Sigortasız Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Konumuz dahilinde sizlere sigortasız gelir belgesiz kredi veren bankalar hakkında detaylı bilgiler aktardık. Türkiye’de istihdam gören ve her ay düzenli olarak belirli bir maaş standardına sahip olan kişiler rahatlıkla kredi çekebiliyor. Belirli şartların sağlanması ve kredi notu değerlerin iyi bir seviyede olmasıyla birlikte rahatlıkla kredi kullanımı yapılabiliyor. Fakat bir diğer soru teşkili olan ve konumuz başlığında da belirtmiş olduğumuz sigortasız ve gelir belgesiz olan kişilerin kredi çekebilme durumuna yönelik de bilgiler hazırladık. Bankaların kredi sağlayabilmesi adına öncelikli şartlarından biri de ilgili kişinin sigortalı bir kapsamda istihdam görmekte olduğu üzerinedir. Ek olarak sigortası bulunan emekli vatandaşlarımız da çalışmamaları halinde, normal olarak aylık emekli alma durumlarına bağlı kredilerden faydalanabiliyor. Kredi notu değeri ise şartlar arasında bankalar kapsamında göz önünde bulundurulan diğer bir etki durumudur.

Sigortasız ve Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Öncelikli olarak belirtmek gerekirse, sigortasız kredi veren bankalar günümüzde var olmaktadırlar. Fakat ilgili bankalardan sigortasız bir kapsamda kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, o bankaya ait daha öncesinden bir hesabınızın olması şart koşulmaktadır. İlgili kredi çekilecek olan bankadan bir hesabınızın şart koşulduğunu belirttik, aksi takdirde gelir belgesiz bir aksamda kredi başvurunuzun onaylanması imkansız olabiliyor. Her ne kadar ihtiyaç dahilini oluştursa da bankaların bu tarz maddeleri kendi politikaları kapsamında tüketicilere garip bir şekilde gelmektedir. Hemen aşağıda ilgili bankalara ait kredi durumlarını ve özellikleri hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

EnPara Gelir Belgesiz Kredi Özellikleri

Türkiye’nin ilk dijital bankacılık hizmetlerini sunmaya başlayan EnPara, QNB Finansbank bünyesinde hizmet sunan bir kuruluştur. Birçok farklı avantajı ile tanınan EnPara hem kredi, hem de kredi kartı gibi kredili ürünler üzerine de hizmetler sağlıyor. Tüketicilere özel sunduğu geniş vade seçenekleri ve uygun faiz oranlarıyla sizlerde EnPara üzerinden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Güler yüzlü müşteri temsilci hattını sanırım anlatmaya gerek yok. Oldukça kibar ve çözüm odaklı profesyonel personeller kapsamında tüm soru ve sorunlarınıza yönelik bilgiler aktarmaktadırlar. EnPara 30 bin TL’ye kadar kredi imkanı sağlamakla birlikte, bu krediye ilişkin faiz oranlarını da %1,15 üzerinden sunmaktadır. Sigortasız olan kişilerin başvurularında EnPara kefil veya ipotek talebinde bulunabilmektedir.

Denizbank Sigortasızlara Kredi İmkanı

Sigortasız olanlara yönelik bir diğer kredi imkanı sunan banka Denizbank olmaktadır. İlgili banka genellikle KOBİ ve esnaflara yönelik kredi başvurularını olumlu değerlendirmesiyle bilinmektedir. Ek olarak birçok tüketicinin ihtiyacına yönelik bireysel kredileri de onaylayan ilgili banka, bu kapsamda gelir belgesiz kredi olanağını da kendilerine tanıyor. İlgili kredi yürüne sadece mobil kanallar üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir. Bankanın sunduğu krediden 55 bin TL’ye kadar faydalanabilirsiniz. İlgili krediyi sunan bankanın kredi faiz oranları ise %1,44 ila %1,84 arasında değişmektedir.

ING Bank Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Hollanda lokasyonlu ilgili banka tarafından sunulan kredi fırsatından faydalanabilmek için öncelikli olarak birtakım şartlar dahilinde olmanız gerekmektedir. ING Bank gelir belgesiz kredi imkanını tüketicilere en iyi faiz oranları ile kendilerine sunmaktadır. Fakat bunun karşılığında tıpkı EnPara gibi kefil veya ipotek isteminde bulunabileceğini de belirtmeden geçmeyelim.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Kişi puan verdi)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir