteriyseniz, bu kapsamda GSM operatörleri üzerinden cep telefonu satın alabilirsiniz. Bu şartı karşılamanız halinde size en yakın Vodafone veya Turkcell yetkili bayisine giderek 5-6 bin TL’lik bir telefon kampanyasından faydalanabilirsiniz. Cep telefonu kredisi ile ilgili olarak günümüzde 10 bin TL’yi bulan iPhone satın alarak bunu nakit paraya çevirebilirsiniz. Konumuzun devamında her iki operatöre yönelik kredi çekme durumu kapsamında yer alan tüm bilgilere erişim sağlayabilirsiniz.

Faturalı Hat Üzerinden Kredi Nasıl Çekilir?

Emekliler En Fazla Ne Kadar Kredi Çekebilir?

Taksitli Cep Telefonu Nasıl Alınır?

Faturalı Hat Üzerinden 48 Aya Varan Taksit İmkanları

GSM hatlarınıza yönelik alabileceğiniz akıllı telefonları 48 aya kadar varan taksit seçenekleri dahilinde alabilmektesiniz. Konumuz her ne kadar kredi kapsamında olsa da, şuanda birçok okurumuz kredi bunun neresinde diye merak ediyor olacaktır. Bankaların kredi notu, gelir belgesi ve benzeri durumlara yönelik istemleri olduğundan ötürü satın alacağınız cep telefonunu tekrar kutusunu açmadan işletme sahibine vererek komisyon kesintisiyle nakit paraya çevirebilirsiniz. İşte kredi bu işin tam burasında işleme alınıyor ve aldığınız cep telefonunu nakit paraya çevirmiş oluyorsunuz.

Aldığım Telefonu Nasıl Nakit Paraya Çevirebilirim?

Satın aldığınız telefonun 10 bin TL olduğunu varsayalım. Faturalı hat üzerinden satın aldığınız akıllı telefonunuza alarak, size en yakın bir cep telefonu bayisine giderek satışını gerçekleştirebilirsiniz. 10 bin TL değerinde aldığınız akıllı telefonu cep telefonu işletmecilerine götürerek %10 gibi bir komisyon kesintisi ile satabilirsiniz. Örnek 10 bin TL’ye aldığınız akıllı telefondan yapılacak olan bin TL’lik kesintinin ardından hızlı bir şekilde 9 bin TL tutarında bir nakit paraya sahip olabilirsiniz.

Turkcell Faturalı Hat Üzerinden Kredi Başvurusu

Türkiye’nin gururlu markası Turkcell, Türkiye’deki vatandaşlarımıza özel sunduğu kredi ve cihaz kampanyaları ile bilinen dev bir operatör şirketidir. İlgili GSM operatörü bu kapsamda başvuru da bulunan tüketicilere yönelik akıllı telefon kredisi vermektedir. En az 6 ay ve üzerine yönelik faturalarınızı düzenli olarak ödeyen bir müşteriyseniz, bu alanda Turkcell sizlere kredi başvurusunda rahatlık sağlamaktadır. Hemen aşağıda maddeler halinde sıraladığımız kanal yolları üzerinden Turkcell dahilinde kredi talebinde bulunabilir ve daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

  • Turkcell GSM operatörüne sahip resmi internet sitesine giriş yaparak online bazda kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.
  • 0850 200 05 32 ya da 9532 532 00 00 numaralı Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak kredi hakkında detaylı bilgiler edinerek başvuru da bulunabilirsiniz.
  • Tüm bunlara ek olarak size en yakın Turkcell yetkili şubelerinden herhangi birine giderek kredi hakkın bilgi ve başvuru kapsamında bulunabilirsiniz.

Not: Turkcell üzerinden yapacağınız bu kredi ürün başvurusunda sadece kimlik fotokopiniz istenmektedir. Bunun dışında herhangi bir ek evrak veya benzeri belge talep edilmemektedir. Başvurundan hemen sonra başvuru nezdinde yer alan GSM hat numarasına onay mesajı ile ilgili bilgi detayı da Turkcell tarafından gönderilmektedir.

Vodafone Faturalı Hat Üzerinden Kredi Başvurusu

Hemen yukarıda sunduğumuz Turkcell kredi olanağına ek olarak Vodafone faturalı hat kullanımı yapan kişilerde kredi başvurusunda bulunabilmektedirler. İlgili şartların sağlanmasıyla birlikte size en yakın Vodafone şubesine giderek veya diğer farklı başvuru kanal yolları üzerinden de başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Hemen yukarıda bulunan bilgilere yönelik faturalı hat üzerinden akıllı telefon satın alma işlemi yaparak bunu nakit paraya çevirebilirsiniz.

Vodafone Faturalı Hat Üzerinden Kredi Çekmek için Şartlar

Vodafone faturalı hat üzerinden kredi kullanmak isteyen bireylerin birtakım şartlar dahilinde olması gerekmektedir. Öncelikli olarak kredi başvurusunda bulunacak olan kişinin en az 6 ay düzenli olarak ödemelerini yapan bir faturalı hat sahibi olması gerekmektedir. Faturalı hatta sahipseniz, buna ek olarak 6 ay boyunca toplamda 300 TL üzerinde faturaları ödemiş olmanız gerekmektedir. bu kapsamda faturanızın da en az 50 TL kapsamında olması doğallığı da ortaya çıkıyor.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Kişi puan verdi)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir