Halkbank Paraf Kart Avantajları

bursluluk-parası-ne-kadardır

2012 yılında Paraf kart Murat Boz’un oynadığı reklam filminde oynadığı bir reklamla ilk defa adını duyurmaya başlamıştı. O günden bugüne gelene kadar halk tarafından da büyük ilgi gören Halkbank Paraf Kart ilgi görmeye bugün bile devam ediyor. Bu yazımızda sizlerle Halkbank Paraf Kart Avantajları nelerdir onları paylaşacağız.

Öncelikle Paraf Cart’da kart ücreti yok. Şimdi de kart ücreti yok diyebilirsiniz. Ancak hatırlayacaksınızdır kısa br süreye kadar kart ücretleri alınıyordu. Kredi kartlarıyla ilgili tüketici şikâyetlerinin başında kart ücretleri konusunda gelmekteydi. Paraf Cart öncülüğünde artık Cart ücreti alınmamakta, alındığı durumlarda ise sehven hata yapıldığı söylenip bu ücretler tüketici hesabına geri yatırılmaktadır.

Halkbank Paraf Kart Avantajları Nelerdir?

Halkbank Paraf Kart Avantajları içerisinde elbette en çok ilgi çekeni Paraf Cart ile taksit imkânı sunan iş yerlerinin her geçen gün çoğalmasıdır. Üye iş yerlerinden aldığınız her hizmet için taksitli ödeme seçeneğiniz olmaktadır.

Artan ParafPara: Kredi kartı kullanım tercihlerinde belirleyici bir başka özellik de puan kazanımıdır. Halkbank bunun için ParafPara’yı çıkarmıştır. Standart ParafPara puan kazanım oranı ise binde 1.5 civarlarındadır. Artan ParaPara uygulaması, sahip olunan kart tipine ve harcamalarınıza göre ekstra puan kazanımına olanak sağlıyor. Klasik Paraf Card sahipleri 800 TL’yi aşan harcamalarında ekstra %20, Paraf Gold sahipleri 1.500 TL’ye kadar olan harcamalarında ekstra %20, 1.500 TL’yi aşan harcamalarında ekstra %50, Paraf Platinum sahipleri 3.000 TL’ye kadar olan harcamalarında ekstra %50, 3.000 TL’yi aşan harcamalarında ekstra %100 ParafPara kazanabileceklerelerdir.  Halkbank Paraf Kart Avantajları içinde bun ek olarak, Paraf Card Gold ve Platinum müşterilere Cumartesi günleri yaptıkları restoran harcamalarında sahip oldukları kart tiplerine göre %10 ila %25 arasında değişen, ancak günlük 25 TL’yi aşmayacak puan kazanım imkânı sunmaktadır. Halk Bankası’nın yeni kredi kartı Paraf Card, tüketicilere üye iş yerlerinde taksit imkânı ve ParafPara gibi avantajlı imkanlar sunuyor. Paraf Kredi Kartı‘nın 5 farklı çeşidi bulunmaktadır.

Halkbank Paraf Kart Ve Diğerleri

PARAF: Paraf kartın klasik özellikleri; ParafPara, Taksit, Artı Taksit/Taksit Öteleme, Harcama Vaadi, Fatura Ödeme Talimatı, Kredi Kartından Kira/Aidat/Eğitim Ödemeleri, Borç Kurtaran, YP Hesap Özeti, Taksitli Nakit Avans, Paraf Günüm, Erken Ödeme İndirimi, Paraf Shuttle, Prime Class Lounge, Artan Paraf Para, Birikimli Vadesiz Altın Mevduat Talimatı, Birikimli Mevduat Talimatı,Temassız Özellik, E-Ticaret Güvenliği/3D Secure, Asistans ve Concierge, Sanal Kart.

PARAF GOLD : Paraf GOLD kartı, Paraf karttan ayıran özelliği; 100$ üzeri yurt dışı alışverişlerinize taksit imkanı, daha fazla ParafPara ve Cumartesi günleri yapacağınız tüm restoran harcamalarınıza %10 indirim uygulaması Halkbank Paraf Kart Avantajları içerisindedir.

PARAF PLATINUM : Paraf PLATINUM kartı, Paraf GOLD karttan ayıran özelliği; Ücretsiz alışveriş sigortası hizmeti, ParafGold karttan daha fazla ParafPara ve Cumartesi günleri tüm restoran harcamalarınıza %25 indirim.

PARAF BUSINESS: Paraf BUSINESS Kart, kurumsal ve bireysel olarak kullanılabilen, yurt içi ve yurt dışında konaklama, Havaalanı Lounge, nakit para çekimi gibi birçok konuda avantajları bulunan çok kullanışlı bir karttır.

PARAF SANAL: Halkbank Paraf Kart Avantajları arasında elbette ki sanal alışveriş imkânı bulunmaktadır.  Paraf SANAL Kart, Halkbank internet şubesinden oluşturup, limitini belirleyebileceğiniz, internet üzerinden güvenli alışveriş yapabileceğiniz tüm Paraf kart özelliklerini taşır.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Puan Veren Siz Olun)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir