Garanti Bankası Bayram Kredisi

Bayram Ettiren Krediler Garanti’de Garanti Bankası Bayram kredisi detaylı inceleme makalemizde. Ramazan Ayı’nın başlaması ile birlikte yılın ilk dini bayramı olan Ramazan Bayramı için de geri sayım başlamış oldu. Ramazan Bayramı’nın yaz tatili ile birleşmesi sebebi ile birçok memur ve çalışan için tatil planları da ağırlıklı olarak bu döneme yapıldı ve haliyle de maddi ihtiyaçlar bu dönemde bir hayli artış gösterdi.

Bankalar ise bu durumu dikkate alarak tüketicilerin bayrama özel nakdi ihtiyaçlarına yanıt verebilmek için kampanyalarını başlattılar. Bu yazımızda Ramazan Bayramı için maddi planlarını yapan tüketicilere özel garanti bankası bayram kredisi imkanını ele alacağız.

GARANTİ BANKASI’NDAN BAYRAM ETTİREN KREDİ OLANAKLARI

Türkiye’nin önde gelen bankalarından olan Garanti Bankası her yıl olduğu gibi bu yıl da tüketicilerin bayrama özel nakdi imkanlarına yönelik imdada yetişen isim oldu. İhtiyaç sahiplerine tam 150 bin TL’ye kadar bayram kredisi olanağı sunan Garanti Bankası bayramın yıldızı olacak.

Bu anlamda garanti bankası bayram kredisi kapsamında tüketiciler 48 ay vadeli olarak %1.49’dan başlayan faiz oranları ile kredi kullanabilmektedirler.

GARANTİ BANKASI BAYRAM KREDİSİ HESAPLAMA

Tüketicilerin bayrama özel ihtiyaçlarını karşılamak adına kredi imkanı sunan Garanti Bankası’ndan 25 bin TL tutarında 48 ay vadeli kredi kullanmanız durumunda uygulanacak olan faiz oranı %1.72’dir. Bu durumda da bankaya aylık olarak ödemeniz gereken taksit tutarı 825,70 TL’dir.

Aynı krediyi 50 bin TL tutarında 48 ay vadeli olarak kullandığınızda faiz oranı %1.62 olarak uygulanacaktır ve aylık taksit ödemesi 1611,57 TL olarak gerçekleşmektedir.

Bayrama özel olarak bu krediyi 75 bin TL tutarında 48 ay vadeli kullandığınızda ise aylık taksit ödemesi 2340,86 olacaktır.

Bayram Ettiren Krediler Garanti’de Garanti Bayram kredisi detaylı inceleme

Bayram Ettiren Krediler Garanti’de Garanti Bayram kredisi detaylı inceleme

GARANTİ BANKASI KREDİ BAŞVURUSU

Bayram ettiren kredi kampanyasından faydalanmak için garanti bankası bayram kredisi başvurunuzu Garanti ONE mobil uygulaması aracılığı ile anında yapabilirsiniz. Ayrıca size en yakın Garanti Bankası şubesi ve Garanti Bankası ATM’lerinden bayram kredisi başvurusu yapabilmek mümkündür. Bankanın telefon bankacılığı ve internet bankacılığı hizmetleri de bayrama özel kredi kampanyası için kullanıma uygun olup başvurunuzu bu kanallar aracılığyla 7/24 yapabilmeniz mümkündür.

 

Makalemizde Garanti Bankası Bayram kredisi konusunu işledik sorularınız için lütfen yorum yazınız. En kısa zamanda döneceğiz.

 

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Kişi puan verdi)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir