Kart Aidatı Olmayan Aidatsız Kredi Kartları

Hemen hemen herkesin cebinde bir tane kredi kartı var. Bankalar müşterilerine bu kredi kartlarını sunarken yıllık aidat ücreti de kesmektedir. Tabi çıkan yasalar ile bu aidatlara bazı düzenlemeler getirilmiştir ve bankalar müşterilerine aidatsız kredi kartları sunmuştur.

Aidatsız kredi kartı kullanmak isteyenlerin bankaları tek tek araştırıp kart seçeneklerini incelemeleri gerekir. Bizler sizler için bankaların sunduğu aidatsız kredi kartları hakkında bilgiler topladık ve sizlere bu kartları açıklamaya çalıştık. Buradaki bilgilerden faydalanarak kendinize uygun bir banka belirleyebilirsiniz.

Aidatsız Kredi Kartları

Garanti Bankası Aidatsız Kredi Kartı Bonus Flexi

Garanti Bankası’nın müşterilerine sunduğu aidatsız kredi kartı Bonus Flexi’dir. Bonus Flexi kartının en önemli özelliği yapılan harcamaların bir sonraki aya devredilerek borçların erteleme imkânın olmasıdır. Banka müşterilerine farklı kampanyalarda sunmaktadır. Bunlardan birisi de yapılan harcamalara bağlı olarak 50 TL’YE varan ekstra bonus fırsatı sunulmasıdır.

Garanti Bonus Kartım Gelmedi Ne yapmalıyım?

Akbank Aidatsız Kredi Kartı Axess Free

Akbank’ın müşterilerine sunduğu bu aidatsız kart ile chip para kazanılabiliyor. Peşin olarak yapılan alışverişlerin taksitlendirilmesini yapabiliyorsunuz veya dilerseniz borcu erteleyebiliyorsunuz. Kartın sunduğu bir diğer ayrıcalık ise nakit ihtiyaçları için Hızlı para, Taksitli avans ve SMS para kullanabilme imkânın olmasıdır. Free Cart Free Bütçe uygulamasını müşterilerine sunarak harcamaların takip edilmesini sağlıyor. Belirlediğiniz limiti aştığınız zaman size uyarı mesajı gönderiyor.

Kart Aidatı Olmayan Aidatsız Kredi Kartları Hangi Bankaların Var?

Kart Aidatı Olmayan Aidatsız Kredi Kartları Hangi Bankaların Var?

İş Bankası Aidatsız Kredi Kartı Maximum Kart

Maximum kart ile Maximum üye iş yerlerinden yaptığınız alışverişlerde MaxiPuan kazanabilirsiniz. Peşin ödemelerinizi taksitlendirebilir veya erteleyebilirsiniz. Maximum Kart’ın müşterilerine sunduğu bir diğer özellik ise bankamatiklerden vadesiz hesaplara ulaşarak bireysel işlemlerin gerçekleştirilebilmesidir.

Yapı Kredi Bankası Aidatsız Kredi Kartı World Eko Kart

World Eko Kart ile üye işyerlerinden alışverişler yaptığınız zaman standart taksit uygulamasından yararlanabilir Worldpuan kazanabilirsiniz. Bu Worldpuanlar ile Turkcell TL/dakika yüklemesi yapabildiğiniz gibi üye iş yerlerinin alışverişlerinde de puanları kullanabilirsiniz.

Enpara.com Aidatsız Kredi Kartı

Kart aidatı olmayan bu kart ile düzenli olarak kartı kullanımınız sayesinde yıllık 100 TL olmak üzere 2 yıl boyunca kart aidatı kazanabilirsiniz. Bu kart ile sadece QNB Finansbank’ın anlaşmasının olduğu iş yerlerinden taksitli alışveriş yapma imkânınız bulunmakta. CardFinans’a özel olarak sunulan artı taksit ve diğer kampanyalardan yararlanamazsınız.

TEB Aidatsız Kredi Kartı Sade Kart

Kart aidatı olmayan bu kredi kartı ile sadece peşin ödeme yapabiliyorsunuz. 100 TL ve üzerinde olan harcamaları 3-6-9-12 taksitle ödeyebilirsiniz. Ama burada faiz uygulaması devreye girmektedir. Ayrıca borcunuzu yine faizi karşılığında 30-60 ve 90 gün erteleme imkânınız var. Bu kartın müşterilerine sunduğu tek ayrıcalık hafta içi yapılan toplamda 100 TL harcamalarda hafta sonu için sinema ve tiyatro biletlerinde %50 indirim sunmasıdır. Tabi buda bir ekstre döneminde en fazla 50 TL indirim olacak şeklindedir.

Makalemizde Kart Aidatı Olmayan Aidatsız Kredi Kartları hakkında detaylı bilgi verdik. Sorularınız için lütfen yoruma sorularınızı iletiniz.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Kişi puan verdi)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir