Faizsiz Ticari Araç Kredisi Veren Bankalar

kredihocası-kredi-lazım

Taşıt kredisi kullanacak olan kişiler satın almak istedikleri ikinci el araçlar içerisinde de finansman tahsis etme imkanı vardır. Basit bir başvuru ile yerine getirilmesi gereken şartların sağlanması ile beraber çok kısa bir sürede de hayali kurulmuş olan aracın satın alınması mümkündür. Fakat taşıt kredisinin özelinde hazırlanmış olan mevzuat gereğiyle beraber dikkat edilmesi gereken noktalarına da dikkat edilmesi gerekir. Örnek olarak ikinci el araç için maksimum 5 yaşında olması gerekmektedir. Ek olarak da aracın maddi değerine bağlı olup ne kadarlık bir kısım için kredi çekebileceğiniz ortaya konur. Faizsiz ticari araç kredisi veren bankalar alt kısımda yer almaktadır.

Sıfır Faizli Taşıt Kredisi Olur mu?

Sıfır faiz ile ikinci el taşıt satın alınması mümkündür. Faizsiz ticari araç kredisi veren bankalar arasında kendinize uygun bulduğunuz bankaya gidip kredi başvurusunda bulunmanız mümkündür. Finansmanlar doğrudan bankanın düzenlemiş olduğu kampanyaya katılım sağlar veya otomobil üreticilerinden şirket içinde finansman yöntemi ile vade farksız taksitle beraber satış yapılır. Bunun nedeni ise kredi ile ikinci el araçlarında 5 yaşında önce satılmasını sağlamak olduğundan bu şartlarda genellikle 3 yaşından büyük olan araçlar için daha faydalı oluyor.

Faizsiz Ticari Araç Kredisi Veren Bankalar

Faize hiç karışmadan kredi çekmek isteyen tüketicilerin faydalanabileceği bankalar, Vakıf Katılım Bankası, Kuveyt Türk Katılım Bankası, Albaraka Türk Katılım Bankası, Ziraat Katılım Bankası ve Türkiye Finans Katılım bankası. Bu katılım bankaları faizsiz ticari araç kredisi veren bankalar arasında kendilerini ve verecekleri krediyi tüketicinin en iyi şekilde almasını sağlamaktadırlar.

Faizsiz Ticari Araç Kredisi Veren Bankalar Detaylı İnceleme

Faizsiz Ticari Araç Kredisi Veren Bankalar Detaylı İnceleme

Kuveyt Türk Faizsiz Taşıt Kredisi

İkinci el ticari araç satın alacak olan kişilerin Kuveyt Türk aracılığı ile kredi alması mümkündür. Kredinizi Türk Lirası cinsinden kullanabileceğiniz gibi bunun dışında yabancı para cinsinden de alma imkanınız bulunuyor. 48 ay vade ile kullanabileceğiniz ikinci el araç kredisinde oran ise % 1.34’tür. Faizsiz ticari araç kredisi veren bankalar arasında olup en iyisi de diyebiliriz.

Kuveyt Türk ikinci el ticari araca ek olarak motosiklet satın alacak olan kişilere de kredi imkanı sağlamaktadır. Motosiklet kredisi için de yine aynı orandan faydalanılır ve taşıt finansmanıyla aynı özelliklere sahiptir.

En Uygun Ticari Araç Kredisi Veren Bankalar

Ticari Kredi Nedir?  Ticari Kredi Nasıl Kullanırım?

Faizsiz Araç Kredisi Veren Otomobil Firmaları

Albaraka Türk Taşıt Finansmanı

Maksimum 5 yaşında olan ikinci el araçların satın alınması için kullanılan taşıt kredisi taksit ödemelerinde 48 ay vade ile yapmanız mümkün. 100 Bin TL kısmında %70’ini, 100 bin TL kısmında %50’sini aldıran Albaraka, başvuruda bulunacak kişileri şubesine beklemektedir.

Vakıf Katılım Faizsiz Araba Kredisi

48 ay vade ile beraber 5 yaşına kadar olan taşıtları kredilendirme imkanı ile kısa bir süre içinde tahsis edebileceğiniz kredi türünde olup %30 peşinat talep etmektedir. 12 ay vade de %1,3, 24 ay vadede ise %1,34, 36 ay vadede ise %1,36 ve 48 ay vade içinde %1,38 verilmektedir.

 

Türkiye Finans Faizsiz Araç Kredisi

Türkiye Finans Katılım bankası ile faizsiz araç kredisi kullanmayı düşünüyorsanız eğer 48 ay taksit imkanı ile beraber tahsis edebileceğiniz araç kredisi için 12 ila 24 ay vadelerde %1,256, 36 ve 48 ay vadelerde %1,28 kar payı ödersiniz.

Ziraat Katılım Bankası Taşıt Finansmanı

Sıfır faizli ikinci el araba almak isteyen kişilerin faydalanabileceği bankalardan biri de Ziraat Katılım Bankasıdır. 5 yaşında olan ve geçmeyen araçlarda kredi kullanımı yapabilirsiniz. %1,29 pay talep ediyor. Kaskoyu Ziraat Bankası aracılığı ile yaptırırsanız eğer, bu oran sizlere %1,25 olarak geri dönüş yapmaktadır.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Kişi puan verdi)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir