Garanti Bonus Yakıt Kampanyaları

kredi kartını internet alışverişine açtırma

Garanti bankası yine güzel ve kazançlı bir kampanyayı daha başlattı.  Garanti Bonus Yakıt Kampanyaları oldukça ilgi görüyor ve Garanti bankasının müşterileri bu kampanyalardan faydalanmak için hiçbir fırsatı kaçırmıyor. Araç kullanımının gün geçtikçe artması, benzin kullanımını da en üst düzeylere çıkarmış durumda. Haliyle bu bütçeleri de negatif yönde etkilemeye devam ediyor. Garanti Bank Kredi kartı kullanıcıları kampanyaları takip ederek belirtilen tarihler arası geçerli kampanyalardan faydalanıyorlar.

Garanti Bonus Yakıt Kampanyaları Hakkında Ayrıntılar

Bankalar, kendilerine üye iş yerleri ile birlikte çeşitli kampanyalar başlatırlar. Bunlar giyim, gıda, tatil, yakıt vb. kampanyalardır. Garanti Bonus Yakıt Kampanyaları 16 Haziran-31 Temmuz tarihleri arasında geçerli olacak yakıt kampanyası bu kampanyayı OPET ile birlikte yürütüyor. Bonus üyesi OPET akaryakıt istasyonlarında, ayrı günlerde ve tek seferde, 4 defa 125 TL ve üzeri akaryakıt ya da oto gaz alımı yapan müşterilerine, Bonus Flaş uygulaması üzerinden kampanyaya katılana 40 TL bonus, SMS ile akaryakıt kampanyasına katılanlara 30 TL bonus kazandırıyor. Garanti Bonus Yakıt Kampanyaları sadece Bonus iyesi OPET akaryakıt istasyonlarında geçerlidir. Kazanılan Bonus 06-16 Ağustos2018 tarihleri arasında kullanılabilecektir. Bu tarihler arasından kullanılmayan bonusların geri alınacağını unutmamak gerekir. Kampanyaya katılan diğer Bonus kartları 6-16 Ağustos 2018 tarihleri arasında Garanti Bonus Yakıt Kampanyaları boyunca kampanyaya katılan Bonus üyesi Opet istasyonlarında yaptıkları harcamalarında indirim alacak ve bu indirim harcama yapılan kartlarının ekstresine yansıtılacaktır.

Garanti Bonus Kart Kampanyaları

Garanti Bonus İndirim Kampanyaları

Garanti Bankası Altın Hesabı Avantajları

Garanti Bonus Yakıt Kampanyalarına Nasıl Katılabilirim?

Garanti Bonus Yakıt Kampanyaları arsında yer alan bu kampanyaya Garanti Bonus’lar, Flexi, Money,Paracard, diğer banka Bonus kartları ( ING Bonus Business ve TEB Bonus Business Hariç), Bonus Business ve Easy kartlar dahildir. ING Bonus Business ve TEB Bonus Business dahil değildir. BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir. SMS ile katılımda yazacağınız yazı ve göndereceğiniz numara bilgileri de şöyledir: Kampanyaya katılım için; harcamadan önce Garanti Bonus kart sahipleri “OPET” yazıp 3340’a, Deniz Bonus sahipleri 3280’e, TEB Bonus sahipleri 4616’ya, Şeker Bonus sahipleri 7353’e, ING Bonus sahipleri 2205’e, Türkiye Finans Happy Card sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442’ye, ABank Bonus sahipleri 4055’e, ICBC Turkey Bonus sahipleri 05327524404’e SMS göndermelidir.

Fibabanka Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir. Kampanya kapsamında kazanılan ödül tutarı bilgisine ilgili kartla Opet istasyonlarındaki Garanti POS cihazları üzerinden ulaşılabilirler. Garanti Bankası yıl boyunca çeşitli kampanyalar yapmaktadır. Garanti Bankası yeni akaryakıt kampanyalar yaptıkça buradan duyurmaya devam edeceğiz. Yıl boyunca yapılan diğer kampanyaları takip etmeniz yararınıza olacaktır. Kazandığınız bonuslarla farklı ihtiyaçlarınızda harcama ya da yaptığınız alışverişlerde indirim kazanmaya devam edebilirsiniz. Garanti Bank Bonus Kart kullanıcıları için her defasında farklı ve yararlı kampanyalar başlatmaya özen gösteriyor. Bu yapılan kampanyalarda hem banka kazanıyor, hem üye ve kampanya anlaşması yapan firmalar hem de bu kampanyaya katılan Bonus Kart sahipleri.

Garanti Bankasının başlattığı kampanyaları Yayın ve basın organlarından ve resmi sitesinden takip edebilirsiniz. Eğer Garanti Bankası anlaşmanız içinde kampanya ve indirimlerden mail yoluyla haberdar olmak şıkkını seçtiyseniz her kampanya ve indirimlerde mail yoluyla bilgilendirilirsiniz. Yapılan kampanyanın özelliklerine göre, kampanya süresini takip edip harcamalarınızı o günler içinde ve istenilen şartlara uygun yaptığınızda siz de indirimler ve bonuslar kazanabilirsiniz. Garanti Bonus Yakıt Kampanyaları yazımızın sizlere faydalı olduğunu umuyoruz. Yeni kampanyalarda yine sizlere buradan haber vermeye devam edeceğiz.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Puan Veren Siz Olun)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir