Garanti İnternet Bankacılığı

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Avantajları

Garanti internet bankacılığı hizmetleri kapsamında, ATM ve fiziki şubelerden yapabileceğiniz birçok işlemi yapma imkanı sunan bankalardan birisidir. Garanti Bankası internet bankacılığı sayesinde yapacağınız bu işlemlerin işlem ücretleri ise, banka ve ATM üzerinden yapılan işlem ücretlerinden çok daha düşüktür.

Garanti İnternet Bankacılığı Şifre Alma

Aşağıdaki adımları izleyerek, Garanti İnternet Bankacılığı şifre alma işlemini rahatlıkla yapabilirsiniz.

İlk etapta Garanti Bankası İnternet Sitesine gitmeniz gerekmekte. Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

garanti internet bankacılığı şifre alma

garanti internet bankacılığı şifre alma. Öncelikle sağ üst köşede bulunan menüden, “İlk kez parola almak istiyorum” butonuna tıklayın.

Öncelikle sağ üst köşede bulunan menüden, “İlk kez parola almak istiyorum” butonuna tıklayın.

Sonrasında karşınıza açılacak olan yeni pencerede sizden istenilen Müşteri/T.C. kimlik numaranızı ve alt kısmada bankaya kayıtlı olan cep telefonu numaranızı girin ve “Devam” butonuna tıklayın. Bundan sonrasında Garanti Bankası internet bankacılığı şifre alma işlemi için verilen talimatları izleyerek, Garanti internet şubesi şifre alma işlemini tamamlayın.

Sonrasında karşınıza açılacak olan yeni pencerede sizden istenilen Müşteri/T.C. kimlik numaranızı ve alt kısmada bankaya kayıtlı olan cep telefonu numaranızı girin ve “Devam” butonuna tıklayın. Bundan sonrasında Garanti Bankası internet bankacılığı şifre alma işlemi için verilen talimatları izleyerek, Garanti internet şubesi şifre alma işlemini tamamlayın

Aşağıda Garanti internet bankacılığı ile yapılabilecek bazı önemli işlemler sıralanmıştır.

Garanti İnternet Bankacılığı İşlemleri

  • Garanti Bankası İnternet bankacılığı ile, kredi ve kredi kartı başvurularınızı kolaylıkla yapabilirsiniz.
  • Tüm faturalarınızı, Garanti internet şubesi üzerinden ödeyebileceğiniz gibi, otomatik ödeme talimatı vererek gelecek ayların faturalarının son ödeme tarihinde otomatik olarak ödenmesini sağlayabilirsiniz.
  • Her türlü EFT ve havale işlemlerinizi, Garanti İnternet şubesi bankacılığı üzerinden yapmak mümkündür.
  • Birçok yatırım aracını, yine internet şubesi aracılığı ile kullanma imkanınız bulunmaktadır. Bono, Hisse senedi, döviz alım satımı gibi birçok yatırım aracını, birkaç tıklama ile kontrol etme imkanından yararlanabilirsiniz.
  • Kendi faturasız cep telefonu hattınıza TL yükleyebileceğiniz gibi, başka birisinin cep telefonu hattına da TL yükleyebilirsiniz.
  • Vadeli hesap ve sanal kart açma işlemlerini yapmanız mümkündür.
  • EFT talimatı verebilirsiniz.
  • Cebe havale işlemi yaparak, Garanti Bankası müşterisi olmayan kişilere dahi para gönderebilirsiniz.
  • Tüm bankacılık işlemlerinizi, Garanti Bankası internet bankacılığı üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Bunların dışında birçok işlemi yapabileceğiniz Garanti internet şubesi bankacılığı üzerinden yapacağınız tüm işlem ücretleri, mobil bankacılık dışındaki tüm kanallardan çok daha düşüktür.

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Avantajları

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Avantajları

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Avantajları

Neredeyse tüm bankacılık işlemlerinizi, uygun işlem ücretleri ile basit bir şekilde yapabilirsiniz. Bu işlemleri yaparken uygunsuz hava koşulları veya mesai saatlerine takılmaz, faturalarınızı gişe arama derdi olmadan ödeyebilir, oturduğunuz yerden yukarıda yazan işlemlerin tamamını rahatlıkla yapabilirsiniz.

Yapılacak işlemler için alınan işlem ücretlerinin diğer şubelere göre düşük olması da, Garanti Bankası internet bankacılığının önemli avantajları arasında yer almaktadır.

Banka şubelerinde ya da ATM önlerinde zaman kaybetmek yerine, rahatlıkla birçok işlemlerinizi internet ve internete girebileceğiniz bir cihaz olan her yerden yapabilirsiniz.

 

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Puan Veren Siz Olun)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir