SMS ile Kredi Veren Bankalar 2018

sms kredi veren bankalar

SMS ile kredi veren bankalar, hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapmak, kredilerini kullanmak isteyen tüketicilerin ilk tercihi olmaktadır. Özellikle acil nakit ihtiyaçları için tercih edilen SMS ile kredi veren bankalar, bir ön onay olarak değerlendirilmekte, çoğu zaman kredinin kullanımı için ilgili banka şubesine evraklarınız ilet gitmeniz gerekmektedir. SMS ile kredi başvurusu yapmaya karar verdiğiniz de öncelikle faiz oranları ile ilgili bir araştırma gerçekleştirmenizi öneririz.

Faiz oranları ile ilgili bir araştırma yapmanızı önermemizin en büyük nedeni ise sms kredi başvurusu sırasında sunulan faiz oranlarının bireysel kredi faiz oranlarından yüksek olmasıdır. Yani banka şubesine giderek 1,69’dan çekeceğiniz ihtiyaç kredisi, sms ile kredi başvurusu yapıldığında 1.75 faiz oranı ile karşınıza çıkabilmektedir.

SMS Kredi Veren Bankalar

SMS kredi veren bankalar bu hizmeti kendi müşterilerinin yanı sıra, diğer bankalarla çalışan tüketicilere de sunmaktadır. SMS ile kredi başvurusu yapmadan önce bilmeniz gereken en önemli nokta, bu başvurunun asıl onaylı bir kredi olmadığı, sms ile gelen kredi başvuru sonucunun sadece ön onay olduğudur. Yani sms kredi veren bankalardan birine başvurduğunuz da cep telefonunuza gelen onay mesajı, sadece ön onaydan ibarettir. Asıl onay için evraklarınız ile birlikte başvuru yaptığınız bankadan kredi başvurunuzu tamamlamanız gerekmektedir.

sms ile kredi veren bankalar

sms ile kredi veren bankalar

Garanti Bankası SMS Kredi

Garanti Bankası sms kredi ile tüketicilere hızlı kredi sunmaya devam ediyor. Garanti Bankası sms kredi başvurusu için telefonunuzdan TC Kimlik numarası, kredi miktarı, kredi ve aylık gelir bilgilerinizi 3390’a kısa mesaj olarak göndermeniz gerekmektedir. Örnek mesaj: 12345678909 10000 36 3000 

Garanti Bankası Kredi Başvurusu Sorgulama

Garanti bankası sms kredi başvuru sonucu 444 0 335 numaralı Garanti destek hattından ve sms ile öğrenilebilmektedir. Eğer kredi başvuru sonucunuzu kısa mesaj ile öğrenmek isterseniz, cep telefonunuzdan Durum yazıp bir boşluk bırakıp TC Kimlik numaranızı yazmanız ve 3390’a göndermeniz gerekmektedir. Örnek mesaj: Durum 12345678909

Denizbank SMS Kredi Başvurusu

Denizbank sms kredi başvuru hattı numarası 3280’dir. SMS ile kredi başvurusu yapmak için telefonunuzun mesaj yaz bölümünden KREDİM yazıp bir boşluk bırakmanız ve TC Kimlik numaranızı yazmanız, sonrasında 3280’e göndermeniz yeterli olacaktır. Denizbank kredi başvuru sonucu yaklaşık 5 dakika içerisinde cep telefonunuza kısa mesaj olarak iletilmektedir.

Finansbank SMS Kredi Başvurusu

Finansbank’da sms ile kredi veren bankalardan bir tanesidir. Finansbank sms kredi başvurusu yapmak için cep telefonunuzun mesaj yazma bölümüne TC Kimlik numaranızı yazmanız ve 5030’a kısa mesaj olarak göndermeniz gerekmektedir. Yapacağınız sms kredi başvurusunun sonucu dakikalar içerisinde cep telefonunuza mesaj olarak gönderilecektir.

Akbank SMS ile Kredi Başvurusu

Akbank sms kredi başvurusu tüketiciler tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Eğer sizlerde sms ile kredi veren bankalar arasında Akbank’ı tercih ediyorsanız, cep telefonunuzun mesaj gönderme bölümüne Kredi yazmanı ve bir boşluk bıraktıktan sonra 4425’e göndermeniz gerekmektedir. Örnek mesaj: Kredi 12345678909 

Yapı Kredi SMS Kredi Başvurusu

SMS ile kredi veren bankalar içerisinde yer alan Yapı Kredi, sms kredi başvurusu için biraz daha dolu bir mesaj gönderilmesini tercih etmiş gibi görünüyor. Cep telefonunuzdan Yapı Kredi sms ile kredi başvurusu yapmak için öncelikle kredi türünü sonrasında TC Kimlik numaranızı ve son olarak aylık belgelenebilir net gelirinizi yazarak 4411’e göndermeniz gerekmektedir. Örnek mesaj: Bireysel 12345678909 3000

Vakıfbank 5724 SMS Kredi Başvurusu

Vakıfbank SMS Kredi başvurusu, sms ile kredi veren bankalar arasında önemli bir yere sahiptir. Vakıfbank sms kredi başvurusu için cep telefonunuzdan TC Kimlik numaranızı mesaj olarak 5724’e göndermeniz gerekmektedir.

SMS ile Kredi Başvurusunda Gerekli Evraklar

SMS ile kredi veren bankalar genellikle başvuruları ön onay olarak değerlendirmektedir. Eğer ki sms kredi başvurunuza olumlu yanıt geldi ise hemen sevinmemelisiniz. Bu onay mesajı genellikle ön onay olup gerekli evraklar ile başvurunuzu tamamlamak için sizleri banka şubesine davet etmektedir. Evraklarınız ile birlikte şubeye gittiğinizde ise kredi başvurunuz tekrardan değerlendirilmektedir.

Sigortalı Çalışanlar için Gerekli Evraklar

  • Kimlik Belgesi,
  • Maaş Bordrosu ya da maaş yazısı
  • Sigorta hizmet dökümü

Bağkurlu Çalışanlar için Gerekli Evraklar

  • Kimlik belgesi,
  • Vergi levhası,
  • imza beyannamesi

Bağkurlu çalışanlardan bazı durumlarda gelir beyannamesi ve bilanço da talep edilmektedir.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Puan Veren Siz Olun)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir