Garanti Bonus Kart Kampanyaları

Bankalar dönem dönem çeşitli sektörlerde kampanyalar düzenler. Bu kampanyalar Bonus üyesi iş yerleri ile birlikte düzenlenir. Kimi zaman giyim, kimi zaman akaryakıt, kimi zamanda gıda üzerine olan çok farklı kampanyalar düzenlenerek müşterilerine sunulur. Bu kampanyaya katılmak isteyenler gerekli şartları sağladığı takdirde rahatlıkla hareket edebilir. İndirim, bonus puan, peşin fiyatına taksitli alış veriş ya da taksite ek ilave  +taksitler kazanırlar.  Garanti bonus Kart Kampanyaları başlıklı yazımızda size bu kampanyalar hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Garanti Bonus Kart Kampanyaları Ayrıcalıkları

Metro market bonus kart kampanyası 21 Haziran – 25 Temmuz 2018: Bonus kredi kartı sahipleri Metro marketlerden yapacakları 300 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL bonus kazanacak. Kampanya 21 Haziran – 25 Temmuz 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bonus flaş uygulaması üzerinden kampanyaya katılabilirsiniz.

Giyim’ de ise 74 kampanyası mevcut. Garanti Bonus ile alış verişlerde taksit ve indirimleriyle oldukça cazip bir kampanyalar mevcut. Bu kullanıcılar tarafından oldukça rağbet görmekte. Garanti Bonus Kart Kampanyaları seçeneklerine her geçen gün yeni üye iş yerleri başvurmaktadır

Bonus kart Opet akaryakıt kampanyası 40 TL hediye. 16 Haziran – 31 Temmuz 2018: Bonus kredi kartı sahipleri ÜYE Opet akaryakıt istasyonlarından farklı günlerde yapacakları 4 adet 125 TL ve üzeri alışverişte 40 TL değerinde bonus kazanacak. Kampanyaya 16 Haziran – 31 Temmuz 2018 tarihleri arasında bonus flaş uygulaması üzerinden katılabilirsiniz. Garanti Bonus Kart Kampanyaları İçinde en ilgiyle takip edilen kampanyaların başında akaryakıt kampanyaları gelmektedir.

Garanti Bonus Kart Kampanyaları Nelerdir?

Garanti Bonus Kart Kampanyaları Bonuslu Günler başladı! Tatil harcamanıza30 TL bonus veriyor: Garanti POS’larında tek seferde yapılacak 600 TL ve üzeri tatil harcamanıza 30 TL bonus verilecektir. Kampanyaya sadece BonusFlaş uygulaması üzerinden katılım sağlanabilir. BonusFlaş üzerinden katılmak için ilk harcamadan önce HEMEN KATIL’ın tıklanması gerekmektedir.

Galatasaray’a şampiyonluk, şampiyona GS Bonus’lu olmak yakışır : 15 Temmuz’a kadar başvurulan ve onaylanan GS Bonus kartınız ile 31 Temmuz tarihine kadar Garanti POS’ları üzerinden yapacağınız toplam 300 TL ve üstü harcamaya 30 TL bonus yüklenecektir.

Isıtma ve Soğutma sektöründe, Garanti Bonus ile anlaşmalı olan Airfel, Daikin, Baymak, Demirdöküm ve Vaillant’ta Garanti Bonus Kart ile taksitli alışveriş.

Kamu ve Vergi ödemelerinde Kira geliri vergisine 2 taksit verirken GarantiPay ile de 3 taksit imkânı sağlamakta.

Market alışverişlerini de unutmayan Garanti Bonus Metro’da 30 TL Bonus, Onur Market’te ise 15 TL puan bonusu vermektedir.

Mobilya sektöründe Garanti bonus üye işyerlerinde yapılacak alışverişlerde taksit imkânı sunan Garanti bonusun anlaşmalı iş yerleri : Mudo.Concept, Çilek Mobilya, İşbir Yatak, İpek ve Yataş’dır.

Turizm sektöründe tatillerinize taksit ve indirim avantajı getiren Garanti Bonus anlaşmalı firmalarda geçerli olan Garanti Bonus Kart Kampanyaları düzenlemektedir.

Garanti Bonus Kart Kampanyaları içinde akaryakıttan giyime, mobilyadan yapı sektörüne hala aktif olan 13 indirim ve artı taksit kampanyasını birlikte inceleyelim.  Akaryakıt ’da 1 kampanya, Beyaz Eşya ’da 6 kampanya, Eğitim’de 4 Kampanya, Elektronik’te 2 Kampanya, E-Ticaret’te 5 Kampanya, Ev Tekstil’inde 3 Kampanya, Giyim’de 74 Kampanya, Isıtma & Soğutma ’da 5 Kampanya, Kamu ve Vergi Ödemelerinde 1 Kampanya, Market’te 2 Kampanya, Mobilya’da 6 Kampanya, Turizm’de 7 Kampanya, Yapı Sektöründe 3 Kampanyası mevcuttur.  Bu kampanyalar herkesin ihtiyaçları göz önünde bulunularak düzenlenir. Bonus Kart Kampanyaları şartlarına uyan üye iş yerlerinden yapacağınız alış verişlerde, indirim, bonus, taksitlendirme avantajlarınız olacaktır. Bu kampanyaları mail ile bilgilendirmeyi açarak anında ulaşabilir, yayın organlarına verilen reklamlardan da haberdar olabilirsiniz.

 

 

 

 

 

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Puan Veren Siz Olun)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir