Halkbank Maaş Müşterisi Kredileri

halkbank maaş müşterilerine kredi

Halkbank müşterisi olmayanlara da bir takım kredi imkanları sunuyor olsa da,  Halkbank maaş müşterisi kredileri ile maaş müşterilerine, birçok avantaj sunan bankalar arasında yer alıyor.

Maaşlarını Halkbank’tan alanlara sunduğu maaş müşterisi kredileri kapsamında 50.000 TL’ye kadar kredi verirken, bu kredilerin geri ödemesi için 36 ay vade tanıyor.

Halkbank Maaş Müşterisi Kredileri

Halkbank Bordro24 Kredisi

Halkbank Bordro24 kredisi, Halkbank maaş müşterisi kredileri arasında yer almakta olup, maaş müşterilerine özel avantajlar sunmaktadır. Halkbank Bordro24 maaş müşterisi kredisi özellikleri, aşağıdaki şekildedir.

  • Kredi maaşını Halkbank’tan alan müşterilere özel olup, bu müşteriler için avantajlar sunmaktadır.
  • Halkbank Bordro24 kredisi kapsamında dilerseniz masrafsız kredi, dilerseniz uygun faiz avantajlı kredi kullanabilirsiniz.
  • Uygun faizli kredilerden %0.5 kredi tahsis ücreti alınırken, masrafsız krediden hiçbir şekilde kredi tahsis ücreti alınmamaktadır.
  • Maaş müşterilerine özel sunulan bu kredinin aylık faiz oranı, %1.15 olarak belirlenmektedir.
  • Masrafsız Bordro24 kredisinin aylık faiz oranı ise, %1.25’tir.
  • Halkbank Bordro24 ihtiyaç kredisi kapsamında, 48 aya kadar vade seçenekleri sunmaktadır.
  • Halkbank maaş müşterisi kredileri arasında yer alan Bordro24 kredisi kapsamında belirlenen yıllık maliyet oranı, %18.2117 olarak hesaplanmıştır. 15 Bin TL krediyi 48 ay vade ile almak isteyen 35 yaşındaki erkekler için yıllık 50 TL hayat sigortası primi alınmaktadır.
  • Kredi kapsamında, hayat sigortası yaptırmak zorunlu olup, hayat sigortası primi yıllık olarak ödenmektedir. Bu ücret ise, krediyi çekecek kişinin sağlık durumu, cinsiyeti ve yaşına göre hesaplanarak netlik kazanmaktadır.
Halkbank Maaş Müşterisi Kredileri bordro 24

Halkbank Maaş Müşterisi Kredileri bordro 24

Bordro24 Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Halkbank maaş müşterisi kredileri kapsamında verilen Bordro24 kredisine başvurmak için, Mobil şube, İnternet Şubesi, SMS, Telefon Bankacılığı ya da banka şubelerinden yapılabilmektedir.

SMS ile başvuru yapacak kişilerin aralarında boşluk bırakarak, “B24 TC Kimlik numarası, Gelir bilgisi ve talep edilen tutar” bilgilerini yazarak, 3452’ye SMS atmaları gerekmektedir. Örnek (tırnak işareti olamadan); “B24 22222222222 2500 20000”

Halkbank Bordro24 Kredisi için Kefil Şart mı?

Halkbank’ın maaş müşterilerine sunmuş olduğu avantajlı kredilerden birisi olan Bordro24 için, kefil istenmemektedir. Ancak kredi çekmek isteyen kişinin genel kredi notu ve diğer bankalarla olan etkileşiminin olumsuz yönde seyretmesi durumunda, kefil isteyebilmektedir.

Halkban ihtiyaç kredisi için tıklayınız.

Halkbank Gülen Emekli İhtiyaç Kredisi

Halkbank maaş müşterisi kredileri kapsamında  maaşını Halkbank’tan alan emekli müşterilerine sunmuş olduğu kredilerden birisi de, Gülen Emekli İhtiyaç Kredisidir. Gülen Emekli İhtiyaç Kredisi ile emeklilere uygun koşullarda  finansal destek sunan Halkbank, sunduğu bu kredi kapsamında bankalarla sorunu olmayan kişilerden, herhangi bir şekilde kefil talep etmemektedir. Bu kredi her ne kadar emekli maaş müşterileri için hazırlanmış olsa da, Halkbank müşterisi olmayan emeklilerde bu krediden yararlanma imkanına sahiptirler.

Kredi kapsamında dosya masrafı talep etmeyen banka, çok cazip Halkbank emekli kredisi faiz oranları sunuyor. Gülen emekli ihtiyaç kredisi faiz oranı olarak, %1.35 faiz belirlenmiş durumda.

Bu kredi kapsamında emeklilere dosya masrafsız ihtiyaç kredisi çekmek isteyenler için ise, %1.41 faiz oranı belirlenmiştir.

36 aya kadar vade ve 50 Bin TL’ye kadar kredi imkanı sunan Halkbank, ayrıca maaşlarını Halkbank’a taşıyan müşterileri için birçok promosyon sunmaktadır.

Halkbank Emeklilere Faizsiz İhtiyaç Kredisi Veriyor mu?

Emekliler için birçok hizmeti avantajlı bir şekilde sunan Halkbank, güncel olarak emeklilere faizsiz ihtiyaç kredisi sunmamaktadır. Ancak yukarıda belirtilen Gülen Emekli İhtiyaç Kredisi gibi, emekliler için uygun faizli ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yer almaktadır.

Halkbank bunların yanı sıra, emekli müşterilerine en fazla avantajlı hizmet sunan bankalar arasında yer alıyor.

Halkbank Emeklilerden Belge ve Kefil İstiyor mu?

Halkbank emekli kredisi çekmek isteyenlerin en çok merak ettiği konuların başında, bankanın kredi çekmek isteyenlerden belge ya da kefil isteyip istemediğidir. Normal şartlarda emeklilerden kefil ya da belge istemeyen banka, 50 Bin TL’ye kadar uygun faiz oranları ile emeklilere kredi vermektedir.

Halkbank kredi için hangi belgeleri istiyor? Tıklayınız.

Çok nadiren kredi çekecek kişinin mevcut kredilerinin olması, azda olsa bankalar ile sorunlar yaşayıp kredi notunun düşmüş olması gibi durumlarda, kefil isteyebilmektedir.

Halkbank Emekli Kredisi Yaş Sınırı Kaç?

Halkbank Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi kullanmak isteyen emeklilerin, bir takım kriterleri sağlaması gerekmektedir. Bu kriterlerden en önemli olanı ise, kredi çekmek isteyen kişinin yaşıdır. Emekli kredisi çekmek isteyen kişiler için belirlenen yaş sınırı olan 70 yaşın üzerindeki emeklilere, kredi verilmemektedir.

Halkbank Emekli Kredisine Nasıl Başvuru Yapılır?

Halkbank maaş müşterisi kredileri kapsamında sunmuş olduğu finansman desteklerinden birisi olan Emeklilere özel ihtiyaç kredisine, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emekli olan herkes yararlanabilmektedir.

Emekli kredisine başvurmak isteyen banka müşterileri, Halkbank İnternet Şubesi, Mobil Şube, Telefon Bankacılığı, SMS ya da direkt olarak şubeye giderek, emeklilik kredisi başvurularını basit bir şekilde yapabilmektedir.

Banka müşterisi olmayan emekliler ise başvurularını, banka tarafından istenen tüm evrakları tamamlamak koşulu ile yapabilmektedir.

 

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Kişi puan verdi)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir