Fibabanka İhtiyaç Kredisi Başvuru Şartları

Makalemizde Fibabanka ihtiyaç kredisi başvuru , şartları ve nasıl yapılacağı hakkında detaylı bilgi vereceğiz. Bankacılık sektörünün son yıllarda parlayan yıldızları arasında yer almaya başlayan Fibabanka, kampanyaları ve avantajları ile müşteri potansiyelini yükseltmeye devam ediyor. Bankanın kampanyaları dahilinde sunduğu esnek ödeme seçenekleri ve düşük faiz oranları ise tüketicileri sevindiriyor. Öte yandan yaklaşan Ramazan Bayramı ve Yaz Tatili nedeni ile harcamalarında artışlar olacak olan tüketicilerin bu desteklere bir hayli ihtiyacı var.

Fibabanka İhtiyaç Kredisi

Fibabanka, bireysel müşterilerine özel olarak hazırladığı ihtiyaç kredisi kampanyası için 1.000 TL ile 30.000 TL arasında bir kredilendirme sağlamaktadır. Bu tutar aralığındaki tüm krediler için 3 ile 36 ay arasında değişen vade seçenekleri bulunmaktadır. Faiz oranı ise %1.95 olarak uygulanmaktadır.

Yazımızın devamında Fibabanka’nın ihtiyaç kredisi kampanyasında kullanılacak olan kredi alternatiflerini hesaplayacağız;

Fibabanka İhtiyaç Kredisi Başvuru Şartları

Fibabanka İhtiyaç Kredisi Başvuru Şartları

Fibabanka İhtiyaç Kredisi Hesaplama;

Fibabanka’dan alacağınız 5 bin TL tutarında krediyi 12 ay vade ile kullandığınızda uygulanan %1.95 faiz oranı ile kredinin aylık geri ödeme tutarı 482,73 TL olarak gerçekleşmektedir. Kredi tahsis ücreti ise bu durumda 26,25 TL’dir.

Aynı kampanya dahilinde alınacak olan 10 bin TL tutarında 24 ay vadeli olarak kredi kullandığınızda ise aylık olarak yapmanız gereken taksit ödeme tutarı 531,83 TL’dir. Kredi tahsis ücreti ise bu durumda 52,50 TL’dir.

Fibabanka’dan alacağınız 20 bin TL tutarındaki kredi için ise 36 ay vade seçeneğini tercih etmeniz durumunda aylık olarak bankaya ödemeniz gereken taksit tutarı 828,14 TL olarak gerçekleşmektedir. Bu kredi alternatifi için kredi tahsis bedeli olarak ise 105,00 TL’dir.

Fibabanka İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Fibabanka’dan kredi almak için başvurunuzu yapmak için tercih edebileceğiniz kanallar, şubeden, internetten ve SMS ile olmak üzere değişiklik göstermektedir.

Şubeden Başvuru

-Şimdi size en yakın Fibabanka şubesine giderek başvuru formunu doldurabilir ve kredinizi anında temin edebilirsiniz.

Fibabanka  SMS İle Başvuru

-SMS ile başvurmak için (bu seçenekte maksimum 20 bin TL tutarında kredi alınabilmektedir) T.C. kimlik numaranızı yazıp 3422’ye kısa mesaj atmanız yeterlidir.

İnternet Bankacılığı Başvuru

-Hemen Fibabanka’nın resmi web sitesine giriş yaparak İhtiyaç Kredisi sekmesinden başvurunuzu gerçekleştirebilir ve en kısa süre içerisinde kredinin hesabınıza aktarılmasını sağlayabilirsiniz.

 

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Kişi puan verdi)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir