Peşinatsız Ev Kredisi Veren Bankalar

Kiracılar oturdukları evlere her ay belirli bir ücret karşılığında kira verme durumundan oldukça muzdarip olmakta. Türkiye’nin çeşitli illerine dayalı olarak artış gösteren ev kiraları artık içinden çıkılamaz ve önüne geçilemez bir durum halini oluşturmuş bulunuyor. Konumuz dahilinde ise sizlere kira derdinden kurtulmak isteyenler için peşinatsız ev kredisi veren bankalar hakkında detaylı bilgiler aktaracağız. Parası olmayan ve bir an önce kira derdinden kurtulmak isteyen vatandaşlarımız çare olarak bankalara yönelmektedir. Türkiye’de birçok farklı kredi ve kredi kartı ürünlerine yönelik hizmetler sunan finansal kuruluşlar konut kredisi gibi önemli hizmetlerini de krediler kapsamında kişilere sunuyor. Bu doğrultuda bilindiği üzere Mortgage kredileri bankalar tarafından ekspertiz raporuna göre konutun %80’ine kadar kredi çıkmaktadır.

Peşinatsız Ev Kredisi Nedir? Nasıl Alınır?

Konut kredilerinde normalde ekspertiz raporuna yönelik %75 ila %80’lık dilimine yönelik kredi vermektedir. Fakat peşinatsız kredilerde ise bankalar vatandaşlara ekspertiz raporunu göz önünde bulundurmadan evin %100’üne kredi desteği çıkmaktadır. Fakat bu krediyi kullanabilmek adına birtakım şartların yerine getirilmesini de istemektedir.

Peşinatsız Ev Kredisi Almak için Gerekli Şartlar Nelerdir?

  • Krediyi çekecek olan kişinin 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir.
  • Kredi notu skorunun yüksek olması,
  • İlgili kredi başvurusunda bulunan kişinin düzenli bir gelirinin olması,
  • Merkez bankası tarafından kara listeye düşmemiş olması gerekmektedir.
Peşinatsız Ev Kredisi Veren Bankalar - 3 Banka Önerisi

Peşinatsız Ev Kredisi Veren Bankalar – 3 Banka Önerisi

PEŞİNATSIZ EV KREDİSİ VEREN BANKALAR HANGİLERİDİR?

QNB Finansbank

QNB Finansbank, kredili ürünler üzerine daima fırsatlar sunan bir finansal kuruluştur. Özellikle de konut kredisinde sunduğu fırsatlarla bilinen QNB Finansbank, bu doğrultuda ev sahibi olmak isteyenlere yönelik peşinatsız ev kredisi vermektedir. Bunun için kredi çekilecek evin bankaya teminat olarak gösterilmesi gerekmektedir. yani alacağınız evi bankaya ipotek ettirerek her ay düzenli bir şekilde kredi taksitlerini ödeyerek kira öder gibi evinize sahip olabilirsiniz. QNB Finansbank peşinatsız ev kredisi için 180 aya kadar varan vade seçeneklerini sunuyor. “Buraya” tıklayarak ilgili sayfaya yönlenebilirsiniz.

Garanti Bankası

Peşinatsız ev kredisi veren bankalardan biri de özel sermayeli bir kuruluşa sahip olan Garanti Bankası olmaktadır. İlgili bankadan kredi alabilmek için mevcut bir eviniz var ise bunu ipotek ettirerek yeni alacağınız evin %100’üne kredi çekebilmeniz mümkündür. İkinci evinizi kredi üzerinden satın alabilmek için mevcut dairenizi teminat göstererek kredi kullanımı yapabilirsiniz. 48 ila 240 aya kadar varan vade seçenekleri ile sunduğu bu kredi olanağına ait faiz oranları ise kişinin seçeceği vade seçeneği ve kredi notuna yönelik ilgili banka tarafından sağlanmaktadır. Bankanın sunduğu bu kredi ürününe yönelik detaylı bilgiler ve başvuru durumları için “buraya” tıklayarak erişim sağlayabilirsiniz.

Akbank

Peşinatsız ev kredisi veren Akbank, bu kapsamda mevcut evin ipotek, yani teminat olarak gösterilmesiyle birlikte kredi olanağını tüketicilere sunuyor. Konutun tamamına kredi veren bankalar arasında yer alan Akbank, sabit faizli olarak uygun ödeme koşulları ile krediyi en iyi şekilde sunuyor. Bankanın bu kredi detaylarına ve başvuru hakkında bilgilerine ulaşabilmek için “buraya” tıklayarak ilgili sayfaya erişim sağlayabilirsiniz.

 

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Kişi puan verdi)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir