Garanti Bonus İndirim Kampanyaları

Kredi kartına sahip olmayan pek az insan vardır. Artık insanlar nakit yerine çoğu zaman kredi kartlarından alışveriş yapmayı tercih ediyorlar. Garanti Bonus kredi kartı kullanıcıları için her yıl birbirinden cazip kampanyalar düzenliyor.  Garanti bank anlaşmalı iş yerleri ile birlikte indirim kampanyaları düzenliyor. Garanti Bonus İndirim Kampanyaları oldukça ilgi gören, kampanya şartlarına uygun alışveriş yapan her kullanıcıya faydalar sağlıyor. Bu yazımızda Garanti Bonus İndirim Kampanyaları inceleyeceğiz.

Garanti Bonus İndirim Kampanyaları Nelerdir?

Akaryakıttan giyime, mobilyadan yapı sektörüne hala aktif olan 13 indirim ve artı taksit kampanyasını birlikte inceleyelim.  Akaryakıt ’da 1 kampanya, Beyaz Eşya ’da 6 kampanya, Eğitim’de 4 Kampanya, Elektronik’te 2 Kampanya, E-Ticaret’te 5 Kampanya, Ev Tekstil’inde 3 Kampanya, Giyim’de 74 Kampanya, Isıtma & Soğutma ’da 5 Kampanya, Kamu ve Vergi Ödemelerinde 1 Kampanya, Market’te 2 Kampanya, Mobilya’da 6 Kampanya, Turizm’de 7 Kampanya, Yapı Sektöründe 3 Kampanyası mevcuttur.

Garanti Bonus İndirim Kampanyaları

Garanti Bonus İndirim Kampanyaları denilince en çok rağbet gören kampanyaların başında Akaryakıt kampanyaları gelmektedir. Akaryakıt’ da OPET’te 40 TL’ye varan Bonus kampanyası 16 Haziran – 31 Temmuz 2018 tarihleri arasında Bonus üyesi Opet istasyonlarında geçerlidir.

Beyaz Eşya da Bosch, Profilo, Siemens de Peşin fiyatına 12 taksit, Gaggenau de +6 Enplus da +7 taksit fırsatı verirken Beyaz eşyada 750 TL ve üzeri alışverişlerinizde 25 puan bonus kazandırıyor.

Garanti Bonus İndirim Kampanyaları Öğrenci ve Velileri de unutmadı. Eğitim Kampanyasında Eğitim ve Kırtasiye sektöründe + 3 taksit imkânı veren Garanti Bonus Doğa Koleji için de + 6 taksit imkânı vermekte. Ayrıca KidzMondo’da %30 indirim olanağını sunuyor.

Elektronik’te 2 kampanyası olan Garanti Bonus Teknosa’da 12 ay Taksit ve Bonus üye iş yerlerinden tek seferde 750 ve üzeri alış verişlerde 25 puan Bonus veriyor.

E-Ticaret’te ise 1V1Y.com adresinden yapılan alış verişlerde 40 TL Bonus, Ldyana.com alışverişinizde hem 40 TL indirim hem de 35 puan bonus, Ereyon.com da 3 taksit imkânı ve biggshop.com’ da GarantiPay ile ödemede %30 indirim fırsatı veriyor.

Ev Tekstilinde Home Sweet Home ve Kervan’da 6 taksit ve English Home’ da 4 taksit uyguluyor.

Garanti Bonus İndirim Kampanyaları Fırsatları

Giyim’ de ise 74 kampanyası mevcut. Garanti Bonus ile alış verişlerde taksit ve indirimleriyle oldukça cazip bir kampanyalar dizisi kullanıcılar tarafından oldukça rağbet görmekte. Garanti Bonus İndirim Kampanyaları seçeneklerine her geçen gün yeni üye iş yerleri başvurmaktadır.

Isıtma ve Soğutma sektöründe, Garanti Bonus ile anlaşmalı olan Airfel, Daikin, Baymak, Demirdöküm ve Vaillant’ta Garanti Bonus Kart ile taksitli alışveriş.

Kamu ve Vergi ödemelerinde Kira geliri vergisine 2 taksit verirken GarantiPay ile de 3 taksit imkânı sağlamakta.

Market alışverişlerini de unutmayan Garanti Bonus Metro’da 30 TL Bonus, Onur Market’te ise 15 TL puan bonusu vermektedir.

Mobilya sektöründe Garanti bonus üye işyerlerinde yapılacak alışverişlerde taksit imkânı sunan Garanti bonusun anlaşmalı iş yerleri : Mudo.Concept, Çilek Mobilya, İşbir Yatak, İpek ve Yataş’dır.

Turizm sektöründe tatillerinize taksit ve indirim avantajı getiren Garanti Bonus anlaşmalı firmalarda geçerli olan Garanti Bonus İndirim Kampanyaları düzenlemektedir.

Yapı Sektöründe, NG Kütahya Seramik’de Bonus’a özel 12 taksit, Tekzen’de 12 aya varan taksit ve Koçtaş’ta 6 taksit avantajlarından faydalabilirsiniz.

Garanti Bank üye iş yerleri ile birlikte ve Bonus kart kullanıcılarına özel kampanyaları düzenlemeye devam ettikçe, buradan sizlere duyurmaya ve bilgilendirmeye devam edeceğiz.

 

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Puan Veren Siz Olun)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir