Faizsiz Kredi Veren Bankalar 2018

faizsiz kredi

Faizsiz kredi veren bankalar 2018 yılında güncellenmiştir. Bu yıl içerisinde faizsiz kredi kullanmak isteyenler faizsiz kredi veren bankalar arasından bir tercih yaparak %0 faizle kredi alabilirler. Faizsiz kredi veren bankalar sayılıdır. Faizsiz kredi kullanımıyla oldukça büyük bir sorunda ortadan kalkmaktadır.

Kredi temelde bankaların para pazarlama girişimidir. Parayı bünyesinde barındıran bankalar kişilere bu paralardan krediler sunar ve sonrasında kişilerden faiz ile birlikte ödeme talep ederek mal varlığını büyütür. Ancak faizsiz kredi bu sistemin sınırları dışındadır. Faizsiz kredi oldukça büyük bir olanaktır. Dilerseniz hemen faizsiz kredi veren bankaları inceleyelim.

Ziraat Bankası Faizsiz Kredi Şartlar

Ziraat bankası bu konuda katılım bankacılığı adı altında hizmet vermektedir. Katılım bankacılığı hizmetleri kapsamında verilen kredi %0 faizle sunulmaktadır. Ancak bu kred karşılığında bankaya kâr payı adı altında bir mriktar para verilmektedir. Ziraat bankası faizsiz kredi olanaklarından faydalanmak için iki seçenek bulunmaktadır.

Emekliler ve çiftçiler için sunulan olanaklar belli başlı şartlar kaşılığında verilmektedir. Emeklilier kapsayan faizsiz kredi için kişinin 3 yıllık bir maaş sözü vermesi gerekmektedir. Ziraat katılım bankasında alınan kâr payı 3-5 bin lira aralığında değişmektedir.

Albaraka Türk Faizsiz Kredi 

Albaraka faizsiz kredi vererek müşterilerine kısa vadeli ödeme planları sunmaktadır. Özellikle ticaret yapan kişilere sunulan bu olanak kapsamında detaylar ve şartlar değişkenlik göstermektedir.

Albaraka Türk bünyesinden kredi alabilmek için ilk olarak gelir durumunuzu belgeleyip en yakın Albaraka şubesine gitmeniz gerekmektedir. Albaraka bünyesinde ayrıca emeklilere de kredi sunulmaktadır.

faizsiz kredi veren banka

faizsiz kredi veren banka

Kuveyt Türk Faizsiz İhtiyaç Kredisi

Yine katılım bankaları arasında yer alan ve bu doğrultu da kredi olanaklaı sunan Kuveyt Türk oldukça uygun kredi olanaklarıyla bizleri karşılamaktadır. Banka sizlere %0 faizle kredi sunmaktadır. Bu krrediyi kullanmak için bankaya cüzi bir kâr payı ödemeniz gerekir. Bu kâr payı talep edilen krediye ve ödeme şartlarına göre değişkenlik göstermektedir.

Kuveyt Türk faizsiz ihtiyaç kredisi kapsamında kredi alırken diğer bankalara nazaran daha büyük bir harici masraf ödeyebilirsiniz. Bu nedenle bankalardan %0 faizle kredi alırken iyi araştırmanız sizin lehinize olacaktır. Farklı talepler doğrultusunda bankaların turumları ve yaptırımları değişkenlik göstermektedir.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Kişi puan verdi)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir