Evlilik Kredisi Akbank

Evlilik kredisi Akbank kampanyası sayesinde evlenen çiftler kredi kullanabilmektedir. Yeni evlenen çiftlerin gerek düğün gerekse de hayati ihtiyaçlarını gidermeleri için uygun faizli kredi olanakları sunulmaktadır. evlilik kredisi Akbank 2018 yılında da hizmete sunulmaktadır.

Evlilik Kredisi Akbank Şartları 

Evlilik kredisi Akbank şartları yeni evleneceğini beyan eden herkes için ortaktır. Bu noktada belirlenen bir evlilik kredisi faizi etrafında ödeme planı oluşturulur. Evlilik kredisi Akbank tarafından fiyata ve vadeye bağlı olarak farklı faiz oranlarında sunulmamaktadır.

evlilik-kredisi-akbank

Evlilik kredisi nasıl alınır? sorusuna da cevap verelim. Akbank bünyesinde sunulan evlilik kredisinden faydalanmanın en iyi yolu hiç şüphesiz herhangi bir şubeye gitmektir. Bu sayede daha verimli bir şekilde bilgi sahibi olabilir, başvurunuzu çok daha kusursuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Evlilik Kredisi Akbank Faiz Oranları

Evlilik kredisi Akbank faiz oranı açısından sabittir. Bu kredide her türlü kredi tutarına uygulanan faiz %1,19’dur. Bu oran neticesinde piyasada bulabileceğiniz en iyi evlilik kredisini kullanma fırsatı bulabilirsiniz.

Kredi hocasından önemli bir not… Uzun süreli araştırmalar neticesinde bankalar bünyesinde bulunan kurumsal evlilik kredileri arasında en iyisinin Akbank evlilik kredisi olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Evlilik Kredisi Akbank Limiti Nedir?

Talep edilen kredinin yukarıda ki faiz oranından faydalanması ve yine kredi tahsis ücreti indirimlerinden fayda sağlaması için belli bir aralıkta olması gerekir. 1000-75.000 olarak belirlenen aralıkta ki düğün kredisi talepleri indirimden faydalanır.

Evlilik Kredisi Hesaplama 2018

Evleneceğim Param Yok!

Evlilik Kredisi Akbank Erteleme

Ertelemeli evlilik kredisi ürünleri arasında da yer alan bu kredi 3 aylık bir erteleme olanağıyla da alınabilmektedir. Ancak böylesi durumlarda uygulanan gecikme imkânı ödeme gücünüzü zorlayabilir.

Fark faizi denilen kavram ilk taksidinizden önce toplu olarak talep edilecektir. Bu gecikme dolayısıyla Evlilik kredisi Akbank vade sayısı 33’e düşmektedir.

Banka resmi sitesinden alınan bilgilere dayanarak farklı vade ve kredi limitlerinizi banka şubelerine iletebilirsiniz. Bu sayede kapsamlı bir inceleme sonrasında talepleriniz doğrultusunda bir kredi çıkarılacaktır.

İşte tüm detaylarıyla Evlilik Kredisi Akbank olanakları!

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 Kişi puan verdi)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir