QnbFinansbank Kredi Kartı Kampanyaları

kredi kartı almak

Bankaların hepsi belli dönem aralıklarını kapsayan birçok kampanya düzenlerler. Genellikle bu kampanyalar üye iş yerleri arasında düzenlenir. Para puan, artı taksit, peşin fiyatına taksit imkânı, indirim gibi kampanyalar yapılmakta. Size bu yazımızda QnbFinansbank Kredi Kartı Kampanyaları nelerdir onlardan bahsedeceğiz.

Şimdiki Faturalar Çok Değerli! (Otomatik fatura talimatı vermeniz yeterli). 2 Temmuz – 31 Ağustos 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Bireysel kredi kartlarınızdan veya QNB Finansbank vadesiz hesabınızdan vereceğiniz her yeni otomatik fatura ödeme talimatı için talimat başına 15’er TL olmak üzere, toplamda 90TL ParaPuan hediye!

QnbFinansbank Kredi Kartı Kampanyaları Sürüyor

FlyInn Beach’te CardFinans ile 80 Paracık kazan! Hopi’ye eklenen CardFinans bireysel kredi kartı ile FlyInn Beach’te yapılacak mobil ödemelerde toplamda 80 Paracık hediye! Kampanyalar 13 Haziran – 9 Eylül 2018 tarihleri arasında geçerlidir.

QnbFinansbank Kredi Kartı Kampanyaları düzenlerken MTV’yi yine unutmadı. CardFinans ile Motorlu Taşıtlar Vergisi 2 Taksit  CardFinans’ınızla Temmuz ayı boyunca  İnternet/Cep Şubesinden veya şubelerden yapılacak Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerine 2 taksit fırsatı! (İlgili dönem içerisinde tüm tek çekim ödemeler 2 taksite bölünecek olup, tek çekim ödeme opsiyonu bulunmayacaktır.)

QnbFinansbank Kredi Kartı Kampanyaları Nasıl Gerçekleşiyor

CardFinans ile Kira Geliri Vergisi 2 Taksit: CardFinans’ınızla Temmuz ayı boyunca www.vergikolay.com.tr, www.gib.gov.tr,  İnternet/Cep Şubemizden veya şubelerimizden yapılacak Kira Geliri Vergisi ödemelerine 2 taksit fırsatı! (İlgili dönem içerisinde tüm tek çekim ödemeler 2 taksite bölünecek olup, tek çekim ödeme opsiyonu bulunmayacaktır.)

CardFinans’ınızla kuyum alışverişlerinizde +2 taksit! CardFinans’ınızla kuyum sektöründeki kampanyaya dâhil üye işyerlerinde Temmuz sonuna kadar 2 taksitli alışverişlerinizde +2 taksit fırsatı! Kampanya kapsamında, 1 Haziran -31 Temmuz 2018 tarihleri arasında QNB Finansbank bireysel kredi kartları ve Artı Paket’e dâhil CardFinans Fix ile QNB Finansbank POS’larından yapılacak 2 taksitli kuyum alışverişlerinde üye işyerinin uyguladığı taksit adeti üzerine, kart hamilinin isteği doğrultusunda artı 2 taksit uygulanacaktır.

CardFinans’ınızla giyim alışverişlerinizde +2 taksit! CardFinans’ınızla giyim, ayakkabı, aksesuar, çok katlı mağaza ve optik sektörlerindeki kampanyaya dahil üye işyerlerinde Temmuz sonuna kadar kuyum ve kozmetik hariç 2 – 8 arası taksitli alışverişlerinizde +2 taksit fırsatı! Kampanya kapsamında, 1 Haziran – 31 Temmuz 2018 tarihleri arasında QnbFinansbank Kredi Kartı Kampanyaları kapsamında, QNB Finansbank bireysel kredi kartları ve Artı Paket’e dahil CardFinans Fix ile QNB Finansbank POS’larından yapılacak kuyum, kozmetik ve hediye kartı/çeki hariç 2-8 arası taksitli alışverişlerde üye işyerinin uyguladığı taksit adeti üzerine, kart hamilinin isteği doğrultusunda artı 2 taksit uygulanacaktır.

QnbFinansbank Kredi Kartı Kampanyaları Hangi Gruplarda? 

CardFinans’ınızla ev tekstili ve züccaciye alışverişlerinizde +3 taksit! CardFinans bireysel kredi kartı ve Artı pakete dahil CardFinans Fix’inizle 1 Haziran -31 Temmuz 2018 tarihleri arasında ev tekstili ve züccaciye sektöründeki kampanyaya dahil üye iş yerlerinde QNB Finansbank POS’larından yapacağınız 100-50.000 TL 2-9 arası taksitli alışverişlerinizde +3 taksit fırsatı!

CardFinans’ınızla mobilya alışverişlerinizde +3 taksit! CardFinans bireysel kredi kartları ve Artı Paket’e dahil CardFinans Fix ‘inizle 1 Haziran -31 Temmuz 2018 tarihleri arasında mobilya sektöründeki kampanyaya dahil üye iş yerlerinde QNB Finansbank POS’larından yapacağınız 100-50.000 TL 2-9 arası taksitli alışverişlerinizde +3 taksit fırsatı!

QnbFinansbank Kredi Kartı Kampanyaları içinde rağbet gören bir diğer kampanya da; CardFinans ek kartla 50TL değerinde ParaPuan kazanın! Sevdiklerinizi 25 Haziran 2018 itibariyle Şube, Direkt Satış ve Çağrı Merkezi kanallarından başvuru yapabiliyorsunuz. CardFinans bireysel ek kart sahibi yapın, 30 Ağustos 2018’e kadar ek kartın yapacağı ilk alışverişte 50TL değerinde ParaPuan kazanın!

CardFinans’ınızla Boyner’de 9 taksit! CardFinans’ınızla Boyner, YKM mağazaları ve internet üzerinden Aralık sonuna kadar yapacağınız kozmetik ürünleri, hediye kartı/çeki hariç alışverişlerde 9’a varan taksit fırsatı!  Kampanya kapsamında, 1 Ocak – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında QNB Finansbank kartlarıyla QNB Finansbank POS’larından yapılacak alışverişlerde müşterinin talebi üzerine üye işyeri, kozmetik ve hediye kartı/çeki hariç 2 ve 9 arası taksitleri uygulayabilecektir.

QnbFinansbank Kredi Kartı Kampanyaları bitmek bilmiyor. Her müşterisinin ihtiyacına göre kampanyalar bulunmaktadır.

 

 

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Puan Veren Siz Olun)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir