İş Bankası 10 Bin TL Kredi Kampanyası

İŞ BANKASI GÜNDE 10 TL’YE 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Bankacılık sektörünün milenyum çağında göstermiş olduğu gelişimler, ekonomik açıdan birçok dengeyi değiştirdi. Kişilerin ihtiyaçlarına daha hızlı yanıt veren bankacılık sistemleri sayesinde tüketiciler kolaylıkla nakdi imkanlarını karşılarken, bir yandan da bankalar arasında artan rekabet faiz oranlarını etkileyerek, düşük faizli kredi imkanlarını ve kredi kampanyası alternatiflerini yarattı. Bu yazımızda sizler için avantajlı bir alternatif olarak iş bankası ihtiyaç kredisi kampanyası hakkında detayları ele alacağız.

İş Bankası Günde 10 TL'ye 10 Bin TL Kredi Kampanyası Detayları

İş Bankası Günde 10 TL’ye 10 Bin TL Kredi Kampanyası Detayları

İŞ BANKASI’NDAN KEYİF VEREN İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Önde gelen mevduat bankaları arasında yer alan Türkiye İş Bankası, tüketicilerin ihtiyaçlarına yanıt verirken onları esnek şartlarla geri ödeme kolaylığı sunan bir kredi kampanyası başlattı. Kampanyanın sloganı ise “Günde 10 TL’ye, 10 bin TL” olarak karşımıza çıktı.

Kampanyanın Detayları

İş Bankası’nın bu ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde tercih edeceğiniz tüm kredi miktarlarına 48 aya kadar vade sunulurken, sabit olarak %1.40 oranında faiz uygulanmaktadır (kredi notu size sunulan faiz oranını etkileyebilir). Böylelikle siz dilediğiniz tutarda kredi alırken faiz değişkenliği nedeni ile ekstra bir ödeme yükümlülüğüne girmemiş olursunuz.

Kampanyanın 10 bin TL tutarındaki alternatifini değerlendirdiğimiz zaman; 48 ay vadeli olarak aldığınız 10 bin TL tutarındaki kredi için uygulanan %1.40 faiz oranı ile aylık geri ödeme tutarınız 305 TL olmaktadır. Aynı kampanya dahilinde alacağınız 48 ay vadeli 20 bin TL tutarındaki kredi için de %1.40 faiz oranı uygulanmakta ve böylelikle aylık taksit ödemeniz ise 610 TL olmaktadır.

Değerlendirmekte olduğumuz bu iş bankası ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde alabileceğiniz maksimum kredi tutarı ise 250 bin TL’dir.

Kampanyaya Başvuru

İş Bankası’nın avantajlı ihtiyaç kredisi kampanyasına başvurmak için şimdi size en yakın İş Bankası şubesine gidebilirsiniz ve şartlarınıza uygun olan kredi tutarında başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bunun yanı sıra bankanın resmi web sitesi aracılığı ile ihtiyaç kredisi kategorisinden “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak başvurunuzu online olarak gerçekleştirebilirsiniz ve iş bankası ihtiyaç kredisi kampanyası ile siz de nakdi ihtiyaçlarınıza hemen çözüm bulabilirsiniz.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Kişi puan verdi)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir