Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar

şubeye-gitmeden-kredi-veren-bankalar

Şubeye gitmeden kredi veren bankalar günümüzün lideri olan teknoloji sayesinde oldukça fazladır. Gelişen bankacılık ortamları sayesinde kişiler birçok başvuru ve talebi oturdukları yerden halledebilir. Şubeye gitmeden anında kredi almak hemen her banka tarafından sunulan bir hizmettir. Bizler hemen her bankayı sizler için derledik. İşte bankalar!

şubeye-gitmeden-kredi-veren-bankalar

şubeye-gitmeden-kredi-veren-bankalar

Şubeye gitmeden kredi çekmek zor değildir. Ancak bankalar bu konuda da yine değerlendirmelerini çok sıkı bir şekilde yapmaktadır. Bazı bankalar bu parayı direkt kişi hesabına yatırırken bazıları ise sadece şubeye gelmenizi istemektedir. Bu bankadan bankaya daha doğrusu talepten talebe değişmektedir.

Akbank Şubeye Gitmeden Kredi

Mobilden kredi veren bankalar arasında ilk kredi odaklarından biri olan Akbank bu hizmeti sunan bankalardan biridir. Bunun için Akbank mobil uygulamasına sahip olmanız gerekir. Bu uygulamaya sahip olduktan sonra uygulamada ki ilgili bölümden (yüksek modellerde telefonu sallayarak) kredi notunuzu ve ne kadar kredi çekebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Akbank anında kredi onayı 5 dakika içerisinde verilmekte olup sonrasında para tahsilatı ortalama 24 saat içerisinde hesabınıza yapılmaktadır. Taleplerinize göre faiz oranları değişkenlik gösterecektir.

Finansbank Şubeye Gitmeden Kredi

Finansbank kredi başvurusu internetten yapıldıktan sonra oldukça kolay süreçle krediniz verilmektedir. Şubeye gitmeden kredi almak isteyenler Finans Bank uygulamalarını tercih edebilirler. Finansbank hazır kredi olarak da bilinen bu uygulama oldukça kolaydır. Bunun için internet veya mobil şubeyi kullanmanız yeterli olacaktır.

Bu kredinin faiz oranı kullanım limit ve talebinize göre dğeişir. Limitiniz en baştan kredi geçmişinize bakılarak sistem tarafından sınırlanacaktır.

Denizbank Şubeye Gitmeden Kredi

Denizbank onaylanan kredi çeşitleri arasında yer alan bu acil kredi olanağı hemen herkese sunulmaktadır. Dijital deniz adı altında sunulan birçok iletişim alanı sayesinde bu kredilere başvuru yapılabilmektedir. Faiz oranları oldukça makbul olan bu kredilerde kişilere büyük olanaklar sunulmaktadır. Bu kredinin faiz oranı %1,34 olarak belirlenmiştir.

deniz-bank-şubeye-gitmeden-kredi

deniz-bank-şubeye-gitmeden-kredi

Bu krediye başvurunuzu yaptıktan sonra hiçbir şubeye gitmeden kredinizi hesabınıza talep edebilirsiniz. Bu Deniz bank tarafından müşterilere sunulan bir ayrıcalıktır.

İNG Bank Şubeye Gitmeden Kredi

İNG bank kredi başvurusu cepten yapıldıktan sonra şubeye gitmeden kredi kullanma olanağı kişiye sunulmaktadır. Bu kredi e-kredi olarak sunulmaktadır. Bu krediye başvurmak için internet şubeye veya mobil uygulamaya giriş yapmanız fazlasıyla yeterlidir. Bu kredide limit sınırlıdır. 5000 lira ve altında ki talepleriniz için sunulan bu kredinin her müşteri de ki maliyet tablosu farklıdır.

TEB Şubeye Gitmeden Kredi

Cepteteb kredi başvurusu için büyük bir olanak sunmaktadır. Birçok bankaya göre çok daha kolay bir onay süreci sunan bu banka temel ihtiyaçlarınızın anlık olarak giderilmesi noktasında %1,49 oranında ki faiziyle büyük bir olanak sunmaktadır. Şubeye gitmeden alınan kredilerin limiti 5000 liradır. Hatırladığınız üzere İNG bankası da böyleydi. Ortalama taksiti 158 TL dir.

Odeabank Şubeye Gitmeden Kredi

Odeobank şubeye gitmeden kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. Bu hizmet sadece Odeobank müşterilerine özeldir. Bu noktada eğer Odeobank müşterisi değilseniz muhtemelen şubeye aranarak davet edileceksiniz. Şubeye gitmeden kredi Odeobank bünyesinde buraya tıklanarak yapılabilmektedir. Buradan yapacağınız başvuruları 444 8 444 müşteri hizmetlerinden takip edebilirsiniz. Şubeye gitmeden anında kredi talebi Odeobank tarafından sunulan bir ayrıcalıktır.

odeobank-şubeye-gitmeden-kredi

odeobank-şubeye-gitmeden-kredi

 

Konumuzda şubeye gitmeden kredi veren bankaları işledik. Anında kredi nasıl alırım konu başlığımızda da anında kredi nasıl alırım sorusuna yanıt bulabilirsiniz. Kredi ile ilgili tüm sorularınız için lütfen konumuza yorum bırakınız en kısa zamanda dönüş olacaktır.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 Kişi puan verdi)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir