Finansbank İhtiyaç Kredisi

Finansbank ihtiyaç kredisi ile acil ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da dilerseniz diğer bankalara olan borçlarınızı tek bankaya toplayabilirsiniz. Gelir belgesiz kredi kullanmak isteyenlerinde ilk tercihi olmayı başaran Finansbank, yeni lansmanını yaptığı 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi hizmetiyle de tüketiciden tam not almayı başardı. Yaygın şube ağı ile tüketicilere hizmet vermeye devam eden Finansbank, kredi türüne göre faiz oranında da değişikliğe gitmektedir.

Finansbank ihtiyaç kredisi başvurularını telefon bankacılığından, mobil şube uygulamasından, internet sitesinden, şubelerden ve ATM’lerden gerçekleştirebilirsiniz. Yapacağınız başvurunun ihtiyacınız olan kredi miktarına göre değişiklik gösterebileceğini de unutmamalısınız. Örnek vermek gerekirse; ihtiyacınız 20.000 TL ve altındaki bir rakam ise SMS Kredi başvurusu ya da Online kredi başvurusu yapabilir kredinizi evraksız kullanabilirsiniz. Eğer kredi talebiniz 20.000 TL üzerinde ise başvurunuzu Finansbank şubeleri aracılığı ile yapmanız gerekmektedir.

Finansbank İhtiyaç Kredisi Başvuru ve Şartları

QNB Finansbank tarafından sunulan ihtiyaç kredisi avantajlarından faydalanmak için öncelikle kredi başvurusu yapmak gerekmektedir. Finansbank’ın tüketici kredilerine yapılan başvurularda değerlendirme süreci yaklaşık 1 saat gibi kısa bir sürede tamamlanmaktadır. Kredinizin onaylanması halinde başvurulan kredi türüne göre kredinizi şubelerden ya da direk hesabınıza aktararak kullanabilirsiniz. Finansbank’ın ihtiyaç kredileri için belirlediği bir başvuru şartı ise her bankada olduğu gibi 18 yaşını doldurmuş olmanız gerektiğidir.

Finansbank Online Kredi Başvurusu

Finansbank online kredi başvurusu, Finansbank internet şubesi ve Finansbank mobil şube üzerinden gerçekleştirilmektedir. Eğer Finansbank müşterisi iseniz krediniz onaylandığı taktirde hesabınıza aktarılacak ve dilediğiniz zaman çekerek kullanabileceksiniz. Finansbank online kredi için T.C. Kimlik numaranızın ve cep telefonunuzun yanınızda olması gerekmektedir. Gelir belgesiz olarak kullanabileceğiniz Finansbank online kredi, Finansbank müşterisi olmayan tüketiciler tarafından da kullanılabilmektedir. Eğer Finansbank müşterisi değilseniz, onaylanan kredinizi kimlik belgeniz ile Finansbank şubelerinden kullanabilirsiniz. Finansbank online kredi başvurusu yapmak için tıklayınız.

Finansbank Telefonda Kredi Başvurusu

Finansbank’ın tüketicilere sunduğu bir diğer kredi başvuru türü telefonda kredi başvurusu olarak karşımıza çıkmaktadır. Telefonda kredi başvurusu için 0850 222 0 900 numaralı Finansbank müşteri hizmetleriniz aramanız gerekmektedir. Aradığınızda kredi kullanmak istediğinizi belirttiğinizde işlemleriniz banka personeli tarafından tamamlanacak, kredinizin onaylanması halinde Finansbank müşterisi iseniz kredi tutarınız hesabınıza aktarılacaktır. Finansbank müşterisi değilseniz, kredinizi Finansbank şubelerinden kullanabileceksiniz.

Finansbank Borç Kapatma Kredisi

Finansbank borç kapatma kredisi de yine tüm tüketicilere sunulan bir ihtiyaç kredisi türüdür. Farklı bankalara borcu olan tüketiciler, Finansbank borç kapatma kredisi ile borçlarını tek çatı altına toplayabilir ve aylık ödeme rakamlarını düşürebilir. Borç kapatma kredisi veren bankalar arasında da yer alan Finansbank, borç kapatma kredisi başvurularını şubeler aracılığı ile almaktadır.

Finansbank 5030 SMS Kredi Başvurusu

Finansbank 5030 SMS Kredi başvurusu tüketiciler tarafından sıklıkla tercih edilen kredi başvuru çeşitlerinden biridir. Finansbank sms kredi 48 aya varan vade ile kullanılabilmektedir. Tüketici arzu ettiği taktirde ödemelerine 3 ay ertelemeli olarak da başlayabilir. 5030 SMS kredi başvurusu için cep telefonunuzdan T.C Kimlik numaranızı yazarak 5030’a SMS göndermeniz gerekmektedir. Bu işlemin ardından kredinizin olumlu ya da olumsuz sonuçlandığına dair bir bilgilendirme mesajı alacaksınız. Krediniz onaylandığı taktirde Finansbank şubelerinden kredinizi kullanabilirsiniz.

İhtiyaç Kredisi Başvurusunda Gerekli Evraklar

Finansbank ihtiyaç kredisi başvurularında istenilen evraklar kredi türüne göre değişiklik göstermektedir. Eğer kredi başvurunuzu Online kredi olarak yaptıysanız sizlerden herhangi bir evrak istenmeyecektir. Ancak başvurunuzu şubelerden yaptıysanız ya da onaylanan kredi tutarınız 20.000 TL üzerinde ise aşağıdaki evraklar istenecektir.

Sigortalı çalışanlar

  • Kimlik belgesi (Nüfus cüzdanı, T.C. Kimlik numaranız yazılı ehliyet, pasaport)
  • Ücret Bordrosu (İşyerinizden alacağınız maaşınızı gösterir bordro ya da maaş yazısı)
  • Sigorta Hizmet Dökümü (E-Devlet üzerinden alacağınız sigorta hizmet dökümü)

Emekliler

  • Kimlik belgesi,
  • Emekli olduğunuzu gösteren E-Devlet üzerinden alınmış emeklilik belgesi.

İş yeri sahipleri

  • Vergi levhası,
  • İmza beyannamesi,
  • Kimlik belgesi

İş yeri sahiplerinden gerek duyulduğu taktirde gelir belgesi de talep edilebilmektedir.

İhtiyaç duyduğunuz kredi rakamı 20.000 TL altında ise başvurunuzu Online kredi ya da sms kredi başvuru seçeneklerinden biri ile yapmanız zaman kaybınız ve evraklarla uğraşmanızın önüne geçecektir. Eğer Finansbank müşterisi değilseniz, size en yakın Finansbank şubesine uğrayarak hesap açtırabilirsiniz.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 Kişi puan verdi)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir