Kefilsiz Gelir Belgesiz 10 Bin TL İhtiyaç Kredi Nasıl Alırım?

birden-fazla-kredi

Kefilsiz Gelir Belgesiz 10 Bin TL İhtiyaç Kredi Nasıl Alırım? Kefilsiz İhtiyaç kredisi ihtiyacınız var. Borçlar sıkıştırdı. İhtiyaç kredisi çekmek istiyorsunuz ama kefil ya da gelir belgesi istemeyen bir banka ile hızlıca para çekmek istiyorsunuz. O zaman tamda yerindesiniz. Size kefilsiz gelir belgesiz ihtiyaç kredisi veren bankaları ve nasıl alabileceğinizi detaylı anlatacağız.

 

Eğer ki ihtiyaç krediniz 10 bin TL civarı yani düşük hacimli bir kredi ise birçok banka artık kefil ve gelir belgesi şartı koşmadan size 10 bin tl ihtiyaç kredisi verebiliyor.  Kefilsiz kredi veren bankalar hangileri peki? TEB, Denizbank, İş Bankası, ING Bank gibi bankalar gelir belgesi yada kefil gerektirmeden size 10 bin tl ihtiyaç kredisi vermektedirler. Şimdi Kefilsiz ihtiyaç kredisi veren bankalar sizlerde ne ister ona bakalım.

 

 

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

 

Belge Talebi

Kredi Limiti
N Kolay Kredi istenmiyor 30.000  TL
CEPTETEB istenmiyor 30.000  TL
Enpara istenmiyor 30.000  TL
Odeabank İsteyebilir 50.000  TL
ING Bank İsteyebilir 35.000  TL

 

Kefilsiz Gelir Belgesiz En Hızlı Kredi Veren Bankalar

 

Kredi çekmek meşakkatli bir iştir. Bankaya git, sıra bekle, imzaları at sonra kredin hesabına yatsın yada git vezneden paranı al. Bu kadar işlem yerini 5 dakika da kredi çekmek istemez misiniz? Hızlı ihtiyaç kredisi çekmek artık çok kolay. Bankaya gitmeden hatta evden çıkmadan 5 dakika içinde ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz. Artık bankalar müşterilerine kredi satabilmek için müşterilerini yormadan işlem yapmaktadırlar. Çünkü bankaların en büyük gelir kaynağı kredilerdir. Ne kadar kredi verirlerse o kadar paralarını işletmiş olurlar. O yüzden düşük hacimli krediler için bankaya gitmeden işlemlerinizi hızlıca yapabilin diye her olanak sizlere sunulmuştur. Peki 10 bin tl hızlı ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?  Birinci yöntem SMS ile kredi başvurusu yapmaktır.

SMS İle Hızlı Kredi Başvurusu Yapmak

Bankalar müşterilerine hızlı hizmet sunabilmek için teknolojiyi çok fazla kullanmaktadırlar. En çok kullandıkları teknolojik alet ise telefondur. Artık Sms ile hızlı kredi başvurusu yapılabilmektedir. Sms ile kefilsiz gelir belgesiz hızlı kredi başvurusu yapılarak bankalardan hızlı dönüş alınabilir. 10 bin tl ihtiyaç kredisi için sms ile başvuru yapılabilir. Bu işlem sonunda kredi başvurunuz anında onaylanmaktadır.

Şimdi asıl soruya gelelim. Hangi bankalar kefilsiz gelir belgesiz 10 bin tl kredi vermektedir?

Maaş Bordrosu Olmadan 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi Nasıl Alırım?

Bir işiniz yok. Bir yerde çalışmıyorsunuz. Sigortanız yatmıyor. Yani geliriniz yok. Tabi bu durumda maaş bordronuzda yok. Eskiden maaş bordronuz olmadan yani gelir belgeniz olmadan bankalar size asla kredi vermezdi. Artık bankalar gelir belgesi maaş bordrosu talep etmeden 10 bin TL kredi verebiliyor. Tel şart ise kara listede olmamanız. Maaş bordrosu olmadan 10 bin tl kredi alabileceğiniz bankalar aşağıdadır.

 • DenizBank
 • Garanti Bankası
 • İş Bankası
 • TEB Bankası
 • ING Bank

 birden-fazla-kredi

Yukarıda ki bankalar sizden maaş bordrosu yani gelir belgesi talep etmeden 10 bin tl ihtiyaç kredisini verebilirler.  Hem de başvuru yaptığınız anda krediniz hesabınıza yatar. Fakat burada dikkat edilmesi gereken nokta vardır. O da şudur. Eğer ki kredi notunuzda bir sıkıntı var ise bu bankalar gelir belgesi istemese dahi size krediyi vermezler. Çünkü bankalar sizin kredi notunuza çok dikkat eder. Ve kredi verirken onu inceler. Sebebi de sizden herhangi bir beyan istemediği için kredi notunuz banka için çok önemlidir. Kredi siciliniz düzgün ise bu sorunla karşılaşmayacaksınız. Şimdi bir soru daha ortaya çıktı. Acaba kredi notum kredi çekmeye uygun mu?

 

Kefilsiz Gelir Belgesiz Kredi Çekebilmem için Findeks Kredi Notu En Az Kaç Olamalıdır?

Bankalar kredi verirken kredi notunuza dikkat eder. Kefilsiz ve gelir belgesiz bir kredi çekecekseniz kredi notu çok daha önemli hale gelir. Bankalar 10.000 tl gelir belgesiz kredi için sizin findeks kredi notunuza bakacaktır.  Eğer ki kredi notunuz banka tarafından riskli gözükürse gelir belgesiz kredi size çıkmaz. Banka kredi notu puanınıza bakar. Kredi notu puanınız kaç? Kredi notu kredi için yeterli mi? Bu soruları kendinize sormaya başladınız. Kredi puanınız 1100 üstü ise bankalardan gelir belgesiz 10 bin tl kredi çekebilirsiniz.

Kredi notunuz riskli bölgede ise yani 1099-800 puan arasında ise veya daha düşük yani 799 altı ise o zaman kredi alma konusunda hiçbir şansınız yok. Çünkü bankalar size kredi vermeyecektir. Hatta gelir belgenizi beyan etseniz ve hatta kefilde getirseniz size kredi çıkmayacaktır.

 

 1. İlk başta borç ödeme siciliniz temiz olması gerekir. Eğer temiz değilse ödemelerinize dikkat edip 4-6 ay düzenli ödeme ile düzeltebilirsiniz.
 2. Findeks kredi notunuz yüksek ise kredi çekme konusunda sıkıntı yaşamazsınız. Hatta kredi veren bankalar sizin kredi notunuza göre daha uygun faizlerle kredi verebilir.
 3. Kefilsiz belgesiz kredi alınacak bankada vadesi mevduat, maaş ödeme ve kredi kartı hesabınızın bulunması ve bu hesaplar ile ilgili banka ile bir sıkıntı yaşamamınız avantajınıza olacaktır.
 4. Kefilsiz belgesiz kredi talebinde bulunacağınız bankada açtırdığınız vadeli ve vadesiz mevduat veya maaş hesabında devamlı para bulunması ve aynı hesapta bankacılık işlemlerini yapmanız, eft, havale, elektrik su ödemeleri gibi bankanın size kredi vermesini kolaylaştıracaktır.

 

Kefilsiz 10 Bin TL Kredi Şartları

Bir çok banka 10 Bin TL ihtiyaç kredisi için kefil istemez. Kefil isteme şartları ise, Gelir belgesi olmayan ve kerdi notu riskli bölgede olan müşterilerinden kefil isteyebilir. Bu kişilerde yanlarında getirecekleri tek bir kefil ile kredi çekme işlemlerini yerine getiri. Ama benim kefilim yok kefilsiz kredi çekmek istiyorum derseniz kerdi notunuzun 1100 olması şarttır. Eğer ki kredi notunuz 1100 den aşağıda ise gelir belgesi yada başka bir teminat göstermesi banka tarafından istenir.

İNG Bank Gelir Belgesiz Anında Kredi Findeks Puanına Göre Faiz oranları

ING Bank Kredi Notunuza göre size özel faiz oranları tanımlıyor.

 • Findeks Kredi notu 1850 ve üzeri olanlar  yüzde 1,49 faiz oranı,
  • Findeks Kredi notu 1800 ile 1849 arasında olanlar yüzde 1,54 faiz oranı,
  •Findeks Kredi notu 1750 ile 1799 arasında olanlar yüzde 1,59 faiz oranı,
  •Findeks Kredi notu 1700 ile 1749 arasında olanlar yüzde 1,59 faiz oranı,.
  • Findeks Kredi notu 1600 ile 1699 arasında olanlar yüzde 1,59 faiz oranı uygulanacaktır.

 

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Kişi puan verdi)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir