Şekerbank SMS Kredi Başvurusu

sekerbank sms kredi basvurusu

Şekerbank SMS kredi başvurusu ile hızlı bir şekilde kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle zaman problemi olan, şubeye giderek şahsi olarak başvuru yapamayacak tüketiciler için sunulan sms kredi hizmeti, hızlı bir değerlendirmenin sonrasında kredi başvurunuzun sonucunu sizlere kısa mesaj ile bildirmektedir. Şekerbank 1953 SMS kredi hizmeti ile alabileceğiniz maksimum kredi tutarı 50.000 TL olarak belirlenmiştir. Yine SMS kredi vade oranı ise 3 ay ile 48 ay arasında değişiklik göstermektedir.

Şekerbank 1953 SMS Kredi Başvurusu

Şekerbank 1953 SMS kredi başvurusu yapmak için cep telefonunuzun mesaj yazma bölümüne giriş yaptıktan sonra Kredi yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra TC Kimlik Numaranızı yazmanız ve 1953’e göndermeniz gerekmektedir. Göndereceğiniz mesaj ile birlikte artık ön başvurunuz tamamlanmış olacaktır. Kredinizin ön onay alması durumunda ise sizlere en yakın Şekerbank şubesine giderek başvurunuzu tamamlamanız gerekmektedir. Aldığınız ön onay ya da şubeye davet mesajı (telefonunuza gelen sizi en yakın şubemize bekliyoruz) kesinlikle kredinizin tam olarak onaylandığını belirtmemektedir. Kredinizin net olarak onaylanıp onaylanmayacağı, şubeden evraklarınız ile birlikte yapacağınız başvurunun sonrasında belli olacaktır.

İNG Bank 2205 SMS Kredi Başvurusu ve Şartları

Fibabanka 3422 SMS Kredi Başvurusu

Denizbank SMS Kredi Başvurusu

Akbank 4425 Sms Kredi Başvurusu ve Şartları

Şekerbank SMS Kredi İstenilen Evraklar

Şekerbank SMS Kredi başvurunuzun ön onay alması durumunda bazı evraklar talep edilmektedir. Bu evrakların eksik olması halinde krediniz olumsuz olarak sonuçlanacaktır. Bu nedenle evraklarınızı tam olarak hazırlamalı, sonrasında şubeye gitmelisiniz. Şekerbank SMS kredi başvurusu sonrasında istenilen evraklar işyeri sahiplerine ve sigortalı olarak bir iş yerinde çalışanlara göre değişiklik göstermektedir.

sekerbank 1953 sms kredi faiz tablosu

sekerbank 1953 sms kredi faiz tablosu

İşyeri Sahipleri için İstenilen Evraklar

Şekerbank 1953 SMS kredi başvurusu sonrasında iş yeri sahiplerinden istenilen evraklar şu şekildedir.

  • Kimlik Belgesi
  • Vergi Levhası
  • İmza sirküsü

Bazı durumlarda iş yeri sahiplerinden ek olarak gelir beyannamesi, bilanço vb evraklar da talep edilmektedir.

Sigortalı Çalışanlar için İstenilen Evraklar

Şekerbank SMS kredi başvurusu sonucunda sigortalı olarak çalışan kişilerden istenilen belgeler şu şekildedir.

  • Kimlik Belgesi
  • Ücret Bordrosu
  • Sigorta Hizmet Dökümü

Kredi rakamını artırmak için bazı durumlarda ek gelirinizi kanıtlayan belge sunmanız gerekebilir. (Örneğin Kira Kontratı)

sekerbank 1953 sms kredi basvurusu

sekerbank 1953 sms kredi basvurusu

Sigortasız Kişiler Şekerbank SMS Kredi Kullanabilir Mi?

Şekerbank SMS kredi başvurusu tüm tüketicilerin kullanabileceği bir sistemdir. Ancak bu sistem sonucu ön onay alsanız dahi sigortanız bulunmuyorsa kredi kullanmanız mümkün olmayacaktır. Şekerbank banka politikası gereğince kredi kullanacak olan tüketicilerin minimum 6 ay boyunca sigortalı olarak çalışmasını talep etmektedir. Sigortanızda geriye dönük 6 ay içerisinde bir boşluk olması halinde dahi kredi başvurunuz olumsuz olarak sonuçlanabilmektedir.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Puan Veren Siz Olun)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir