ING Bank 20 Bin TL Kredi

ing bak ihtiyaç kredisi

ING Bank 20 Bin TL kredi kapsamında sunduğu avantajlar ile, gelir belgesi ve kefil konusunda da oldukça esnek davranan bankalar arasında yer alıyor. Sizde ING Bank 20 Bin TL kredi fırsatından yararlanmak ve kredi detaylarını öğrenmek istiyorsanız, yazımızın devamına göz atmanızı öneririz.

ING Bank 20 Bin TL Kredi

Genel ihtiyaçlarınızı gidermek için gerekli olan finans desteğini almak için kullanabileceğiniz ING Bank 20 Bin TL kredi kapsamında, yüzde 1.14 gibi oldukça düşük faiz oranları ile kredi çekmeniz mümkündür. 100 TL kredi tahsis ücreti bulunan ihtiyaç kredisinde, bu faiz oranları ile çektiğiniz kredinin toplam geri ödemesi ise, aylık 707 TL taksitlerle 25.561 TL yapmaktadır.

36 aya kadar vade seçenekleri ile sunulan ING Bank 20 Bin TL ihtiyaç kredisi, belirtilen vade ve faiz oranları ile verilen krediler arasında en cazip kredilerden birisi olarak ön plana çıkıyor. Farklı vade seçenekleri ile de 20 Bin TL kredi sunan ING Bank, vadenin değişmesi durumunda ise 1.24 faiz oranı uygulamaktadır.

20 Bin TL Kredi Çeksem Ayda Ne Kadar Öderim?
İng Bank İhtiyaç Kredisi Başvuru ve Şartları
ING Bank 20 Bin TL Kredi

ING Bank 20 Bin TL Kredi

ING Bank 20 Bin TL Kredi İçin Kefil İstiyor mu?

ING Bank 20 Bin TL için, sadece gerek gördüğü durumlarda kefil ve gelir belgesi istemektedir. Kredi notu düşük olan kişilerden genellikle kefil ve gelir belgesi isteyen ING Bank, kredi notu yüksek olan kişilerden ise banka müşterisi olsun ya da olmasın, kolay kolay kefil ya da belge istememektedir.

Kredi notunun dışında, ihtiyaç kredisi talebinde bulunan kişilerin diğer bankalara olan mevcut borçları da, kefil ve belge isteme konusunda etkili olmaktadır. Zaten bu durumda yine, kredi notu kapsamında değerlendirilmektedir. Kısacası bankalarla olan ilişkileriniz, bu konuda belirleyici rol oynamaktadır.

ING Bank 20 Bin TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

ING Bank tarafından sunulan bu krediye sahip olmak için, bilindik tüm bankacılık kanalları üzerinden başvuru yapmanız mümkündür.

Bankanın en yakın şubesine giderek ihtiyaç kredisi başvurusu yapabileceğiniz gibi, internet ve telefon bankacılığı üzerinden de başvurularınızı yapabilirsiniz.

Banka şubesinde size verilen formu müşteri temsilcisinin belirttiği şekilde doldurup imzalayarak, ING Bank ihtiyaç kredisi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bankanın mobil ya da internet şubesi üzerinde yer alan ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak da, ihtiyaç kredisi başvurusu hızlı bir şekilde yapılabilmektedir.

ING Bank 20 Bin TL ihtiyaç kredisi için kullanabileceğiniz bir diğer başvuru kanalı ise, telefon bankacılığıdır.  Bunun için bankanın 0850 222 06 60 nolu internet bankacılığı müşteri hizmetleri numarasını arayarak, sesli yanıt sisteminin sizi yönlendirmesiyle birlikte müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanabilir ve ING Bank ihtiyaç kredisi başvurusu için ön başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması ya da kefil ve belge gibi ekstraların istenmesi durumunda, banka sizi arayarak bilgilendirecek ve herhangi bir ING Bankası şubesine gitmenizi talep edebilecektir.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Puan Veren Siz Olun)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir