Memura En Uygun Kredi Veren Bankalar

Konumuz dahilinde memura en uygun kredi veren bankalar hakkında merak edilenlere yönelik en doğru ve en güncel bilgileri aktaracağız. Memurlar için birçok banka gerek ihtiyaç kredisi, gerek ise konut kredisi üzerine destekler sağlıyor. Memurlar için özel olarak kredi paketi sunan bankalara değinmeden evvel, memurlara faizsiz kredi veren bankalar üzerine kuruluşların olmadığını belirtmekte fayda var. Konumuzun devamında ise yine bu alana yönelik memurlara en düşük faizli kredi veren bankalar üzerinde değinerek hemen her bankanın uyguladığı prosedürleri sizlere aktaracağız. Belirteceğimiz bankalar arasında maaşınızı aldığınız bankalardan kredi için başvuru yapmanız gerekmektedir. Tüm bankaların düşük faiz oranları maaşını bu bankalardan alan müşteriler için geçerli olduğunu söylemeden geçmeyelim.

Memura En Uygun Kredi Veren Bankalar

Halk Bankası Memur Kredisi

Devlet destekli banka memurlara yönelik iki farklı kredi kampanyasını kendilerine sunmaktadır. Halk Bankası Memura en uygun kredi lerin  ilki masraflı, diğeri ise masrafsız ihtiyaç kredisi aksamında yer alıyor. Her iki krediden dilediğinizi seçme özgürlüğünüz tamamen bütçenize bağlı olarak tercih edilebilmektedir. Bu kredileri aynı zamanda 50 bin TL’ye kadar müsaade edilen taşıt kredileri içinde gerçekleştirebilirsiniz. Masraflı kredi ürünü için dosya masrafı ya da tahsis ücreti adı altında istenilen tutarı ödemek zorundasınız. Bu kredinin aylık faiz oranı ise %1,30 olarak belirlenmiştir. Diğer kredi türünde ise bu oran %1,35 olarak belirtilmiştir.

Memura En Uygun Kredi Veren Bankalar - En İyi Banka Önerileri

Memura En Uygun Kredi Veren Bankalar – En İyi Banka Önerileri

Vakıfbank Memur Kredisi

Memura en uygun kredi sunan bir diğer banka ise Vakıfbank olmaktadır. Kadrolu personeller için özel kredi imkanları tanıyan banka, 90 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi sağlayabiliyor. Yine Halk Bank’ta da olduğu gibi iki farklı kredi seçeneği bulunuyor. Bunlardan biri masraflı, diğeri de masrafsız krediler olmaktadır. Masraflı kredi için %1,34 faiz oranı uygulayan banka, masrafsız kredi başvuruları için ise %1,41 oranında bir uygulama yapmaktadır. Öte yandan kişinin isteğine bağlı olarak dilerseniz krediyi 3 ay ertelemeli olarak da tercih edebilirsiniz.

Vakıfbank Memur Kredisi Tıkla

Ziraat Bankası Memur Kredisi Tıkla

Memura Faizsiz Kredi Veren Bankalar

Denizbank Memur Kredisi

Genellikle kobi kredileri ile ilgili kredi imkanları sunan Denizbank, aynı zaman da memurlara yönelik de kamu çalışanlarına özel kredi imkanlarını tanıyor. Genel kapsamda baktığımızda %1,89 gibi faiz oranlarla kredi imkanı sunan bankadan çekebileceğini en yüksek kredi limiti ise 55 bin TL olarak belirlenmiştir. 12 ve daha az ay vadelerle tercih edeceğiniz kredilerde ise %1,79 oranında faiz uygulaması yapılmaktadır.

 Akbank Memur Kredisi

Kamu çalışanlarına özel olarak hazırlanan kredilerden biri de Akbank tarafından sağlanıyor. Memura en uygun kredi Kefilsiz, gelir belgesiz olarak verilen krediler birçok memur tarafından daha fazla tercih ediliyor. Memur olmanız şartı ile hiçbir prosedüre takılmadan kredi talebinizi gerçekleştirebilirsiniz. Buna ek olarak sadece nüfus cüzdanınızın olması yeterli olacaktır. Dilerseniz başvurunuzu internet üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz, fakat düşük faizli bir kredi alabilmek için şubeleri tercih etmenizde fayda var. Kredinin tek dezavantajı ise kredi vadesinin 33+3 gibi uzun bir vadeye sahip olmasıdır. 3 ay ertelemeli olarak sunulan krediyi gelir belgesiz olarak en fazla 50 bin TL, gelir belgesi beyan etmeniz halinde ise 75 bin TL’ye kadar kullanabiliyorsunuz. Kredinin faiz oranı ise %1,25 oranından işlemektedir.

 

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Kişi puan verdi)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir