PTT Üzerinden Kredi Veren Bankalar

ptt kredi veren bankalar

PTT kurumsal bütünlüğünü çeşitli bankalarla yaptığı anlaşmalar sayesinde kurmuştur. PTT aracılığıyla kredi veren bankalar bu aşamada ilk adım örneği olarak gösterilebilir. PTT üzerinden kredi veren bankalar bu anlaşmaları tam anlamıyla müşteri memnuniyetine odaklanarak yapar.

Özellikle interaktif yatkınlığı fazla olan yani müşterilerine şube sınırıyla hizmet veren bankalar PTT ile ortaklaşa kredi anlaşmaları yapmaktadır. Bu noktada PTT aracı firma konumunda görev yapar. Banka kasasından çıkan paranın müşteriye ulaştırılmak üzere yola çıkması konusunda PTT önemli görevler üstlenir. Yine bu anlaşmalı bankaların müşterilerinin PTT ATM’lerinden kredsoni taksiti yatırmaları da olağandır.

PTT ihtiyaç kredisi seçeneklerini değerlendirdikten sonra sıralayacağımız bu anlaşmalı bankalara da göz atabilirsiniz. Bu bankaların sunduğu kredilerde en büyük kolaylık ödeme sisteminin oturmuş olmasıdır. Bu sayede kişi oldukça rahat bir şekilde Türkiye’nin dört bir yanında ki PTT ödeme merkezlerini kullanarak temel tahsilat işlemini gerçekleştirebilmektedir.

Aktif Bank İhtiyaç Kredisi

Aktif bank ihtiyaç kredisi PTT tarafından verilmektedir. Daha doğrusu maaşını PTT üzerinden alan emekliler kefilsiz olarak bu krediden faydalanabilmektedir. Bu noktada tüm ilişkileriniz PTT ile olacaktır. Kredi tahsilatınız PTT üzerinden yapılacaktır. Sonrasında ödeyeceğiniz taksitleri de yine PTT odaklı ödeme merkezlerinden yapabilirsiniz. PTT aktif bank kredisi 48 aya varıncaya kadar vade seçeneklerini sunmaktadır. Bu kredinin maksimum tutarı 50.000 lira olarak sınırlandırılmıştır.

Aktif Bank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

TEB Bank PTT Anlaşmalı Kredi

PTT anlaşmalı kredi seçenekleri arasında TEB Bankası da yerini almış bulunmaktadır. Ayrıcalıklı kredi tekliflerini PTT çatısı altında taçlandıran TEB Bankası PTT ile anlaşmalı olarak ihtiyaç kredisi sunmaktadır. Bu krediden faydalanmak için emekli olup maaşınızı PTT’den kullanıyor olmanız yeterli olacaktır. Emekliye kredi PTT bünyesinde sunulan en büyük ayrıcalıklardandır. Bu kredi türünde 36 aya kadar vade sunulurken 30.000 liralık kredi tutar sınırı eklenmiştir.

TEB Bankası Kredi Notu Öğrenme

Halkbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

70 Yaş Üstüne Kredi Veren Bankalar

ptt ihtiyac kredisi

ptt ihtiyac kredisi

İNG Bank Kredi Postam İhtiyaç Kredisi

PTT ihtiyaç kredileri arasında tercih edebileceğiniz bir başka alternatifte İNG Kredi Postam adı altında sunulan ihtiyaç kredisidir. Bu noktada emekli olup olmamanız faiz oranı üzerinde değişiklik olmasına neden olmaktadır. Maaşını PTT bünyesinden almayanlarda bu krediden yararlanabilir. Ancak bu noktada PTT ile İNG arasında ki anlaşmanın kırmızı sınırlarına dayanacaksınız. Kefil ve değerlendirme de sıkılaşma gibi sorunlar kredinize onay çıkmamasına neden olabilir. Aynı şekilde bu durumda da faiz oranı artmaktadır. Bu kredisinin maddi sınırı 45.000 lira olmakla birlikte 48 aya varıncaya kadar vade seçenekleri sunulmaktadır.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 Kişi puan verdi)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir