Kampanyalı Kredi Veren Bankalar 2018

Konumuz dahilinde sizlere kampanyalı kredi veren bankalar ile ilgili önemli detaylara değindik. Her geçen gün kendini geliştiren ve bu kapsamda daha iyi bir hizmet faktörünü oluşturmaya çalışan bankalar, 2018 yılına yönelik de sürprizlerle dolu ayrıcalıklar sunuyor. Tüketicilere yönelik sunduğu kredili ürünler ile ilgili olmak üzere birçok farklı banka hizmetleri üzerine bireylerin daha ayrıntılı bir şekilde faydalanabilirliğini arttırıyor. Bu durum nezdinde konumuz başlığında da belirttiğimiz üzere her sene farklı kampanyalar düzenleyen bankalar, bu sene de birbirinden cazip fırsatlar sundu ve sunmaya da devam ediyor. Özellikle de kredi ürünleri üzerine ihtiyaç dahilinde bulunan birçok talebin doğrulanabilmesini sağlıyor.

Kampanyalı Kredi Veren Bankalar Hangileri

Kampanyalı sloganını oluşturan etki durumları genel olarak bankaların tüketicilere sunduğu ürünlerin cazip tutulabilir yanını ortaya koymaktadır. Örnek verecek olursak, ilk etapta gözümüze çarpan faktör bu kampanyalar dahilinde uygun faiz oranlarının uygulanabilirliği üzerinedir. Hemen arkasından ise çekilen kredi türüne bağlı olarak vade seçeneklerinin birden fazla çok sayıda tercih edilebilir bolluğa sahip olmasıdır. En uygun faizli krediler ve bol vade seçenekli tercihlere yönelik yapılan talepler, bankalar tarafından belirli dönemlerde sunulmaktadır. Bu durum kapsamında başta bayram dönemi olmak üzere, kurban kredisi ve yılbaşı kredisi gibi önemli günlere yönelik kredi türü paketlerini sunmaktadırlar. Bankalar bu tür kredileri az evvel de belirttiğimiz üzere sadece belirli dönemlere yönelik yapıyor. Tabi ayrıcalıklarla dolu banka hizmetlerinden farklı zaman çerçevelerinde de görebilmekteyiz. Bu bilgiler ek olarak, kampanyalı bir şekilde faydalandığınız kredi paketlerinin hesaplamaları içerisinde bulundukları düşük faizlerden ötürü daha farklı bir tablo ortaya çıkarmaktadır.

Akbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Köklü ve katı kurallı bir banka olarak bilinen Akbank, ihtiyaç kredisi kapsamında kampanyalı kredi ürün paketlerini sunuyor. Güncel bir şekilde sürekli olarak duyurduğu kampanyalı kredi paketlerini hesaplarken dikkatli olmalısınız. İlgili bankanın sunduğu kampanyaları kredilerin genel faiz oranı %1,43 olarak belirlenmiştir. Öte yandan bu kampanyaya yönelik 48 ay vadeye kadar tercih seçeneğinin de bulunduğunu söylemeden geçmeyelim. Belirtilen faiz oranları sadece 25 ila 48 ay kapsamında seçilen vade seçenekleri, 50 bin TL ve üzeri kredi başvuruları için geçerliliğini korumaktadır. Ek olarak ilgili banka bu krediden faydalanmak isteyenlere ise 3 ay ertelemeli kredi ödeme seçeneğini de sunuyor.

 Vakıfbank Kış Kredisi Başvurusu

Devlet destekli bir banka kuruluşu olan ilgili banka Kış aylarına yönelik başta olmak üzere birçok farklı dönem nezdinde de kredi paketleri sunan bir kuruluş olmaktadır. Diğer bankaların kampanyalarına yönelik yenilikçi tavrıyla Kış mevsimine yönelik kredi sunan ilgili bankanın faiz oranları %1,36 ila %1,43 oranında değişmektedir. Buna yönelik örnek verecek olursak, bankadan 100 bin TL’lik kredi başvurunuza yönelik 48 ay vade seçeneği ile birlikte %1,43 oranında faiz uygulaması yapılmaktadır. Bunun yanı sıra 10 bin TL tutarında bir kredi talebinde bulunacak olursanız, bunun içinde yine 48 ay vade seçeneğiyle birlikte %1,36 oranında faiz ödemesini de göz önünde bulundurmalısınız.

İş Bankası 5 bin TL Kredi Başvurusu

Çeşitli küçük ihtiyaçlarınıza yönelik düşük miktarda kredi çekmenin adresi İş Bankası. İlgili banka Türkiye’nin ilk resmi bankası olmasının yanı sıra, aynı zamanda günümüzde en iyi şekilde hizmet veren bankaları arasında yer alıyor. Bu kapsamda tüketicilerin düşük miktardaki ihtiyaçlarına yönelik 5 bin TL’ye kadar 12 ay vade seçeneği ile birlikte kredi imkanı tanıyor. Bu kredinin faiz oranı ise %1,49 oranı üzerinden belirtilmiştir.

 

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Kişi puan verdi)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir