Faizsiz Araba Nasıl Alırım ?

tasit kredisi

Bankaların düşük faizli bir şekilde yapmış oldukları kampanyalardan yararlanmanız mümkün. Faizsiz araba nasıl alırım diye düşünüyorsanız artık günümüzde bu çok kolay. Otomobil firmaları, otomobilin parasını bankadan alacağı için sizi araba almak için ikna ederler. Bu durumda ise bütçenize en uygun olan kredi fırsatınızı yaratabilmek adına da çabalayacaklardır. Sizin önünüze binlerce seçenek gelecektir. Size en uygun olan bankadan direkt olarak faydalanmanızı da öneririz. Fakat ilk olarak hangi arabayı alacağınıza karar verin. Faizsiz taşıt kredisi veren bankalar adı altında konumuzu inceleyebilirsiniz. Ayrıca konumuzda faizsiz araç kredisi veren otomobil firmalarına da değindik.

Araba Alırken Dikkat!

Alacağınız veya almayı uzun zamandır düşündüğünüz araba içinde ilk olarak piyasa araştırmasını yapın. Aracın değerini tespit ettikten sonra aynı markada ve modelde çok farklı fiyatlar alabilirsiniz. Bu durumdaysa aracın kilometresine, kaza durumuna, teknik ve mekanik bakımlarına, diğer özellikleriyle alakalı her şeye bakılması gerekmektedir. Buna göre de fiyatta değişiklikler olur. Bunların dışında aynı araç içinde iki ayrı bayiiden bile farklı bir fiyat almanız mümkün. Araca ve size yeterli gelecek olan miktara karar vermelisiniz. Bunun içinde tek tek bankalar ile görüşmeniz gerekmektedir. Bu görüşmelerden sonra da hangi banka size uygunsa kararınızı verin. Bu yazıda sizlere faizsiz araba nasıl alırım onu anlatıp en ince ayrıntılarında bilgi sahibi olabileceksiniz.

Otomotiv Üreticilerinden Sıfır Faizli Araba Kampanyası – Faizsiz Araba Nasıl Alırım?

Faizsiz nasıl araba alırım diye düşünmeyin artık! Sıfır faizli araba alacak olan kişiler için daha fazla alternatif bulunmaktadır. Son zamanlarda genel olarak markalar kendi çıkartmış oldukları arabalarda sıfırdan kredi desteği vermektedirler. Bu kampanyalarda vade süresiyle beraber çekilecek olan kredi miktarı da modele göre markaya göre de değişiklik gösterir.

kefilsiz tasit kredisi

kefilsiz tasit kredisi

Hangi Markalar Faizsiz Kredi Vermektedir?

Faizsiz nasıl araba alırım diye düşünüyorsanız aşağıdaki bilgiler işinize yarayacaktır.

Peugeot

Peugeot 208 olan modelde 15.000 TL, 15 ay vade ile kredi desteği verirken, 308 model de 20 bin TL ile 20 ay vadesi olan faizsiz kredi verilmektedir. 301 model de 20 bin TL, 20 ay vade ile veriliyor. Partnaer modelindeyse 30 bin TL faizsiz kredi desteğiyle beraber, Bipper modelde 15 bin TL faizsiz kredi desteğini sunmaktadır.

Faizsiz Taşıt Kredisi Veren Bankalar

En Uygun İkinci El taşıt Kredisi

Faizsiz Araç Kredisi Veren Otomobil Firmaları

Ford

Ford Fiesta modelinde 24 bin TL ile beraber 20 vadeli faizsiz kredi desteği verirken 18 bin TL ‘ye kaar olan modellerde 18 ay vadeli faizsiz kredi desteği veriyor. Ford Focus, Mondeo, Kuga, S-MAX, C-MAX ve Galaxy için ise 24 bin TL 20 ay vade ile beraber sıfır faizli kredi desteği sağlanmaktadır.

Toyota

Toyota Auris, Verso, Corolla ya da Toyota Rav4 modelinde 0 faizli kredi desteğini kolay bir şekilde alabilirsiniz.

Renault

Talisman ve Megane modellerinin her ikisinde de 24 bin TL beraber 24 ay vadeli faizsiz kredi desteği alırsınız.

Hyundai

Hyundai İ10 modelindeyse 12 bin TL ile beraber 12 ay vadeli faizsiz kredi desteğini alırken İ20 modelinde 15 bin TL olacak şekilde 15 ay vadeli kredi desteği ve i30 modelinde 30 bin TL ile beraber 15 ay vadeli kredi verilmektedir.

Opel

Opel yeni kasalarından  Insignia için düzenlemiş olduğu sıfır faizli kredi olarak 36 bin TL olacak şekilde 12 ay vadeli kredi verilmektedir. Herhangi bir faiz işlenmemektedir. Opel Astra modelindeyse 12 bin TL 12 ay vadeli olup sıfır faizsiz alabilirsiniz.

Fiat

Fiat markasın da Doblo ve Fiorino gibi olan araçlara 30.000 TL’ye kadar faizsiz olan kredi vereceğini duyururken bu uygulamada çiftçiler için başlatan Fiat, çiftçi sistemine kayıt olan herkese 30.000 sıfır faizli araç kredisi vermektedir. Faizsiz kredinin ödemeleriyse aylık olarak da 1.500 TL şeklinde olup 20 ay vade ile ödenmektedir.

Makalemizde faizsiz araba nasıl alırım sorusuna cevap bulmaya çalıştık. Aklınıza takılan soruları lütfen yorum kısmına bırakınız.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Kişi puan verdi)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir