Halkbank İnternet Bankacılığı

halkbank internet bankacılığı

Banka şubesine ya da ATM’ye giderek yaptığınız bankacılık işlemlerinin neredeyse tamamına yakınını, evinizden ya da ofisinizden ya da hatta otobüsle seyahat ederken yapmak nasıl olurdu? Peki bunları böyle zahmetsizce yapmak mümkün mü? İnternet bankacılığı ile elbette mümkün. Tüm bankaların internet şubesi üzerinden yapılan bu bankacılık işlemleri ve daha fazlası, Halkbank internet bankacılığı ile de, pek tabii mümkün.

Halkbank internet şubesi bankacılığı sayesinde, belki de daha önceden hiç bilmediğiniz işlemleri birkaç tıkla evde, ofiste, arabada ve hatta uzandığınız yerde dahi kolaylıkla yapabilmek mümkün. Hem de normal banka ya da ATM işlem ücretlerinden çok daha düşük ücretlerle yapmak mümkün. Yazımızın devamında Halkbank internet şubesi ile yapılabilecek birçok işlemin yanı sıra, Halkbank internet bankacılığı kullanmanın avantajlarından da bahsedeceğiz. Aynı zamanda Halkbank internet bankacılığı şifresi alma hakkında da, size detaylı bilgiler sunacağız.

Halkbank İnternet Bankacılığı Şifre Alma

Halkbank internet şubesi üzerinden yukarıda sayılan kolaylıklara ve daha fazlasına erişebilmek için, öncelikle yapılması gereken Halkbank internet bankacılığı şifre alma işlemini tamamlamaktır.

Aşağıdaki adımları izleyerek, Halkbank internet şubesi şifre alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Öncelikle Halkbank.com.tr adresine girerek, sağ köşede bulunan panelin “İnternet Şubesi” sekmesini tıklıyoruz. Hemen altında çıkan “Parola Al” sekmesini tıklıyoruz.

Öncelikle Halkbank.com.tr adresine girerek, sağ köşede bulunan panelin "İnternet Şubesi" sekmesini tıklıyoruz. Hemen altında çıkan "Parola Al" sekmesini tıklıyoruz.

Halkbank internet bankacılığı. Öncelikle Halkbank.com.tr adresine girerek, sağ köşede bulunan panelin “İnternet Şubesi” sekmesini tıklıyoruz. Hemen altında çıkan “Parola Al” sekmesini tıklıyoruz.

Karşınıza resimde ki gibi bir ekran açılacak. Orada Kredi kartı yada Bank24 kartı seçeneklerinden birini işaretleyin. Hangi karta sahipseniz onu işaretleyin.

Ardından resimde görülen boşlukları doldurunuz. Ardından şifre alma işlemi tamamlanmış olacaktır.

Sonrasında açılan pencereden, hangi kart üzerinden internet bankacılığı şifresini alacağınızı belirleyin. Belirlediğiniz kart tipine göre çıkan bilgi alanlarını doldurun. Ve sonrasındaki yönergeleri takip ederek, Halkbank internet şubesi şifre alma işleminizi tamamlayın.

Halkbank İnternet Bankacılığı İle Neler Yapılabilir?

Teknolojinin hızla gelişmesi ve Türkiye’de faaliyet gösteren bankaların internet teknolojisine aynı hızda ayak uydurması, bankacılık sektöründe çığır açılmasına neden olmuştur. İnternetin bankacılık adına en büyük nimetlerinden birisi olan internet bankacılığı, sayısız işlemin çok rahat ve kısa sürede yapılmasına imkan sunuyor. Aşağıda Halkbank internet şubesi başta olmak üzere, tüm bankaların internet şubelerinden yapabileceğiniz işlemlerden bazıları yer almaktadır. Bu harika özellikler ile, konforunuzdan ödün vermeden neredeyse tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 • Kredi kartı ve kredi başvurusu yapabilirsiniz.
 • Güncel döviz kuru görüntüleyebilirsiniz.
 • Döviz alım satımı yapabilirsiniz.
 • Döviz ve altın hesabı açıp kapatabilirsiniz.
 • Tüm faturalarınızı ödeyebilir, otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.
 • Otomatik EFT ve havale talimatları verebilirsiniz.
 • Hisse senedi, bono, tahvil gibi tüm yatırımları kontrol edebilirsiniz.
 • Halkbank internet şubesi ile, vadeli hesap açıp kapatabilirsiniz.
 • Kendinizin ya da bir başkasının faturasız hattına, TL yüklemesi yapabilirsiniz.
 • Halkbank internet bankacılığı üzerinden, her türlü havale ve EFT işlemlerini yapabilirsiniz.
 • Cebe havale işlemlerini yapabilirsiniz.
 • Findeks risk raporunuzu öğrenebilirsiniz.
 • Halkbank internet şubesi üzerinden trafik cezaları, sınav harcı, otoban geçiş ücretleri, vergi borçları gibi pek çok kalemde bulunan harç ve borçları ödeyebilirsiniz.

Halkbank internet şubesi üzerinden bunların dışında, neredeyse tüm bankacılık işlemlerinin yapılması mümkündür.

 

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Kişi puan verdi)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir