Finansbank En Para Kredi Kartı Avantajları

Kredi Kartı Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

En para Kredi kartı aidatsız, masrafsız, sonradan taksitlendirme ve özel kampanya avantajları ile tercih edilebilecek bir ürün olarak kaşımıza çıkıyor. Size bu yazımızda Finansbank En Para Kredi Kartı Avantajları hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Dijital ve masrafsız bir banka ürünü olarak hayatımıza giren En para,  yakın bir zaman önce müşterilerinin merakla beklediği en para kredi kartını duyurarak piyasaya sürdü. En para, sözleşmeleri şeffaftır ve sonsuza dek masraf alınmayacağını açıkça belirtmiştir. Bununla birlikte en para kredi kartı için kart aidat ücreti alınmayacağı gibi, müşterilerine bu en para kredi kartını kullanmalarından dolayı kart aidat ücreti ödeyeceklerini açıkladı. Yani banka tarihinde bir ilkin altına imzası atan Finansbank, aidat alan değil aidat ödeyen ilk ve tek banka olma unvanına kavuştu. Bu yazımızda sizlerle sadece Finansbank En Para Kredi Kartı Avantajları değil biraz da olsa dezavantajlarından da bahsedeceğiz.

Finansbank En Para Kredi Kartı Özellikleri

En Para Kredi Kartı’nın en belirgin ve öne çıkan özelliği herhangi bir yıllık üyelik ücreti, kart kullanım bedeli ya da aidat almıyor olmasıdır. Sözleşmesinde bunu açıkça belirten banka, “ömür boyu” aidat almayacağını net bir şekilde ifade ediyor. En Para Kredi Kartı alışveriş, nakit avans ve ödeme işlemlerine ek olarak, bankanın internet kanalları aracılığıyla fatura, cep telefonu lira yüklemeleri ve vergi ödemeleri için herhangi bir masraf ödemeden kullanılabilmekte, aynı zamanda otomatik ödeme talimatları için de kullanılabilmektedir. Kısaca, aidatsız olmasının yanı sıra, diğer herhangi bir banka kredi kartının sağladığı alışveriş fırsatı var. Ayrıca avans ve ödeme gibi tüm temel özellikler de mevcut.

En Para Kredi Kartı tarafından da müşterilerin kart limitleri dâhilinde hizmet sağlanıyor. En Para Kredi Kartı limiti, kredi notunu oluşturan bir dizi faktör baz alınarak belirleniyor. Finansbank En Para Kredi Kartı Avantajları  kapsamında bir avantajı da En Para Kredi kartının temassız özellikte olması nedeniyle öne çıkıyor. Temassız ödeme özelliğine sahip POS cihazlarından günlük toplam 90 TL’ye kadar temassız ve şifresiz alışveriş yapılabiliyor.  Ayrıca, En Para Kredi Kartı ile QNB Finansbank ATM’lerinden Encard’la yapılan tüm işlemleri ve kredi kartı borç ödemeleri de bu ATM’ler üzerinden yapılabiliyor.

Finansbank En Para Kredi Kartı Avantajları

En Para kredi kartından aidat almıyor ve sene sonuna kadar süren kampanya dâhilinde kredi kartını düzenli kullanan müşterilerine avantaj sunuyor. Yıllık 100 TL olmak üzere en az 2 yıl boyunca kart aidatı ödemesi yapıyor. Önemli bir avantaj olarak göze çarpan bu kampanyadan faydalanmak için En Para Kredi Kartı’nı teslim alan müşterilerin her sene en az 6 ekstresinde 10 TL ve üzeri en az 10 adet işlemin yer alması yeterlidir. En Para kredi kartındaki bir avantajda tek slip alınan ürünü, istenildiği takdirde taksitlendirme fırsatı var. Bu imkânının olması Finansbank En Para Kredi Kartı Avantajları içerisindedir.  Her ay 1000 TL’ye kadar olan en fazla 3 harcamalarını herhangi bir faiz ya da ücret ödemeden sonradan taksitlendirebiliyor. Ayrıca En Para Kredi Kartı müşterileri QNB Finansbank ile anlaşmalı üye iş yerlerinden anında taksitli alışveriş yapılabiliyor. Ancak Enpara.com kampanyaları dışında QNB Finansbank ile ilişkili CardFinans’a özel kampanyalardan yararlanamıyor.

En Para Kredi Kartı’ndan yapılan harcamalar üzerinden puan ya da uçuş mili gibi ödüller kazanılmıyor. Şu an için ana kartı bağlı “ek kart” uygulaması da bulunmuyor. Bunlar küçük dezavantajlar olarak kabul edilebilir. Finansbank En Para Kredi Kartı Avantajları ile siz de tanışmak isterseniz, hali hazırda bir Enpara müşterisiyseniz ve Enpara Kredi Kartı almak istiyorsanız cep ya da internet şubesinden kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Şu anda bir Enpara müşterisi değilseniz de kredi kartı başvurusunu bankanın web sitesi üzerinden yapabilirsiniz.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Puan Veren Siz Olun)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir