Evleneceğim Param Yok!

kredihocasi-evleneceğim-param-yok

Evleneceğim param yok diyen gençler için ayrıntılı bir birikim rehberini daha öncesinde hazırlamıştık. Bu rehber başta olmak üzere bu rehber. de dikkate alarak başarılı bir evlilik süreci geçirebilirsiniz. Evleneceğiz ama paramız yok diyenler için rehberimiz burada!

evlneceğiz-ama-paramız-yok

Evlenmek istiyorum dedikten sonra maddi sıkıntılarla hayal kırıklıklarına uğrayan birçok genç çift bulunmakta. Bu çiftlerimiz için evlenmek istiyorum işim yok derdinden param yok evlenemiyorum derdine kadar her türlü sorunu aşağıda ki makalemizde giderdik. Hemen okumak için tıklayın!

Evleneceğim Param Yok Diyenlere Tavsiyeler

Evlilik Kredisi 2018

Evlilik kredisi 2018 yılında da gündem ekonomisinde yer almaktadır. Evlenmek isteyen genç adaylara sunulan bu kredi hakkında evlenme kredisi kimlere verilir ve devlet destekli evlilik kredisi başvurusu hakkında bilgi vereceğiz.

Evlilik Kredisi ile Devlet destekli evlilik kredisi farklı şeylerdir. Devlet destekli evlilik kredisi bankaların devlet bünyesinden Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ile anlaşarak yürüttüğü çalışmalardır. 10.000 lira faizsiz kredi olanağı buradadır. Bunun için belli şartlar bulunur. Bunun haricinde bankalarda kendi bünyelerinde evlilik kredileri düzenlemektedir. Dilerseniz devlet destekli evlilik kredisi başvurusu işlemlerine bakalım.

Evlilik Kredisi Kimlere Verilir?

Devlet evlilik yardımı yaparak kişilerin daha hızlı yuva kurmalarını sağlama çabasına girmektedir. Evlilik kredisi sayesinde kolaylıkla atlatılan düğün süreci sonrasında gençler borç bataklarına girmeden düğün yapmış oluyorlar. Evlilik kredisi veren bankalar 2018 yılında da yine aynıdır.

Devlet bu yardımı yaparken belli başlı şartlar sunmaktadır. Dilerseniz bu şartları inceleyelim:

–>Kişilerin en az 18 en fazla 24 yaşında olmaları gerekir.

–>Yapılan araştırma neticesinde kişilerin maddi durumlarının evlenmeyi kaldıramayacak durumda olması gerekmektedir.

–> TCK bünyesinde yer alan ağır suç hükümlerinden ceza alan bireyler bu kredi olanağından faydalanamaz.

Bu şartları temel olarak barındıran her Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı evlenme talebi münasebetiyle bu krediyi alabilir.

Faizsiz Evlilik Kredisi

En uygun evlilik kredisi statüsü altında değerlendirilebilecek olan bu kredi türünde devlet olanaklarından yararlanmaya hak kazandığınızda %0 faizle 10.000 TL kredi alıyorsunuz. Bu krediyi 12 ay sonra ödemeye başlıyor ve 24 ay vadeli olarak ödüyorsunuz Eğer evlendikten hemen sonra bir çocuk sahibi olursanız bu kredi bir sene daha erteleniyor.

kredihocasi-faizsiz-evlilik-kredisi

Faizsiz evlilik kredisi kullanabilen gençler için oldukça verimli bir olanak. Eğer yukarıda ki evlilik kredisi şartları size de uyuyorsa hemen harekete geçin.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Puan Veren Siz Olun)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir