Faizsiz Araç Kredisi Veren Otomobil Firmaları

taşıt kredisi alma şartları

Otomobil fiyatları ülkemizde son zamanlarda çok sık bir şekilde artmakta. Euro ve dolar parametreleri, ekonomik durumdaki düzensizlik ve her yıl artan vergilerin dolayı da fiyatlarda olumsuzluklar da olmaktadır. Türkiye’de alım gücü dengesinin belli seviye de olduğundan fiyatların artması ile insanların da taşıt satın alma konusunda zorlandığı ortada. Bu yüzden de akla gelecek olan faizsiz araç kredisi veren otomobil firmaları her yıl sıfır taşıt almak isteyen kişilere farklı kampanyalar düzenlemekte.

Faizsiz Araç Kredisi Veren Otomobil Firmaları

BMW Sıfır Otomobil Kampanyası

BMW altında olup 2018’e özel teklifler listesinde bazı modellerde kampanya yapılmış. BMW 118i modelini aylık ödeme avantajı ile beraber 1,599 TL’den başlayan fiyatlar ile satın almanız mümkündür. BMW 318i modelindeyse aylık ödeme imkanları 2,299 TL’den başlıyor.

Mercedes Sıfır Otomobil Kampanyası

Faizsiz kredi veren otomobil firmaları arasında Mercedes C serisi ve SLC model için Mart 2018’de başlamış olan kampanya bulunmakta. Kurumsal ve bireysel olarak alımlarda 170 bin TL finansman kredisi verirken, maksimum 36 ay vade ile %0 – 99 faiz oranı ile desteklemektedir. Finansman  + asko kredisi içinde 180,330 TL verilmekte. E serisi modeller de 200 bin TL’ye varan 36 ay vadeyle %1 – 19 faiz oranıyla destek kredisi verilir. A serisi ve B serisi, CLA ve GLA model içinde maksimum 130 Bin TL’ye varan 0,99 faiz oranlarına sahip kredi imkanı sunulmakta.

Faizsiz Araç Kredisi Veren Otomobil Firmaları Detaylı

Faizsiz Araç Kredisi Veren Otomobil Firmaları Detaylı

Audi Sıfır Otomobil Kampanyası

Audi Finans, A3 Sportback ve Sedan modellerini 50.000 TL kredi ile desteklemektedir. Audi, 24 ay vade imkanı ile beraber %0 faiz oranıyla müşterilerine 2018 senesinde kredi imkanını sunmakta. Kampanya alanında bulunan A4 1.5 modelinde kredinin değeri 60.000 TL olarak alınmaktadır. Son olarak da A4 Avant 1,4 Turbo FSI 150 HP modeli ile maksimum 150.000 TL kredi imkanı veriliyor.

2. El Aracın Tamamına Kredi Veren Banka Var Mı?

Faizsiz Taşıt Kredisi Veren Bankalar

Alfa Romeo Sıfır Otomobil Kampanyası

Gulietta dizel otomatik model kampanyası 2018 Ocak zamanında başlayıp, özel bir kredi olarak düzenlenmiştir. 126.000 TL’ye kadar fiyat ve kredi avantajlarından faydalanabilmektesiniz. Kredi içinde tescil giderleri yoktur.

Citroen Sıfır Otomobil Kampanyası

2018 Ocak ayı boyunca bireysel ya da tüzel kişilerin sıfır otomobil alımlarında geçerlik olmakla beraber 30 bin TL’ye kadar kredi bulunmakta. Kampanya alanında 12 aya varan vade seçenekleriyle beraber %0 – 89 faiz oranı ile kredinizi almaktasınız. Kampanya sadece 2017 model C3, C3 Aircross, C4 Picasso, C- ELysee, C4 Cactus, Grand C4 Picasso, Panelvan ve Berlingo Combi için geçerli olmaktadır. Krediyse TEB bankası tarafından verilmektedir.

Dacia Sıfır Otomobil Kampanyası

Dacia firması da faizsiz kredi veren otomobil firmaları arasına girmeyi başarmıştır. Dacia modellerinde geçerli olup, 90.000 TL’ye varan ve maksimum olarak da 48 ay kadar vade seçenekleriyle düşük faizli kredi imkanını bulmaktadır. %1 – 39 oranlı sabit faiz fırsatı olupp sınırsız ca faydalanmaktasınız. Kredi Koruma Sigortası ve Araç Değer Koruma Sigortasıysa krediye dahil olmaktadır. Ek olarak da Dacia firmasında Lodgy ve Dokker modellerinde geçerlip olup sabit %1 – 09 faizli destek kredisi kullanabilmektesiniz. Kredi olarak da 30 bin TL ila 9* Bin TL arasında kredi alabilmektesiniz.

Fiat Sıfır Otomobil Kampanyası

Faizsiz kredi veren otomobil firmaları arasında Fiat markası da yer almaktadır. Egea Hatchback modellerinde geçerli olup 25.000 TL peşinat ve ayda da 1.365 TL olarak ödeme imkanını sunmaktadır. 24 ay ila 48 ay arasında değişiklik göstermektedir.

 

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Kişi puan verdi)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir