PTT Kredi Kartı Başvurusu (PTT Bonus Kart)

Konumuz dahilinde sizlere PTT kredi kartı başvurusu ile ilgili detayları ve diğer ek bilgileri anlatarak kapsamlı bir işlem yapmanızda yardımcı olacağız. Türkiye’nin en eski kurumlarından biri olan ve daha önceleri devlet kurumu olarak faaliyet gösteren PTT, günümüzde özel sektör kapsamında kurumsallaşmış ve bu alanda bulunan benzeri birçok rakibine de fark atmıştır. Kargo dahil birçok farklı işleyiş hizmeti içerisine dahil olan ilgili kuruluş, bu kapsamda önemli derecede yükselen bir performans göstermektedir. Özel sektördeki rakiplerinin neredeyse aynı hizmetini sunmakta olan PTT üzerinden yapılan işlemler daha rahat ve hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Özellikle de teknolojiye verdiği önem ile birlikte, birçok farklı hizmet aksamı üzerinde faaliyet içerisinde bulunmaktadır.

PTT’den Kredi Kartı Başvurusu Yapılabilir Mi?

Tam adı Posta ve Telgraf Anonim Şirketi olarak geçmekte olan PTT, her geçen gün kendini yenilmeye ve farklı hizmetler sunmaya devam ediyor. Bu yeniliklerden biri de sitemiz genelinde de bulabileceğiniz PTT kredi başvurusu üzerine var olan hizmetlerden oluşmaktadır. Ek olarak kredi olanağında destek olabildiği gibi, vatandaşlarımızın kredi kartı başvurusu gibi önemli taleplerini de değerlendirmektedir. Tıpkı bir banka kuruluşu gibi kredi kartına yönelik başta olmak üzere birçok finansal hizmet aksamında yer alan faaliyetleri de sürdürmektedir. Kargo ve lojistik üzerine önemli işler başaran ilgili kuruluş, günümüzde anlaşmalı olduğu bankalar aracılığıyla vatandaşların kredi ve kredi kartı gibi önemli finansal kaynaklarına yönelik başvurularını değerlendirmektedir.

PTT Kredi Kartı Hakkında Bilgi

PTT kredi kartı başvurusu ve PTT üzerinden yapılacak olan başvuruya yönelik kredi kartının özelliklerine değinmeden önce doğru bilinen birtakım yanlışları sizlerle paylaşacağız. Öncelikli olarak ilgili kredi kartının PTT logolu veya PTT’ye ait bir kredi kartının olmadığını belirtelim. Birçok vatandaşımız PTT’den talep edilmekte olan kredi kartının PTT’ye ait olduğunun sanılması üzerinedir. Genellikle PTT Kart ile karıştırılan ve bu kart üzerinden kredi kartı aksamı olarak işleyiş gösterildiği sanılan kredi kartı aslında bir bankaya ait kredi kartı ürünü olarak vatandaşlarımıza sunuluyor. PTT’nin sunduğu kredi kartı PTT Kart ile bütünleşik bir ürün değil, tamamen Bonus ailesine dahil olan PTT Bonus Kredi Kartı olmaktadır. Ek bir bilgi verecek olursak, PTT Kart ürünü ile de tıpkı kredi kartında olduğu gibi online alışverişler veya mağazalardan alışveriş ihtiyaçlarınızı gerçekleştirebilmektesiniz. Buna yönelik 3D Secure ödeme onaylı işlemlerde yapabilmektesiniz.

PTT Bonus Kredi Kartı

Bu kredi kartının özelliklerini merak ediyorsanız, buna örnek olarak Garanti Bankası’nın da dahil olduğu Bonus ayrıcalıkları ile karşılaştırabilirsiniz. Yine bu banka nezdinde yer alan Bonus Kartlardaki gibi Gold, Classic ve Platinium çeşitliliği PTT Bonus Card ürününde de bulunmaktadır. İlgili kuruluş ile Bonus Card anlaşmasına bağlı olarak kredi kartı sahibi olmak isteyenlere yönelik bu ayrıcalığı sunmaktadır. Master Card bünyesinde olan ve desteklenen ilgili kredi kartını dünyanın neresinde olursanız olun, rahatlıkla kullanabilirsiniz. İlgili başvurularınızı ise size en yakın PTT şubesine giderek gerçekleştirebilirsiniz.

PTT Bonus Kredi Kartı Aidatları Ne Kadar?

  • PTT Bonus Classic Kart 59 TL
  • PTT Bonus Gold Kart 66 TL
  • PTT Platinium Kart 73 TL

 

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Puan Veren Siz Olun)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir