KOSGEB Teknolojik Ürün Destek Kredisi

kredihocası-kosgeb-teknolojik-ürün-destek-kredisi

KOSGEB Teknolojik Ürün Destek Kredisi

KOSGEB Teknolojik Ürün Destek kredisi kapsamında Kobi niteliğinde ki işletmelere çeşitli olanaklar sunulmaktadır. Teknoloji yönünde gerçekleştirilen projeler için yurt içi ve yurt dışı odaklı harcamaların karşılanması maksadıyla sunulan olanaklar Kobilerin Bilim ve Teknoloji alanında ki girişkenliğini arttırmaya yöneliktir.

KOSGEB Teknolojik Ürün Destek kredisi şartları oldukça basittir. Bu program kapsamında sunulan olanaklar sınırlıdır. Bu sınır içerisinde yapılan değerlendirme neticesinde projenizin hak ettiği maddi değer hibe kredi olarak tarafınıza ödenmektedir. Hibe kredi herhangi kurum veya kuruluş tarafından verilen geri ödemesiz krediye verilen addır.

KOSGEB Teknolojik Ürün Destek Kredisi Ne Kadardır?

KOSGEB teknolojik ürün destek kredisi ne kadar sorusuna verilen yanıt şu şekildedir. KOSGEB bünyesinden adınıza tanımlı olarak projenizin onay alması durumunda çıkarılacak olan kredi yurt içi ve yurt dışı masrafların tamamı 150.000 lira olacak şekilde hazırlanmaktadır. En yüksek kredi değeri budur ve bu miktarın üzerinde hibe kredi verilmemektedir. Program süresi 12 aydır.

KOSGEB Teknolojik Ürün Destek Kredisi Kimlere Verilir?

KOSGEB Teknolojik ürün destek kredisi şartları arasında ilk olarak KOBİ sahibi olmak bulunmaktadır. Kobi sahibi olmanızı KOSGEB bünyesinde kanıtlamış olmanız da gerekmektedir. Bunun için KOSGEB Kobi kayıt etme girişimini KOSGEB resmî sitesi üzerinden yapmanız gerekir. Burada başvurunuzu tamamlayarak Kobi sahibi olduğunuzu KOSGEB makamına kanıtlayabilirsiniz. Son şart ise TÜR belgesini almış olmalıdır. TÜR belgesi alma (Teknoloji Ürün Deneyim Belgesi) işlemini KOSGEB bünyesinden tamamlayabilirsiniz.

KOSGEB Teknolojik Ürün Destek Kredisi Başvuru Formu

KOSGEB Teknolojik Ürün Destek kredisi başvuru formu için KOSGEB resmi sitesi içerisinden Teknopazar destek programı başvuru formu dosyasını bulup doldurmanız yeterli olacaktır. Sonrasında tarafınıza kurum tarafından gerekli dönüşler sağlanacaktır.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Kişi puan verdi)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir