Fibabanka 3422 SMS Kredi Başvurusu

Fibabanka 3422 SMS kredi başvurusu ile 20.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınız için hızlı kredi başvurusu yapabilir, kredinizi kullanabilirsiniz. SMS ile kredi başvurusu yapmak isteyen tüketiciler için 3422 kısa mesaj hattı ile hizmet veren Fibabanka, onaylanan krediler için evrak isteme hakkını da saklı tutmaktadır. 1000 TL ve üzerindeki kredi tutarları için (3-36 ay taksit) 1.65% faiz oranı açıklayan Fibabanka, kredi vadesinin 37-48 ay olması halinde ise faiz oranını 1,33%’ e düşürmektedir.

Fibabanka SMS Kredi Başvurusu

Fibabanka 3422 sms kredi başvurusu için cep telefonunuzun mesaj yazma bölümüne giriş yaptıktan sonra Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızı yazmanız ve 3422’ye kısa mesaj olarak göndermeniz yeterlidir. Göndereceğiniz bu mesajın sonrasında cep telefonunuza ön onay ya da ret cevabı gelecektir. Telefonunuza gelen mesajın olumlu olması ya da ön onay olması halinde size en yakın Fibabanka şubesinden krediniz ile ilgili işlemleri gerçekleştirilebilirsiniz.

fibabanka sms kredi basvurusu

fibabanka sms kredi basvurusu

Olumsuz Başvurular Sorun Olur Mu?

Fibabanka ya da diğer bankalara yapılan başvuruların olumsuz sonuçlanması halinde bu başvuru diğer bankalar tarafından da görünmekte ve kredi alma olasılığınız düşmektedir. Bu nedenle başvuru yapmadan önce kredi notunuz ve kredi alabilirlik durumunuz ile ilgili kredi alabileceğinizden emin olmalısınız.

fibabanka ornek kredi basvurusu

fibabanka ornek kredi basvurusu

Fibabanka SMS Kredi Kimler Alabilir?

Fibabanka 3422 sms kredi servisi ile tüm tüketiciler kredi talebinde bulunabilmektedir. Ancak araştırmalarımızda ulaştığımız sonuca göre kredi başvuru ön onay ile sonuçlanan kişilerin sigortalılık süresinin 6 ay ve üzerinde olması yani geriye dönük olarak 6 aydır sigortalı olması gerektiğine ulaştık. Bu sigortalılık süresinin 6 aydan az olması halinde ise üzülere belirtmeliyiz ki başvurularınız şube tarafından ret olarak sonuçlandırılabilmektedir.

Denizbank SMS Kredi Başvurusu

2018 Akbank SMS Kredi Başvurusu

2018 Vakıfbank SMS Kredi Başvurusu

3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

Fibabanka SMS Kredi ile 20.000 TL

Fibabanka sms kredi başvuruları için üst limit olarak 20.000 TL belirlemiştir. Bu rakamın üzerindeki ihtiyaçlarınız için şubelerden, internet bankacılığından ya da internet sitesinden başvuru yapmanız gerekmektedir. Ancak 20.000 TL altındaki tutarlar için sms kredi başvurusu yapabilirsiniz.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 Kişi puan verdi)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir