İş Bankası Kefilsiz İhtiyaç Kredi Başvurusu

iş bankası kefilsiz ihtiyaç kredisi

Son dönemlerde bankaların kredi vermede artık bir hayli kolaylık sağladığını hepimiz biliyoruz. Fakat buna rağmen hiçbir banka, kendini sağlama almadan kredi vermez. Hepimiz görmüşüzdür, bankaların ‘kefil yok, belge yok, anında kredi’ vs gibi ilgi çekici reklamlarını. Maddi açıdan alt ve orta sınıfta olan hiçbir vatandaş artık kılını kıpırdatamaz oldu. Maaştan kalan birkaç yüz lira para ile yaz mevsiminde ailemizle tatil hayallerimiz oldukça zor görünüyor. Yazımızın başında dediğimiz gibi, bankaların kredi vermede bir hayli kolaylık dağladığı bu dönemlerde, bu kolaylık kefilsiz başvurular için de geçerli mi ? İş Bankasında bunun mümkün olduğunu görüyoruz. Şimdi İş Bankası kefilsiz ihtiyaç kredisi başvurunun nasıl yapılacağını açıklayacağız;

İş Bankası Kefilsiz İhtiyaç Kredi Başvuru Nasıl Yapılır?

İş Bankası kredi başvurma yolları birden fazladır. Yazdığımız hiçbir başvuru yönteminde kefile ihtiyaç duyulmamaktadır. Kredi başvurusu, internet bankacılığının çoğalması sebebi ile artık epey kolay olmuştur. Şu an oturduğunuz yerden bile başvuruda bulunabileceğiniz, İş Bankası kfeilsiz ihtiyaç kredi yolları şu şekildedir;

1- İnternet Üzerinden İş Bankası Kefilsiz İhtiyaç Kredi Başvurusu: Hemen İş Bankasının resmi internet sayfasına giriyorsunuz. Sitede karşınıza çıkan İhtiyaç Kredisi Hemen Başvur seçeneğine tıklayın. Sonra yöneltilen soruları itina gösterek doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurun ve başvurunuzu tamamlayın.

2- İnternet Üzerinden İş Bankası Kefilsiz Anında Kredi Başvurusu: 30.000 TL’ye varan bir miktarda krediyi anında veren İş Bankası, Anında Kredi kampanyası ile müşterilerine oldukça kolaylık sağlamıştır. Başvuru için İş Bankası resmi internet sayfasına tıklayın. Daha sonra karşınıza çıkan ‘Anında Kredi’ butonuna tıklayın.  Sonra size yöneltilen soruları itina gösterek doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurun ve başvurunuzu tamamlayın.

İş Bankası Kefilsiz İhtiyaç Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır ?

İş Bankası Kefilsiz İhtiyaç Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır ?

3- İşCep İle Kefilsiz Kredi Başvurusu: Bu yöntemde İş Bankası müşterisi iseniz, internet bankacılığı şifresini almanız gerekmektedir. İnternet bankacılığınızı aktif hale getirdikten sonra, cep telefonunuza İşCep uygulamasını indirin. İşCep uygulamasında kredi başvurma seçenekleri oldukça fazladır. Anında Kredi menüsünden kısa bir sürede kredi bavurunuzu tamamlayabilirsiniz. Buradaki avantaj, şubeye hiç gitmenize gerek kalmadan paranızın anında hesabınıza yatacak olmasıdır.

4- İş Bankası Kefilsiz Kredi Başvurusu SMS: Cep telefonunuzdan NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ aralarında boşluk bırakarak yazıp 4402’ye SMS göndererek, kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

5- İş Bankası ATM’den Kredi Başvurusu: Size en yakın İş Bankası ATM’sine giderek,
Bankamatiklerimizdeki Kartlı İşlem menüsünden Daha Fazlası > Başvurular > Kredi veya
Kartsız İşlem menüsünden Başvurular > Kredi adımlarını takip ederek, kefilsiz bir şekilde kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

6- Arama İle İş Bankası Kefilsiz Kredi Başvurusu: Cep telefonunuzdan 0 850 724 0 724 numarayı arayarak tamamen kefilsiz bir şekilde Kredi Başvurusunda bulunabilirsiniz.

İşte İş Bankası Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Başvurusu bu kadar kolay. Bu saydıklarımızın yanı sıra, İş Bankası şubesine giderek yüzyüze iletişim halinde bireysel başvurunuzu da yapabilirsiniz. Aşağıda yazacağımız belgeler ile bu başvuru yapabilirsiniz;

İş Bankası Kefilsiz İhtiyaç Kredi Başvuru İçin Gerekli Belgeler

 1- Başvuru Formu

2- Nüfus cüzdanı veya sürücü belgenizin aslı ve fotokopisi

3- Gelir durumunuzu gösterir belge

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Kişi puan verdi)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir