İkinci El Araba Kredisi Veren Bankalar

ikinci el araba kredisi veren bankalar

İkinci el araba kredisi almak günümüzde birçok banka aracılığıyla oldukça kolay bir hal almıştır. Eski büyüklerimizin de dediği üzere bu fani dünyada bir binek sahibi olmak gerekir. Günümüz otomobil sektörü göz önünde bulundurulduğunda talebin aşırı fazla olduğu görülmektedir. Bu nedenle sıfır otomobil kredi seçeneklerinde markalar kendi bünyelerinde kredi oluşturma politikasına gitmişlerdir. Bu oluşmuş sektör alt yapısı talep artışını göstermektedir. İkinci el araba kredisi veren bankalar bu sektörde ikinci el alıcıyı desteklemek maksadıyla büyük olanaklar tanımaktadır.

Kredi almadan önce araba kredisi hakkında bilmeniz gereken şeyler bulunmaktadır. Kredi kullanırken alacağınız araç üzerine tedbir konulmaktadır. Bazı bankaların uyguladığı politikalarda ise ipotek edebileceğiniz gayrimenkuller rehin olarak alınır. Kısacası krediyi ödemediğiniz takdirde araç banka tarafından alınacaktır. Bu konuda dikkatli olmalı, vade sürecinde yaşanabilecek olayların tamamını dikkate almalısınız. Ayrıca bankaların kredi sunduğu araçların bazı özelliklere sahip olması gerekmektedir. Aksi takdirde banka ilgili araç için alıcıya kredi hizmeti vermemektedir. Bu şartların en önde geleni aracın yaşıdır. Birçok banka araba kredisi yaş sınırı adı altında 5 yaş üstü araçlara kredi sunmamaktadır. Bu noktada alacağınızı arabanın ruhsat fotokopisi ile banka şubelerine başvurmanız yeterli olacaktır. Siz değerli okurlarımızla birlikte bu kredi hizmetini sunan bankaları inceleyelim.

Halkbank İkinci El Araç Kredisi

Halkbank ikinci el araç kredisi veren bankalar arasında yer almaktadır. Yeşil ışık kredi fırsatları adı altında sunulan bu krediler müşterilerin ikinci el taşıt ihtiyaçlarına yönelik olarak verilmektedir. Temel vade seçeneklerinin tamamını bünyesinde barındıran bu banka genel faiz oranını %1,29 olarak belirlemiştir. 12 aydan 48 aya varıncaya kadar vade seçeneği bulunmaktadır. Detaylı bilgi için en yakın Halkbank şubesi yetkililerine başvurabilirsiniz.

Halkbank İhtiyaç Kredisi Başvuru ve Şartları

Halkbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İpotekli Araç ya da Arsaya Kredi Çıkar Mı?

Vakıf Bank İkinci El Araç Kredisi

Vakıf Bank ikinci el araç kredisi sunan bankalar arasında yüksek faiz politikasıyla yer almaktadır. Sert şartları ve buna rağmen ısrarcı olduğu yüksek faiz oranları Vakıf Bank ikinci el araba kredisini cazip olma sıfatından uzak tutmuştur. Bu banka bünyesinde sunduğu krediyi %1,55 oranında ki faiz oranıyla kullanıcıya sunmaktadır. Yine vakıf bank ikinci el araba kredisi vade seçenekleri de bulunmaktadır.

Vakıfbank 5724 Sms Kredi Başvurusu

Vakıfbank Kredi Notu Öğrenme

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Başvuru ve Şartları

İş Bankası İkinci El Araç Kredisi

2. el arac kredisi

2. el arac kredisi

İş bankası ikinci el taşıt kredisi adı altında müşterilerine ikinci el araba kredisi sunmaktadır. İkinci el yani sahibi tarafından satışa sunulan araçlarda İş bankası bünyesinden kredi alabilirsiniz. Bu banka ortalama bir faiz oranıyla karşımıza çıkmaktadır. %1,44 oranında ki faiz oranıyla iş bankası araba kredisi olanakları birçok vade türüne sahiptir. Bilgi için İş bankası şubesine gidebilirsiniz.

Aktif Bank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Ziraat Bankası Üzerinden İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Akbank ikinci El Araç Kredisi

Akbank ikinci el araç kredisi sayesinde Akbank müşterileri ikinci el araç taleplerinde Akbank bünyesinden kredi kullanabilmektedir. Akbank ikinci el araba kredisi ile müşterilerine büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Birçok vade seçeneği olan bu kredi seçeneği %1,43 oranında ki faiz oranıyla sunulmaktadır. Piyasa genel verilerine bakıldığında bu oran 48 aylık vade ile sınırlanmıştır. Akbank vade süresine göre farklı faiz oranları uygulamaktadır. Detaylı bilgi için Akbank şubelerine gidiniz.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Puan Veren Siz Olun)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir