KOBİ Kredi Notu Öğrenme İşlemleri

kobi kredi notu

Ticari Olarak Kredi Notu Öğrenme

Kredi notu bireysel müşteriler kadar ticari işletmeler için de önemlidir. Artık ticaret hayatı içerisinde pek çok şirket ve kurum vadeli satışlarda karşı tarafın kredi notu ortalamasına göre karar vermekte hatta çek vermek isteyen karşı tarafından çek raporu sorgulama hizmetinin ardından çeklerini kabul etmektedir. Bu nedenle aslında kredi notu ortalaması bireysel müşterilere oranla ticari kullanıcılar için çok daha önemli ve büyük bir prestij göstergesi olarak kabul edilmektedir. Kredi notu ortalaması ile Findeks ticari müşterilerine itibarlarını çok daha kolay bir şekilde kontrol altında tutma fırsatı vermektedir.

Findeks Ticari Kredi Notu Öğrenme

Findeks ticari üyelik için internet üzerinden başvuruda bulunulmasına izin verilmektedir. Bunun için Findeks internet sitesi üzerinde yer alan üyelik linkinin seçilmesi ve ticari üyelik seçeneğinin işaretlenmesi gerekmektedir. Daha sonra açılan yeni pencerede sizden istenen firma bilgileri, hesap yöneticisi ve imza yetkilileri alanlarında yer alan tüm bilgilerin eksiksiz olarak doğru bir şekilde girilmesi istenir. Bu bilgileri girip doğruluğunu kontrol ettikten sonra başvur butonunu tıklamanız durumunda başvurunuz incelenmeye alınır ve onaylanarak hizmet almaya başlamanız sağlanır.

Bunun yanı sıra internet bankacılığı hizmetini kullanmanız durumunda bankalardan kredi notu öğrenme imkânınız da bulunmaktadır. İnternet şubesinin kullanıcı adı ve şifre bilgileri ile hesabınıza giriş yaptıktan sonra krediler bölümünün alt kategorisi olan KKB kredi notu ve kredi risk raporu seçenekleri üzerinden ticari kredi notu sorgulama hizmetinden yararlanılması mümkündür.

Findeks Ticari Paketler

Findeks kredi notu sistemi kredi notu sorgulama hizmetinin yanı sıra ticari müşteriler için çek raporu, çek endeksi, teminat mektubu durum sorgulama ve kare kodlu çek sistemi gibi farklı pek çok hizmetten yararlanma imkânı da sağlamaktadır. Bu hizmetlerin birini ya da birçoğunu içeren farklı pek çok ticari paket bulunmakta olup her paketin sağladığı hizmetler ve buna bağlı olarak belirlenen fiyatları farklılık göstermektedir. Bunun için oluşturulan Findeks paket sihirbazı bulunmakta olup ticari müşterilerin kullanmak istedikleri ürünleri belirlemeleri durumunda kendileri için en uygun olan Findeks ticari paketler oluşturularak ücretlendirilmeleri sağlanmaktadır.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Puan Veren Siz Olun)
Loading...
Etiketler:

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir