Gelir Belgesi Olmadan Kredi Veren Bankalar

Gelir belgesi olmadan kredi veren bankalar, ev hanımlarının, çalışmayan kişilerin ya da çalışıyor olmasına rağmen gelir belgesi beyan edemeyenlerin yardımına yetişmektedir. Maaş bordrosu olmayan kişilere kredi veren bankaları sizler için araştırarak bir araya getirdik. Eğer sizlerde gelir belgesi sunamadığınız için kredi ya da kredi kartı alamıyorsanız, yazımı daha detaylı inceleyerek bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz.

Gelir belgesiz kredi almak için tek yapmanız gereken başvurmak olarak görünüyor olsa da ana kriter kredi notunuzun yüksek olmasıdır. Eğer kredi notunuz düşük ise zaten kredi almanız oldukça zordur. Bunun için kredi notu düşüklere kredi veren bankalar başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz. Ancak kredi notunuz 1100 puanın üzerinde ise bu defa faiz oranı araştırmasına başlamalı ve sizler için en uygun olan bankayı tercih etmelisiniz.

Gelir belgesiz olarak kullanabileceğiniz ihtiyaç kredisinin maksimum tutarı ise 20.000 TL civarındadır. Daha yüksek kredi talepleriniz için gelir belgesi sunmanız gerekmektedir. Gelir belgesiz kredi almanın en pratik yöntemi ise hesabınıza yatırılan kredi türleridir.

Bankalardan kredi ihtiyacımızın doğduğu anlarda aklımızda beliren genel sorular arasında bankanın başvuru için talep ettiği belgeler yer alır. Bu belgeler genellikle tüm bankalarda standart olmakla birlikte bankadan bankaya ufak farklılıklar da ortaya çıkabilmektedir. Bu kapsamda bankaları incelediğimizde kimi bankaların belirli kredi kullanım sınırları içerisinde gelir belgesi talep etmediklerini görmekteyiz.

Gelir belgesi sahipliği çalışılan işteki sigortalılık durumuna bağlı olmakla beraber bu belge kredi alırken önem arz eder, çünkü banka aldığınız krediyi geri ödeyip ödeyemeyeceğiniz konusunda bir ibareye ihtiyaç duyar. Ancak bazı bankalar bu ibareyi görmezden gelerek size kredi temin edebilmektedir. Pek tabii ki belirli bir kredi limitine kadar… Bu yazımızda okurlarımız için gelir belgesiz 2 kredi alternatifini ele alacağız.

GELİR BELGESİZ ALINABİLECEK KREDİLER

Genel olarak gelir belgesiz kredi alabilmenin püf noktası SMS, mobil bankacılık veya internet bankacılığı aracılığı ile başvuru yapmaktan geçer. Bu kanalları kullanarak yapılan başvurularda genel olarak gelir belgesine dair bir bilgi veya dosya istenmez. (Şartlar bankalar arasında farklılık gösterebileceği gibi uygulanan faiz oranları da müşteri nezdinde değişiklik gösterebilmektedir.)

Akbank Gelir Belgesiz Direkt Kredi

Akbank’ın müşterilerine sunduğu gelir belgesiz direkt kredi, başvurunuzun ardından kredinizin onaylanması halinde kredi tutarının hesabınıza aktarılmasını sağlamaktadır. Bunun için tek yapmanız gereken Akbank internet sitesi üzerinden direkt kredi başvurusu yapmak olacaktır. Hem hızlı hem de acil ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz Akbank gelir belgesiz kredi, sadece T.C. Kimlik numaranız ve cep telefonu numaranız ile onaylanabilmektedir. Ancak her kredi için gerekli olduğu gibi Akbank direkt kredi için de kredi puanınızın yüksek olması gerekmektedir. Eğer Akbank müşterisi değilseniz, size en yakın Akbank şubesine uğrayarak hesap açabilirsiniz. Akbank gelir belgesiz ihtiyaç kredisi başvurusu ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

Gelir Belgesi Olmadan Kredi Veren Bankalar

Gelir Belgesi Olmadan Kredi Veren Bankalar

Finansbank Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi

Finansbank gelir belgesiz kredi kampanyası ile hem ev hanımlarına hem de maaş bordrosu sunamayan tüketicilere kredi imkanı sağlamaktadır. Online kredi olarak lansmanı yapılan Finansbank gelir belgesi kredi başvurusu Finansbank internet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden yapılmaktadır. Eğer Finansbank müşterisi değilseniz öncelikle sizlere en yakın Finansbank şubesine uğrayarak hesap açtırabilir ve sonrasında internet bankacılığı ile kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. İnternet bankacılığı ya da mobil bankacılık üzerinden yaptığınız kredi başvurusunun olumlu sonuçlanması halinde ilgili kredi tutarı hesabınıza aktarılmaktadır. 7 Gün 24 saat boyunca kullanabileceğiniz gelir belgesiz kredi ve diğer Finansbank kredileri ile ilgili daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Denizbank Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi

Denizbank’ın sunduğu web kredi hizmeti sayesinde Denizbank gelir belgesiz kredi imkanından faydalanabilirsiniz. Bunun için Denizbank müşterisi iseniz internet bankacılığı ya da mobil bankacılık üzerinden kredi başvuru yapmanız gerekmektedir. Eğer Denizbank müşterisi değilseniz öncelikle bir Denizbank şubesine uğrayarak hesap açtırmanız gerekmektedir. Denizbank web kredi ile 20.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Onaylanan krediler hesabınıza aktarılmaktadır. Ancak Denizbank bazı durumlarda ek gelir belgesi isteyebilmektedir. Denizbank ihtiyaç kredileri ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

İNG Bank Gelir Belgesi İhtiyaç Kredisi

İNG Bank gelir belgesiz ihtiyaç kredisi e-kredi ile tüketicilere gelir belgesiz kredi imkanı sunmaya devam etmektedir. Şubeye gitmeden ve herhangi bir gelir belgesi olmadan kullanabileceğiniz e-kredi için İNG Bank’ın internet sitesi üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir. Başvurunuzun onaylanması halinde size en yakın İNG Bank şubesinden kredinizi kullanabilirsiniz. Hafta sonları da dahil olmak üzere kullanılabilen gelir belgesiz e-kredi için sadece T.C. Kimlik numaranız ve cep telefonunuzun yanınızda olması yeterlidir.

TEB Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi

Türkiye Ekonomi Bankası gelir belgesiz kredi imkanını “cepteteb” uygulamasını kullanan müşterilerine sunmaktadır. Eğer TEB (Türkiye Ekonomi Bankası) müşterisi değilseniz öncelikle bir TEB şubesinden hesap açtırmanız gerekmektedir. Sonrasında indireceğiniz mobil bankacılık uygulaması ile kredi başvurusu yapabilir ve 20.000 TL’ye kadar olan acil ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Başvurunuzun sonrasında onaylanan krediniz hesabınıza aktarılacaktır.

Odeabank Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi

Odeabank gelir belgesiz ihtiyaç kredisi ile evraksız olarak kredinizi kullanabilirsiniz. Odeabank’ın diğer bankalara göre en büyük avantajı ise bu kredi hizmetinden 75 yaş altındaki tüm tüketicileri yararlandırıyor olmasıdır. Odeabank gelir belgesiz ihtiyaç kredisine başvuru yapmak için Odeabank internet şubesi, mobil şube ya da 444 8 444 numaralı çağrı merkezi numarasını kullanabilirsiniz. Başvurunuzun onaylanması halinde sizleri arayan Odeabank müşteri temsilcisi tercihinize göre en yakın Odeabank şubesi ya da en yakın PTT şubesine sizleri yönlendirecek ve kredinizi kimlik belgeniz ile kullanabileceksiniz.

ENPARA İLE EN HIZLI GELİR BELGESİZ KREDİ

Türkiye’de mobil bankacılığa yeni bir soluk getiren Enpara.com’dan yapacağınız ihtiyaç kredisi başvurularında gelir belgesi ibraz etmeniz gerekmemektedir. 48 aya kadar vadeli olarak 30 bin TL’ye kadar kredi kullanabildiğiniz Enpara.com’da %1.55 faiz oranı ile kredi alabiliyorsunuz.

Bu durumda örnek olarak 20 bin TL tutarında 48 ay vadeli bir kredi kullandığınızda aylık taksit ödemeniz 633,60 TL olarak gerçekleşecektir.

AKTİFBANK N KOLAY KREDİ

Kredi kolaylıkları ile karşımıza çıkan bir banka da Aktifbank’tır. AKtifbank’ın N Kolay Kredi kampanyasında yapacağınız başvurularda gelir belgesi ibraz etmeksizin kredi kullanabilmektesiniz. Bankanın N Kolay Kredi kampanyasında 48 aya kadar vadelendirme yapılmakta ve %2.39 faiz oranı uygulanmaktadır.

Bankadan alacağınız 10 bin TL tutarında 48 ay vadeli bir kredi için %2.29 faiz oranı uygulandığında aylık olarak yapmanız gereken geri ödeme tutarı ise 386,19 TL’dir ve bu kredi için 50 TL tutarında bir kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekmektedir.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (4 Kişi puan verdi)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir