Finansbank İnternet Bankacılığı

finansbank internet bankacılığı şifre alma

Finansbank internet bankacılığı kapsamında sunduğu hizmetler ile, birçok bankacılık hizmetini şubeye gitmeden ve çok uygun işlem ücretleri ile yapmak mümkün.

QNB Finansbank İnternet Bankacılığı Şifre Alma

QNB Finansbank İnternet Bankacılığı Şifre Alma, Finans bankın intenet sitesi üzerinden çok kolaydı. Takip etmeniz gereken bir kaç aşamadan sonra şifreniz cep telefonunuza gelecektir. Finansbank internet şifresi nasıl alınır resimli anlatım aşağıdadır.

finansbank internet bankacılığı şifre alma

Finansbank internet bankacılığı şifre almak için ilk etapta QNB Finansbankın internet sitesine girmeniz gerekmektedir. Resimde görüldüğü gibi Finans Şifre al kısmına tıklıyoruz.

finansbank internet bankacılığı şifre alma

Finansbank internet bankacılığı şifre alma işlemini karşımıza çıkan ikinci adımda devam ediyoruz. Resimde görüldüğü gibi Finans Şifre kısmını tıklıyoruz.

Finansbank internet bankacılığı şifre alma

Finansbank internet bankacılığı şifre alma işleminde 3. aşma resimde görüldüğü gibi Kredi kartı, Banka kartı yada hesap numarası seçenekleri var. Siz de hangisi varsa o şekilde devam ediyorsunuz. Biz kredi kartını işaretledik.

 

Finansbank internet bankacılığı şifre alma

Finansbank internet bankacılığı şifre alma işleminde artık sona geldik sayılır. Kredi kartını işaretledikten sonra karşımıza istenen bilgiler çıkıyor. Boş olan alanları doldurduktan sonra işlem tamamdır. Sisteme kayıtlı olan cep numaranız aranıp teyit istendikten sonra şifreniz mesaj olarak cebinize geliyor.

Tüm işlem bu kadar. Bankaya gitmeden hızlıca internetten şifre alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Finansbank internet bankacılığı şifre alma işlemini bankadan yapmak istiyorsanız. En yakın Finansbank şubesine giderek, gişeden internet bankacılığı şifre almak istiyorum dediğinizde size yardım edeceklerdir.

Finansbank Kredi Başvurusu
Finansbank İhtiyaç Kredisi

Yazımızın devamında Finansbank internet bankacılığı ile yapabileceğiniz işlemlerin detayı yer almakta olup, aynı zamanda bazı işlem ücretleri ile şube işlem ücretleri arasındaki farklardan bahsedeceğiz.

Finansbank İnternet Bankacılığı İle Yapabileceğiniz İşlemler

Finansbank İnternet bankacılığı ile yapabileceğiniz tüm işlemler, aşağıda maddeler halinde sıralanmıştır.

 • Her türlü havale işlemlerinizi, internet bankacılığı üzerinden rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.
 • İnternet bankacılığı ile havale işlemleri gibi, EFT işlemlerini de yapmanız mümkündür.
 • Otomatik ödeme talimatı vererek, tüm elektrik, doğalgaz, su ve cep telefonu gibi faturalarınızın gününde zahmetsizce ödenmesini sağlayabilirsiniz.
 • Kendi cep telefonunuza TL yükleyebileceğiniz gibi, başkalarının telefonlarına da Finansbank internet bankacılığı ile TL yüklemeniz mümkündür.
 • Finansbank müşterisi olsun ya da olmasın, dilediğiniz kişinin cep telefonuna havale yaparak para gönderebilirsiniz.
 • Döviz alım satım işlemlerinizi de yine internet bankacılığı ile, çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz.
 • Ekstradan hesap açmak gibi işlemler, internet bankacılığında oldukça basittir.
 • Kredi ve kredi kartı başvurunda bulunabilirsiniz.
 • Finansbank internet bankacılığı ile, geçmişte yapmış olduğunuz tüm bankacılık işlemlerini çok kısa bir sürede görmek mümkündür. Geçmiş işlemlerinizi dilediğiniz zaman çıktı olarak alabilir, ya da e-posta adresinize gönderebilirsiniz.
 • Vereceğiniz fatura otomatik ödeme talimatlarının yanı sıra, talimat vermeden de faturalarınızı kendiniz rahat bir şekilde ödeyebilirsiniz.
 • EFT talimatı vererek, dilediğiniz tarihte ve dilediğiniz hesaba talimatlı para gönderimi sağlayabilirsiniz.
 • Neredeyse bankacılık adına aklınıza gelebilecek her türlü yatırım işlemini, Finansbank internet bankacılığı ile kolaylıkla yapabilirsiniz.
 • Altın, bono, fon, tahvil, hisse senedi ve daha fazlası yatırımlarınızı, rahatlıkla yönetebilirsiniz.

Finansbank İnternet Bankacılığının Avantajları

Bankanın internet şubesini kullanarak elde edeceğiniz avantajlar, aşağıdaki gibi sıralanmıştır.

 • Tüm faturalarınızı fatura ödeme merkezlerine gitmeden, evinizde ya da ofisinizde oturduğunuz yerden ödeme konforunu yaşarsınız.
 • Fatura ödeme işlemlerinde saatin kaç olduğunun, hiçbir önemi yok. Gece yarısı dahi faturalarınızı ödeyerek, mesai saati derdiyle gün içerisinde koşuşturmaktan kurtulursunuz.
 • Herhangi birisine ya da başka banka hesabınıza para göndermek istediğinizde, ATM’ye gitmek gibi bir sıkıntınız bulunmuyor.
 • Kredi ve kredi kartı başvurularınızda da, fiziksel şubeye gitme zahmetinden kurtulmuş oluyorsunuz.
 • Tüm işlemleriniz için en düşük işlem ücretlerinden birisini, internet bankacılığı ile ödüyorsunuz. Yani başka birinin hesabına şubeden ya da ATM’den EFT yapmak  için örnek olarak 5 TL ödüyorsanız, internet bankacılığında aynı işlem için, 2 TL ödersiniz.
 • Gecikmeye düşen ev internetinizin akşam saatinde kapanması, artık bir sorun olmaktan çıkıyor. Hemen cep telefonunuzdan Finansbank internet bankacılığı kanalıyla faturanızı ödeyerek, dakikalar içinde ev internetinizi açtırabilirsiniz.
 • Nesine.com gibi bahis sitelerine, günün her saati ödeme yapabilirsiniz.

Özetle toparlayacak olursak, Finansbank internet bankacılığı ile para çekme dışındaki neredeyse tüm işlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca daha uygun işlem ücretleri ile sıra beklemeden ve hava koşullarından etkilenmeden, strese girmenize gerek kalmadan işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

 

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Kişi puan verdi)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir