İNG Bank 2205 SMS Kredi Başvurusu ve Şartları

İNG Bank SMS kredi başvurusu, cep telefonu aracılığı ile yapılmaktadır. Bu başvuru için ihtiyacınız olan bir cep telefonu ve TC Kimlik numaranızdır. İNG Bank üzerinden yapılan başvurulara 5 dakika gibi kısa bir süre içerisinde cevap verilmekte, kredi sonucunun olumlu sonuçlanması halinde ise krediniz kullanıma açılmaktadır. İNG Bank 2205 sms kredi servisi ile şubeye gitmeden kredi başvurusunuzun olumlu sonuçlanıp sonuçlanmadığını öğrenmeniz de mümkündür.

İNG Bank 2205 SMS Kredi

İNG Bank SMS kredi, hem tüketiciler hem de KOBİ’ler için başvuru imkanı sunmaktadır. Eğer kişisel olarak bir kredi çekecekseniz cep telefonunuzun kısa mesaj yazma bölümüne giriş yaptıktan sonra kredi yazıp bir boşluk bırakarak ardından Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızı yazmanız ve 2205 e kısa mesaj olarak göndermeniz yeterlidir. İşletmeniz için bir sms kredi başvurusu yapacaksanız, yine cep telefonunuzun kısa mesaj yazma bölümüne giriş yaptıktan sonra KOBİ yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızı yazmanız ve 2205’e göndermeniz gereklidir.

Gönderdiğiniz mesajın ardından sms kredi başvurunuzun sonucu cep telefonunuza kısa mesaj ile bildirilecektir. İNG Bank SMS kredi başvurusu 30.000 TL’ye kadar olan kredi taleplerine cevap vermektedir. Bu rakamın üzerindeki kredi talepleriniz için İNG Bank internet bankacılığı şubesine giriş yaptıktan sonra kredi başvurusunda bulunmanız ya da İNG Bank şubelerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmanız gerekmektedir.

İNG Bank SMS kredi

İNG Bank SMS kredi

İNG Bank sms ile yapılan kredi başvuruları için çoğu zaman evrak talep etmemektedir. Ancak bazı durumlarda şubeniz tarafından evraklar talep edilebilmektedir. Böyle bir durumda kişisel başvurular için sigorta hizmet dökümü, kimlik belgesi, KOBİ başvuruları içinse vergi levhası, imza sirküsü ve kimlik belgesi talep edilmektedir.

Fibabanka 3422 SMS Kredi Başvurusu

Denizbank SMS Kredi Başvurusu

Vakıfbank 5724 Sms Kredi Başvurusu

Akbank 4425 Sms Kredi Başvurusu ve Şartları

İNG Bank SMS Kredi Nasıl Kullanılır?

İNG Bank sms kredi, kısa mesaj ile yapılan başvurunun sonrasında adınıza tanımlanmakta ve kimliğiniz ile müracat etmeniz halinde kullandırılmaktadır. İNG Bank SMS kredi başvurusu sonucunda onaylanan krediler için herhangi bir evrak talep etmemektedir. Bu nedenle en yakın İNG Bank şubesine giderek kredinizi kullanabilirsiniz. SMS Kredi başvurusunda vade oranı sistem tarafından belirlenmektedir. Eğer vadede bir değişiklik yapmak isterseniz, krediniz yeniden değerlendirilmeye tutulacağından dolayı olumsuz sonuçlanma ihtimali de bulunmaktadır. Bu nedenle kredi vadeniz ile ilgili değişiklik yapmadan önce iyi bir analiz yapmalısınız.

İNG Bank SMS Krediden Kimler Faydalanabilir?

  • Kredi başvurunuzun değerlendirmeye alınması için firma sahibi olmanız ve kendi T.C. Kimlik Numara’nız ile talepte bulunmanız gerekmektedir.
  • SMS aracılığı ile telefonunuza gelen olumlu yanıt sadece bir ön onay niteliğindedir. Kredi talebiniz şubede ayrıca değerlendirilmektedir.
  • Kredinizin hesabınıza geçebilmesi için başvuru evraklarınızın eksiksiz olması ve talep ettiğiniz kredi tutarının şube değerlendirmesi dahilinde olumlu sonuçlanmış olması gerekmektedir.
  • ING Bank uygun görmediği başvuruları reddetme hakkına sahiptir.
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 Kişi puan verdi)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir