İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu Ve Gerekli Belgeler

iş bankası kredi kartı başvurusu için gerekli belgeler

Kredi kartı yaşadığımız buhranlı postmodernizm çağımızda vazgeçilmezlerimiz arasında yerini bulmuş durumda. Çalışan kişilerin, ‘çocuğum hergün para isteyerek başımı ağrıtmasın’ diyerekten çocuğunu bile kredi kartı kullanıcısı yaptığını görebiliyoruz. Yani ülkemizde Kredi kartı kullanıcısı yaşı hem iyice düşmüş durumda, hem de Kredi kartı kullanıcısı sayısı birhayli artmıştır. Çocukları pençesine alan Popülist kültür gereği, Kredi kartı kullanan çocuk okulda arkadaşlarına kart kullanıcısı olduğunu söyleyip, göğsünü kabarttığını gördüğümüzde artık şaşırmamalıyız. Kredi kartı kullanıcı sayısının çok yüksek olduğundan anlayabiliriz ki, bankalar kredi kartını vatandaşa kolay bir şekilde vermektedir. Biz bu yazımızda İş bankası kredi kartı Başvurusu nasıl yapılır, gereklilikleri nedir gibi soruların cevaplarını yazacağız. Siz de çocuğunuzun okulda arkadaşlarına Kredi kartı kullanıcısı olduğunu göğsünü kabartarak söylemesini istiyorsanız, evvelde siz kendiniz Kredi kartı sahibi olmanız gerekiyor. Kredi kartı başvuru şartlarının ne olduğunu yazarak başlıyoruz;

İş bankası kredi kartı Başvuru Şartları

            Aslında direkt olarak şunu yazmamız yanlış olmaz; İş bankası kredi kartı Başvuru Şartı Yoktur. Yani temelde hiçbir başvuru şartı yoktur diyor ve herkes başvuru yapabilir eklemesini yapıyoruz. Bunun yanı sıra müşterilerine kolaylık sağlayan İş bankası kredi kartı başvurusu yapan birçok kişinin başvurusunu kabul edip, kredi kartını verdiği biliniyor. Peki bu kadar kolay Kredi kartı veren İş Bankasının Kredi kartı başvurusu nasıl ve nereden yapılıyor? Bir sonraki İş bankası kredi kartı Başvurusu Nasıl Yapılır başlığımızda bunların hepsini cevaplandırmış olacağız;

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu Ve Gerekli Belgeler

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu Ve Gerekli Belgeler

İş bankası kredi kartı Başvuru Nasıl Yapılır?

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

İş bankası kredi kartı başvurusu için istenen belgeler :

  • Nüfus cüzdanı
  • Ehliyet
  • Gelir Belgesi

Eğer İş bankasında mevduat hesabınız varsa yada maaş hesabınız İş bankasında ise belge ihtiyaç duymadan iş bankası kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Başvurusu şekillerini aşağıda ki yazımızda anlatacağız.

İş Bankası Kefilsiz İhtiyaç Kredi Başvurusu

İş Bankası Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? – Detaylı Bilgiler

İş Bankası 10 Bin TL Kredi Kampanyası

            Kredi kartı başvurusunun birden fazla yöntemi vardır. Şöyle ki, şu anda oturduğunuz yerden bile başvuruda bulunabilirisniz. Bu sebeple alt başlık halinde bunları sıralayacağız;

1- İnternet Üzerinden İş bankası kredi kartı Başvurusu: Bu yöntemde ihtiyacınız olan tek şey, internete bağlı olan bir bilgisayardır. Herhangi bir web tarayıcısından, İş Bankası Resmi İnternet Sayfasına girmeniz gerekiyor. Sitede Kredi kartı Başvur menüsünden, sizden istenen TC Kimlik No, Cep Telefon Numarası ve Ortalama aylık geliri bilgileriniz dolduduktan sonra Başvur butonuna tıklamanız gerekiyor. Bu işlemden sonra banka size geri dönüş yapacaktır.

2- Arayarak İş bankası kredi kartı Başvurusu: İş Bankasının 0850 724 0 724 numaralı hizmet hattını arayarak dilediğini an Kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz.

3- ATM İle İş bankası kredi kartı Başvurusu: Size en yakın İş Bankası ATM’sine giderek Kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz. Kartsız İşlemlere girdikten sonra Kredi kartı menüsünden başvuruda bulunabilirsiniz.

4- Şubeden İş bankası kredi kartı Başvurusu: Bu en doğal yöntem olduğundan dolayı okuyucularımıza bu yolu tavsiye ediyoruz. Bunun için, size en yakın İş Bankası şubesine kimliğiniz ile giderek Kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu durumda, sizi karşılayan görevli memur, size kredi kartını vermek için tüm imkanları zorlayacaktır.

5- SMS ile İş bankası kredi kartı Başvurusu: Sms ile başvuru yöntemi en basit yöntemdir. Bunn için telefonunuzun mesaj yaz bölümünden ‘MAXIMUM boşluk TCkimlikNumaranızı’ yazıp 4402 numarasına mesat atmanız yeterlidir. Mesaj ücreti, normal numaralara attığınız mesajların ücreti gibidir.

İşte İş bankası kredi kartı başvurusu yapmak bu kadar kolay. Peki yazımızın girişinde yazmış olduğumuz, çocuğunuzu nasıl kredi kartı kullanıcısı yapabilirsiniz? Bu konuyu da, bir sonraki başlığımızda hemen ele aldık;

İş Bankası Ek Kart Başvurusu

            Sadece çocuğunuz için değil, eşiniz, dostunuz vs. her kim olursa olsun istediğiniz kişiye kendi adınıza, sizin hesabınıza bağlı Ek Kart talebinde bulunabilirsiniz. Bunun için dilerseniz İnternet veya İşCep uygulamasından, isterseniz de İş Bankası Şubesinden talepte bulunabilirsiniz.

İş bankası kredi kartı internetten başvuru için lütfen tıklayınız.

 

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Kişi puan verdi)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir