SMS ile Kredi Notu Nasıl Öğrenilir?

Sms ile kredi notu nasıl öğrenilir sorusuna en kapsamlı cevabı sunabilmek için kredi hocası klavyenin başında. Kredi hocasından inci önerilerle tüm ekomnomiyi bir adım ileri taşıyabilirsiniz. Sms ile kredi notu öğrenme oldukça kolaydır. Dilerseniz hemen başlayalım!

sms-ile-kredi-ntos,rgulama

sms-ile-kredi-ntos,rgulama

Kredi notu artık bireysel ekonomi unsurları için büyük bir önem taşımaktadır. Bu nedenle hemen herkes zaman zaman kredi notunu öğrenmek isteyebilir. Kredi notu öğrenme eylemi sonrasında bankaların geçmiş ödemelerinize göre sizi nasıl değerlendirdiklerini görebilirsiniz.

SMS İle Kredi Notu Öğrenme

Findeks notu öğrenme ücretiz olarak yapılan bir işlem değildir. Herhangi bir platform bile bu işlem için ücret talep edecektir. Bu nedenle ücretsiz öğretiyoruz diyen kurumlara itibar etmeyin. Bu noktada bu kredi notunu ücretsiz olarak öğrenmenin tek ve nihayi yolu banka şubelerine gitmektir. Onlar size ücretsiz olarak söyleyecektir.

Bu iş yani kredi notunu SMS ile öğrenme kolaylığı günümüzde iletişim operatörleri tarafından yapılmaktadır. Dilerseniz hangi operatörün nasıl kredi notu öğreneceğine bir bakalım.

Vodafone Kredi Notu Öğrenme

Vodafone 1112 ile bu hizmeti vermektedir. Bu notu öğrenmek için eğer Vodafone müşterisi iseniz hemen telefonunuzun mesaj bölümünü açın sonrasında 1112 ye gönderilecek şekilde TC kimlik numaranızı ve bir boşluk bırakarak doğum tarihinizi tuşlayın.

vodafone-kredi-notu-sorgulama

vodafone-kredi-notu-sorgulama

Bu SMS’i gönderdikten sonra telefon faturanızdan 9 liralık bir kesinti yapılacaktır. Eğer kontörlü hat kullanıyorsanız bu kesinti telefonunuzda var olan bakiyeden olacaktır. Vodafone KKB puan sorgulama bu şekilde yapılmaktadır.

Turkcell SMS İle Kredi Notu Öğrenme

Turkcell müşterileri de kolaylıkla kredi notlarını öğrenebilmektedir. Bu işlemi yapmak oldukça kolaydır. Bunun için telefonunuzda ilk olarak mesaj kısmına girin.

Sonrasında TC kimlik numaranızı tuşlayın ve bir karakter boşluk bırakarak doğum yılınızı tuşlayın. Bu bilgiyi 1122 numarasına SMS olarak gönderin. Kredi notu öğrenme işleminin bedeli 9 liradır. Bu bedel faturanızdan veya mevcut bakiyenizden kesilecektir.

Türk Telekom Kredi Notu Sorgulama

Türk Telekom kredi sorgulama konusunda da hizmet vermektedir. Bu hizmetin bedeli dokuz liradır. Bu fiyat hemen her operatörde aynıdır.

TC Kimlik numaranızı yazın ve 1122’ye gönderin. Cevabı telefonunuza SMS olarak gönderilecektir.

 

 

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Kişi puan verdi)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir