Taksitli Cep Telefonu Nasıl Alınır?

Son 10 yıllık süre içerisinde teknolojinin gösterdiği gelişimler ile akıllı telefonlar artık hayatımızın merkezi haline geldiler. Bu durum haliyle tüketicilerin büyük ölçüde akıllı telefon satın alımı için para harcamaya başlamalarına neden oldu. Hele bir de yabancı ülkelerden ithal edilen cep telefonlarının vergilendirilmiş fiyatları karşımıza çıkınca, bu durum tüketicileri bankalardan kredi kullanmaya veya kredi kartı ile taksitli cep telefonu almaya yönlendirdi. Merkez Bankası ise bir süre sonra bu duruma dur demek zorunda kaldı ve taksitli cep telefonu satışı durduruldu. Artık taksitli cep telefonu nasıl  alınır ?  sorusu sorulmaya başlanıldı.

Taksitli cep telefonu satışı durduruldu ancak cep telefonu satışı durdurulamadı. Tüketiciler kredi kartları ile taksitli olarak alamadıkları cep telefonlarını alabilmek için alternatif kanallara yöneldiler ve bu durumun çözümünü çok geç olmadan buldular. Bu yazımızda sizlerle taksitli cep telefonu alabilmenin yollarını ortaya koyacağız.

Taksitli cep telefonu nasıl alınır? - Cep Telefonu İçin Kredi

Taksitli cep telefonu nasıl alınır? – Cep Telefonu İçin Kredi

Taksitli Cep Telefonu Nasıl Alınır ?

BANKA KAMPANYALI CEP TELEFONLARINDAN FAYDALANIN

Kurumsal teknoloji mağazalarında akıllı telefonlara özel olarak bankalar ile yapılan anlaşmalar tüketicilerin kurtarıcısı oldu. Tüketiciler almak istedikleri cep telefonu için bankalara, teknoloji mağazası aracılığı ile başvuru yaparak 48 aya kadar vadeli kredi kullanabiliyorlar. Bu kredi borcunu 48 ay vadeyle taksit taksit öderken istedikleri akıllı telefona da sahip olabiliyorlar.

SENETLİ SATIŞ YAPAN MAĞAZALAR

Türkiye’deki bazı mağazalar teknoloji ürünlerinin satışında taksitlendirmeyi senetli borçlanma ile sağlıyorlar. Böylelikle tüketiciler istedikleri akıllı telefonu alabilmek için işletme ile karşılıklı bir sözleşme imzalayarak taksitli borç altına giriyorlar ve ödemeyi aylık olarak yapıp son model akıllı telefonlarının eğlenceli dünyasına dalıyorlar.

OPERATÖRÜNÜZÜN KAMPANYALARINDAN FAYDALANIN

Türkiye’de hizmet vermekte olan operatörler arasında akıllı telefon kampanyası yapmayan artık kalmadı. İstediğiniz telefona kavuşabilmenin bir yolu da belirli bir süre taahhüt vererek, bu süre boyunca faturalarınıza ek olarak yansıtılan taksitleri ödeyebilir ve istediğiniz akıllı telefona anında sahip olabilirsiniz.

Cep Telefonu Almak İçin Kredi Kullanabilir Miyim?

İHTİYAÇ KREDİSİ ÇEKEBİLİRSİNİZ

Günümüzde bankalardan en kolay alınabilen kredi türü olan ihtiyaç kredisinden faydalanarak akıllı telefon sahibi olabilmeniz mümkün. Bankalara doğrudan ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz ve bu nakdi olanak ile akıllı telefonunuzu anında peşin ödeme ile alabilirsiniz ve vade boyunca taksitlerini rahatça ödeyebilirsiniz.

Cep Telefonu Almak İçin Kredi Veren Bankalar

 

Makalemizde taksitli cep telefonu nasıl alınır sorusuna yanıt bulduk. Sorularınızı lütfen yoruma bırakınız.

 

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Kişi puan verdi)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir